Tüm takım ailesiyle tanıştı

Bursaspor'un bu sezon yıldızı parlayan genç yeteneği Burak Kapacak önemli bir misafirperverlik yaptı.

Genç futbolcu takım arkadaşlarını evinde ağırladı. Ailesini takım arkadaşlarıyla tanıştıran genç futbolcu yaptığı paylaşımda, “Aile saadeti’ ifadelerini kullandı. Burak Kapacak‘ı ziyaret eden futbolcular arasında Yevhen Seleznov da vardı.

16 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Çok güzel bir tablo seleznov gibi yaşca büyüklerinde genclerle takılması ayrı bir güzellik. Bir küçük soru; bu burak kapcak bizim bursadaki lazlardan mı maşallah bütün ailenin burnu iki dakka önde gidiyor ???

  45
  25
 2. Bursa şehrinin güzel insanları ,Bursa da Bursaspor a sevgisini,emeğini vermiş insanlar her kim olursa olsun bu dünya da da ahiretde de kazançlı çıkar ,bir bakın geçmişe iyi işler yapmış herkes hala sevgiyle anılıyor mesela Rahmetli Abdül ve Fehmi mesela Rahmetli İbrahim Yazıcı ve bir çok başkan mesela Rahmetli Muhtar mesela Nejat Biyediç yaşayanlar dan ise aynı şekilde mesela Sedat3 ,mesela Battalla daha bir çok örnekler verebilir gelin her kim olursanız olun bu şehirde Bursaspor için sevgisni,de maddi gücünü de birlikteliğini oprtaya kim koyduysa kazançlı çıkmıştır mesela Sn FÇ Bursaspor a katkısı olduğu için siyasi ömrü hala devam etmiştir lakinnnn CÇ gibi evinde 3 istanbul takımlarının formasını giyenler İstanbul dan loca alanlar dahi bu şehirde bu ülşkede itibarı devam edenlerdir gelin herkim olursanız olun SN YE ve onun ekibi YÇ sizde lütfen Bursaspor un sevgisini kazanın sevgi ve güç verin gelin birlik olalım Bursaspor bu şehirde sadece futbol takımı değildir bunu bir anlayabilseniz sevgidir birlikteliktir aşk dır aslında şehrimin güzel insanları gelin maça Bursaspor demek sevgi demek güven demek umut demek ama lütfen maça gelin hiç bir şey yapamıyorsanız maça gelin

  11
  1
  1. @alperc yorumuna yanıt olarak

   YEmeği değilvotkayı fazla kaçırmış. 2 şişe Nemirof devirmiş Allahsız. Sonra sabah kalkıp işkembeciye gitmiş, ardından Burak’ların eve gelmiş.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu