Tümer Metin’den Bursaspor’a eleştiri!

Tümer Metin Bursaspor Beşiktaş maçı değerlendirdi. İşte Metin'in açıkalmalarından Ajanassor'un derledikleri...

Bence 0 planla oynadı Bursa. Döversin, döversin ama atamazsın. Oyunu yıkarsın ama kazanamazsın. Bunu anlarım. Ama skoru almışken, skoru koruyarak maç bitmez. Bursaspor oyunu tek kaleye çevirir, baskı yersin, bir forvet çıkarırsın. Onu da anlarım. İnisiyatif senin elinde. İkinci golü de bulman önemli değil. Sadece topu gezdirerek başka bir şeye çevirdin oyunu. Bursaspor golü belki bir duran top, ya da bireysel hatayla bulabilirdi. Pepe’nin müdahele etmesi lazım. Vurdurmayacaksın.

23 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Mustafa D. yorumuna yanıt olarak

   hayır bende dinledim. “BURSA 0 planla oynuyor” dedi. Hatta aynen yukarıda ki haberde yazan gibi konuştu. Neyin kafasıyla izliyosunuz. Bide adamın yorumunu beğeniyorsunuz. Dinlemediyseniz bari yorum yapmayın.

   33
   4
 1. Söylediklerinde haklı da olabilir haksız da ama bu takıma yorum yapıyorsan haddini bileceksin sen önce takımında oynayan cüneyt çakırı eleştir sonra bizi eleştirirsin

  17
 2. Nasıl ağlıyor ya. Yorum mu şimdi bu? Bildiğin bir jimnastik taraftarının gözü yaşlı konuşmaları, başka bir şey değil! Sakho saldı kara kobrayı, o kadar!!

  16
 3. Bu şahsın yorumuna ihtiyacımız yok.Bunlar üç maymunu oynayan üçüzlerden başka karga tanımayan yavşaklar..

  BURSASPOR için adam gibi adamların takdir ya da tenkitlerini kaale alırım.

  3
  2
 4. Sırf beğeni toplayabilmek için klavye başında haber çıksın da yorum yapalım diye bekleyenleri görmeden olmuyor herhalde.

  1
  4

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı