Tüm maçları kazanmak için sahaya çıkacağız

Göztepe'ye deplasmanda 2-1 yenilen Bursaspor'da moraller bozulurken, teknik direktör Mustafa Er ve yardımcıları kalan 5 maçta önce kendilerinin ayakta kalacaklarını söyledi.

Antrenman öncesi gazetecilerle sohbet eden Mustafa Er, “Bazı alışkanlıkları gidermek çok zor. İstatistiklere bakınca oyuncularımızın iyi işler yaptıkları görülüyor. Fakat ciddi bir özgüven kaybı yaşanıyor. Bunu kazandırmak bizlerin işi. Önce biz ayakta duracağız ki onlardan da durmalarını isteyeceğiz. Oyuncularımızın morallerini en üst noktada tutmak için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

KUTSAL ANLAM TAŞIYOR
Mustafa Er‘in ekibinde yer alan antrenörler de gazetecilerle yaptığı ayaküstü sohbette aynı yönde konuştu. Kaleci antrenörü Koray Tanrıverdi,Bizim başka memleketimiz yok. Bursa’yı ve Bursaspor’u içimizde hissediyoruz. Taraftarlarımız büyük üzüntü yaşadı. Biz de onlar kadar kahrolduk. Biz bu işin üstesinden geleceğiz. Çok zor bir görev ama bizler için kutsal bir anlam taşıyor. Ne şart olursa olsun biz takımımızı layık olduğu yerde tutacağız. Teknik ekip her zaman ayakta duracağız. Oyuncularımızın maç kazanmaları için ne biliyorsak yapacağız. Bunun bilinmesini istiyorum” diye konuştu.

“SİZLERE GÜVENİYORUM”
Bursaspor Teknik Direktörü Mustafa Er dünkü çalışma öncesi oyuncularıyla saha içinde kısa bir toplantı yaptı. Toplantıya A Takım’da görev yapan personelin de katılmasını isteyen genç teknik adam konuşmasında motivasyonu artırıcı ifadeler kullandı. Futbolcularına seslenen Mustafa Er, “Göztepe maçında ‘kötü bir oyun oynadınız’ diyemem. Ancak bu performansımızın üstüne koymalıyız. Bunun farkında olmanızı istiyorum. Ben sizin gayretinizden memnunum. Ayrıca sizlere de güveniyorum. Önümüzde çok önemli 5 maç var ne olursa olsun bunların hepsini kazanmak için sahaya çıkacağız. Bu anlamda da iyi çalışmamız ve tüm karşılaşmalara ayrı ayrı konsantre olmalıyız” dedi.

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. kiminle mac kazanicaksin..kanatlar Dogru dürüst islemiyor..gol atacak Düzgün santrafor yok..agu ortasahada oyunu tek yönlü oynayabiliyor..büyük kopukluklar var ..nasil mac kazanacaksin merak ediyorum..

  3
  9
 2. Öncelikle hocanın, “” ciddi bir öz güven yaşanıyor “” sözünün irdelenmesi gerekiyor.
  Sorularım tüm renktaşlara.
  1- böyle bir şey var mı?
  2- varsa nedenleri?
  3- bu nasıl kazandırılır?

  3
  2
 3. ……………Sow……………..
  Yusuf…Batalla…Kembo
  …………..Bostock…………
  …………….Shehu…………..
  Aziz..Titi..Ertuğrul..Barış
  ………..Muhammed………

  3
  1
 4. bu kadar eksiği olan bu kadar kötü oynayanj ve kendi içlerinde karışık olan maça hiç asılmayan göztepeye yenildiysek valla diğer maçlara umutla nasıl bakacağız hoca. iyi oynadık diyorsunuz ya. bu kadar eksiği sorunu olan maça hiç asılmayan göztepeye karşı bu futbola iyi diyorsanız kusura bakmayın ben hiç bir şeyden anlamıyorum.

  2
  14

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı