Tüm Bursaspor sevdalılarına sesleniyorum!

Olağan İdari ve Mali Genel Kurul 1. Toplantısı’nın ertelenmesinin ardından Divan Başkanlık Kurulu Genel Sekreteri Mehmet Galip Toplan açıklamalarda bulundu

Divan Başkanlık Kurulu Genel Sekreteri Mehmet Galip Toplan yaptığı açıklamada “Şehrimizin en önemli markası Bursasporumuzun Olağan İdari ve Mali Genel Kurulu 1824 kişinin katılımıyla yapılacaktı. Fakat maalesef alışkın olduğumuz üzere ilk kongreye 16 kişi iştirak etmiştir. Bu sebepten dolayı kongremiz 26 Şubat Cumartesi gününe ertelenmiştir. Buradan tüm Bursaspor sevdalılarına sesleniyorum. Lütfen bir sonraki kongremize katılım daha fazla olsun. Hep beraber Bursasporumuzun mali konularını görelim. Ve bunun üzerine tartışıp doğruyu bulalım.” ifadelerini kullandı.

17 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @KaraMustafa yorumuna yanıt olarak

   Herkes kendini adaletin merkezine koyuyor,
   Karşısındakini tu-kaka! görüyor.
   Oysa, eleştiriye kendimizden başlasak sorun kendiliğinden çözülecek.

   13
 1. Boşuna nefes tüketmeyin kimsenin umurunda değil bursaspor kimse gelmez. Herkez uzaktan seyrediyor lafa gelince atan tutan çok ama icraat yok ey babam ey geçmişler ola son çırpınış bunlar mutlak son kaçınılmaz..

  27
  1
  1. @Daniel63 yorumuna yanıt olarak

   Bilader buraya yazıyorum…
   Yine düştük, artık kaçınmaz.
   Başkanımızın adı neyse, twitt Atan, inşallah mutlusun!

   Çaba gösteren rahmetli yazıcının yazık , kemikleri titriyordur görüyorsa…

   12
   7
 2. 3 milyonluk şehirden 1800 kişi çıkmıyorsa, sadece 16 kişi geliyorsa bitmiş bu iş. O 16 kişi de plaka yapmak için özellikle gelmiş. Helal olsun.

  23
  3
   1. @Kerim yorumuna yanıt olarak

    Ben de onu diyorum zaten. Marmaris gibi 600 km den de desteğimi veriyorum. Gitmeyeceğim maçın passoligini alıyorum. Forma atkı alıyorum. O şehirde yaşayan yaklaşık 3 milyon kişi ne yapıyor? Çorba peşinde çoğu.

    14
    1
 3. Millet ne yapsın kardeşim kendi evinde antrenörü olmayan 3. kalecisi ile maça çıkan buda yetmedi 2 topçusu oyundan atılan Tuzla gibi takıma yenilen bir takım için kim gider

  11
  2
 4. Bu sistemi değiştirmek lazım sebebsiz gelmeyenin üyeliği düşürülşün utanma arlanma yokki 16 kişi geliyor bunlar zaten bursasporlu gelmeyenler ise bursaspor sevgisi olmayan tipler

  8
  1
 5. Kuklalar konuşmuş önüne kağıtmı yazıp verdiler bu konuşmayı yapmak için dört kişi bir araya gelip birde utanmadan resim mi cektirdiniz

  4
  4
 6. Niye bu halde olduğumuz belli. Yıllardır hep aynı olay. İlk kongrede çoğunluk sağlanamadı önümüzdeki hafta gelen gelir başkan seçilir.

  4
  2
 7. Bursaspor’u çok seviyorum fakat bu camiadan nefret ediyorum.
  Yani benim sevgim armaya, geriye kalan amigosundan başkanına kadar taaa A….

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu