Tuğbey ile Ali Akman aynı takıma!

Bursaspor ile sözleşmesini tek taraflı fesheden Tuğbey Akgün'ün İzmir ekibine gideceği belirtiliyor.

Tuğbey Akgün‘ün sözleşmesini feshetmesinin ardından Konyaspor’a transfer girişimi sonuçsuz kaldı.

Konyaspor Kulübü, Tuğbey Akgün ile yaşanan sorunu çözüme kavuşturmak için Bursaspor Kulübü‘yle temas kurmuş ancak Bursaspor Yönetimi haksız fesih yapıldığı gerekçesiyle Tuğbey’in futbol oynama durumunun söz konusu olmadığını, ancak serbest kalma bedelinin ödemesi halinde transfere izin verebileceklerini Konyaspor’a iletmişti. Konyaspor Yönetimi bu gelişmenin ardından Tuğbey Akgün ile anlaşma konusunda geri adım attı.

Bir anda ortada kalan Tuğbey‘in yeni taliplisi Göztepe oldu.

Göztepe‘de Bursaspor‘un eski oyuncularından Ali Akman da kiralık olarak forma giyiyor.

22 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Tuğbey de diğerleri gibi karakter olarak gelişemediğini göstermiştir.Canının istediģi yere gitsin.Başarı dilemiyorum,beddua da etmiyorum.Yaşasın görsün.

  63
  3
  1. @Diren Bursa yorumuna yanıt olarak

   Senin de @diegonun da bakış açılarınız yanlış. ve de ilimden, bilimden çok uzak.
   Bu çocukların kaçışlarının tek nedeni Bursa da futbol ortamı kalmadı.
   son 10 senedir çocuklar artık burada gelecek görmüyorlar.
   Çünkü,
   Tribünler sabırsız.
   Medya skorcu.
   Yönetimler beceriksiz.
   Sonuç olarak yanlış yerde doğru işler olmaz. Olmuyor da! Olacağı da yok.

   10
 2. Ali Akman ile yoldaşlık yapacaksa birlikte yaşasın görsün. Futbol tarihinde böyle takımlarının ahını alıp giden ve kaybolan binlerce oyuncu var. Aynen taraftarı tarafından sevgiyle, vefayla uğurlanan ve başarıya koşan binlerce olduğu gibi.
  Ne diyelim genç çocuk yaşa gör, uğurlar olsun…

  36
  5
  1. @Osmana yorumuna yanıt olarak

   Tuğbey için 10 milyon yuğroydu. Büyük topçuydu, kaçırdık.
   Not: Şaka yapıyom be ya. İkisinden de bi b…k olursa diksinler.

 3. ali akman, tuğbey, çokçalış, emirhan, kapacak, taha, kerem, batuhan, ve şu an aklıma gelmeyen bir çok genç isimin bugünkü durumları ve yaşadıkları,
  bizim camia olarak yapığımız hata ve yanlışların, sadece son 2-3 yılda ki kulübümüze çıkardığı birer acı ve pahalı faturalardır.
  şayet Bursaspor camiası olarak kulübümüzü gerçek manada bir kulüp yapabilseydik şimdi bu çocuklar,
  a- kulüplerinde kalmış.
  b- gelişimlerini tamamlamış.
  c- piyasa değerleri yükselmiş.
  d- ülke genelinde bize sempati başlamış.
  e- şehrin ve kulübün marka değeri tavan yapmış,
  f- timsah parkın başta isim hakkı olmak bütün ticari alanları çabucak ve değerinde pazarlanmış.
  g- kulübün kasasına tomarla para girmiş.
  h- bu para ile tahta kırılmış, sadece ve sadece yapılan çok kalite 2-3 takviye ile şimdi 3. lig yerine belki de süper ligde oynuyor olacaktık.

 4. Ohh. Ali Akman’la ikisi İzmir’de maçtan sonra şimdi çıkarlar Kordon’a. Otururlar bi Balıkçıya. Açarlar ufak rakıyı. Kalamar, karides, peynirli roka salatası, İzmir’in kızaları masada. Ohh. Para desen cepte. Ne uğraşıcaklar amk, Bursa’da kalıcan, ondan sonra PTT 2’de hadi git Afyon’a, dön ordan Bayburt’a, hadi öbür hafta Erzincan’a. Oralarda sürünceklerine hain olur gezerler daha iyi be yaa. Göztepe bu. İzmir. Pü hüüü. Hayata bak. Ne Bayburt’u amk?

  1
  1
 5. İkisindende bir cacık olmaz Konyaspor isteseydi tugbeyin serbest kalma bedelini öder takımına katardı demekki istemiyor kaldıki serbest kalma bedeli kaçbin eurodur ki milyonlarca eu değil heralde olsa olsa 200-300 bin eurodur konyaspor bu parayı veremicek bir kulüp mü!?

  1. @OSMANLI-16 yorumuna yanıt olarak

   Sen 200-300 bin euro yu az paramı sanıyorsun.
   Bursaspor bu duruma taraftarlarının bazılarının aşırı fanatik olmasından düşmüştür.

 6. Sevgili Bursaspor’lular geçmişte çok yanlış hatalı sozlesmelerin yapılması alt yapı da başı bozukluga yol açmış olup bundan da nemalananlar çıkar sağlayanlar olmuştur Ali Akman i 6 ay vakifkoy e gönderecektin bak bir daha sözleşme feshi yapılabiliyorlar miydi tabi o olaydan EK da MM da menfeat sağladı ne diyelim ki 3 kuruş çıkar için ruhunu satanlar başkan yönetici olur ise bizim bu durumda olmamız çok normal akıl yok bilgi yok dürüstlük ahlak yok gerçek sevgi yok ne beklenir ki

 7. Ulan bedavaya gittiniz be ikinizde aslında yıldızsınız ama yazık ettiniz neyse tuğbey efendi 1 sene daha kalsaydın ya tam oynayacağın zaman üzdün bizi cocuk

 8. Ali Akman ait olduğu lige geri döndü. Tuğbey için ise tüm yasal girşimler kullanılmalı ve futbol hayatına olabildiğince hasar verilmedir

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu