Tuğbey’in peşini bırakmayacağız!

Bursaspor Kulübü Başkanı Ömer Furkan Banaz takımdan ayrılan Tuübey Akgün ile ilgili konuştu.

Bursaspor ile olan sözleşmesini tek taraflı fesheden Tuğbey Akgün ile ilgili forma kol sponsorluğu lansmanında konuşan Başkan Ömer Furkan BanazVefa Temel ve Tuğbey Akgün‘ün benzer eşdeğerde sözleşmeleri var. Vefa zaten tek taraflı feshi gerçekleştirmişti. Tuğbey ile görüşmelerimiz devam ediyordu ancak kendisi de feshi yoluna gitti.

Bizim için sözleşmesini feshetmesi her şeyin bittiği anlamına gelmiyor. Bizim uğraş ve ısrarımız devam edecek. Bursaspor‘a ihtar çekmeden fesih işlemi yaptıkları için bizim hukuki açıdan elimizin daha güçlü olduğunu söyleyebilirim.” dedi.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. TUĞBEY İ BİLMEM AMA KULÜPTE FUTBOLCU BIRAKMADINIZ…NE SAÇMA BAHANE BU YAHU? BU KULÜP ŞİMDİYE KADAR HİÇ BİR FUTBOLCUYLA MUKAVELE İMZALAMADI MI?? KULÜBÜ TASFİYE EDİYORSUNUZ FARKINDAYIZ..AMA BEDELİ ÇOK AĞIR OLACAK…NEDEN MESELA BURAK KAPACAK FB İLE SÖZLEŞMESİNİ FESİH ETMİYOR…O DA HİÇ BİR MAÇ OYNAMADI…ÇÜNKÜ PARASINI TAM VE ZAMANINDA ALIYOR..SEN 500 BİN E OYNAYAN FUTBOLCUYA 200 BİN ÖNERİRSEN FUTBOLCU DA İÇERİDE OLAN ALACAKLARINA KARŞILIK SÖZLEŞMESİNİ FESİH EDER..BİR HALT İŞLİYORSUNUZ BARİİ YALAN SÖYLEMEYİN BE…TAMAM ÇORBACILARI İNANDIRIRSINIZ DA HEPSİ O KADAR…ÇIKIN ADAM GİBİ VURUN KİLİDİ KAPIYA…KIVIRA KIVIRA DANSÖZE DÖNDÜNÜZ BE

  54
  44
  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Giden gelse Ölmüş Baba annem gelirdi . Peşini bırakmayacakmış . Taraftarın GAZINI ALMA . YERSEN . SAHANDA SU DÖV . En fazla ne olur ALTI AY futboldan MEN CEZASI alır . Yine antrenmanlarını yapar . Bunun BURSASPOR a ne faydası olur . Böyle bir ceza da almaz da . Bu yoklukta yapılan MAHKEME MASRAFLARI Kulübün yanına KÂR ! kalır .

   17
   19
  2. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   İSTEĞİNİZİ İFADE EDİN AMA, ADANUR DESTEKÇİSİ OLMAYIN. GEÇEN YILIN SORUMLUSU ADANUR VE ONUN AKIL HOCASI PERTEV dir adamlar futbolbank kurmuşlar, karabuk, bursaspor sırayla yemekteler….
   sezon sonuna, ne futbolcu nede takım bıraktılar… bunlara en hafif tabiri ile silahsız soy….. derler

   25
   3
   1. @ALİ yorumuna yanıt olarak

    ADANUR KARAKTERSİZ ÇIKTII AMA VEFA VE TUĞBEY İLE MUKAVELE YAPAN ADANUR DEĞİL…ZATEN BÖYLE SAÇMA SAPAN BAHANE Mİ OLUR..ŞU KADAR MAÇ OYNAMAZSA SERSBEST KALIR…KİM BÖYLE MUKAVELE YAPAR??? AYRICA BU KULÜP 60 YILDIR HİÇ Mİ MUKAVELE YAPMADI…YALAN DOLAN…

    4
    5
  3. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Başkanın Bursaspor’un haklarını korumaya çalıştığı belli ve dürüstler, hayal satmıyorlar. Sen de laf sokucam diye kıvırıp kıvırıp duruyorsun

   40
   9
   1. @Hakkı yorumuna yanıt olarak

    ÇOK DÜRÜSTLER GERÇEKTEN…YALAN OLUR DA BÖYLE KUYRUKLUSU OLMAZ..ÇIKIN ERKEK GİBİ PARAMIZ YOK DEYİN…BEN LAF FALAN SOKMA AMACINDA DEĞİLİM..AMA BİRAZ PARTİZANLIĞI BIRAKIN DA GÖZÜNÜZÜ AÇIP GERÇEEKLERİ GÖRÜN…ÖNCE BURSASPORLU OLUN….SONRA HANGİ PARTİYİ TUTARSANIZ TUTUN MÜBAREK OLSUN..

    4
    9
 2. Bu üslup sağlıklı ve normal bir insan üslubu değil.
  Sen ya sarhoşsun?
  Ya da kafayı yemişsin?
  Dansöz-mansöz ne ayak?
  Bu eleştiri falan değil. Düpedüz hakaret.

  27
  7
 3. Bursaspor u bu hale getirenlerin peşini bırakmayın diyeceğim ama herkes birbirine bakıyor.Bırakın Tugbeyi vefayı…Bursaspor un bu borç batağına sokanlar iki paralık edenlerin peşine düşün bence…

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu