Tüm sorumluluğu Mustafa Er aldı

Bursaspor'un dünkü antrenmanında yardımcı antrenörlerden Mustafa Er adeta dümene geçti.

Teknik Direktör Paul Le Guen yine Antalya Belek‘te gerçekleştirilen kamptaki gibi idmanı uzaktan takip etti. Takım ilk olarak İtalyan kondisyoner Giovanni nezaretinde ısınma hareketlerini gerçekleştirdi. Ardından pas ve koordinasyon idmanında ise sezon başından bu yana sorumluluk almadığı için eleştirilen Mustafa Er sazı eline aldı. Tüm oyunculara tek tek nasıl bir çalışma yapacaklarını gösteren genç antrenör hırslı görüntüsüyle dikkat çekti.

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. İçimden bi ses gelecekte bu adamın önemli sorumluluklar alıp hakkını vereceğini söylüyor. tıpkı geçen sezonki TS maçı gibi. Daha hayırlı vazifeler ifa etmek kısmet olur inşallah kendisine

  77
  4
  1. @Tosun yorumuna yanıt olarak

   Önder Özen denen buzdolabı kılıklı adamı başa geçireceklerine Mustafa er’i daha değerli konuma getirseler Bursaspor kazanır. Ama bu yönetim onun bunun gazıyla gitmeye devam ediyor. Bunlardan bi cacık olmayacak.

   10
   13
 2. Işte bakın bu iyi haber..Alt yapısından birçok futbolcu çıkaran Bursasporumuz kendi teknik direktörünü artık çıkarmalı, Türk futbolu birkaç t d üzerinden dönüyor ,Mustafa er de o potansiyel görünüyor, umarım başarılı olur..

  36
  3
  1. @Diriliş Bursa yorumuna yanıt olarak

   Rahmetli Nejat hocadan sonra bir Bursasporlu olarak Mustafa hocanın başarılı olacağına inanıyorum.Bu çocuk gördüğüm kadarıyla hem karekterli hemde bilgili.İnşaallah başarılı olur.

   8
   1
 3. Mustafa er bu takımda küme düşmüş birisi olarakta takımın bir daha küme düşmemesi için elinden geleni yapar çünkü o duyguları yaşamış birisi

  16
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu