Tuğbey Akgün’ün değeri yükseldi

Transfermarkt verilerine göre Bursaspor'un bu sezonki kadrosundan piyasa değeri yükselen tek oyuncu Tuğbey Akgün oldu.

Sezon başında bonservis bedeli 400 bin euro olarak gözüken genç oyuncu için yeni bonservis bedeli 5oo bin euro‘ya yükseldi. Tuğbey Akgün‘ün Bursaspor ile 30 Haziran 2023 tarihine kadar sözleşmesi bulunuyor.

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Tahta açılmadı ve bu gidişlede açılmayacak önümüzdeki sezon bunlar bizim yıldız futbolcularımız olacak bunlara iyi bakalım..

  13
  4
 2. Allah Aşkına 3’cü Ligde Hangi Futbolcu 500,000 Euro’ya Satılmış? Ali Akman Bile Bedavaya Gitti Böyle Şeyler Menejer Oyunları O Sayfalara Girip Kendileri Değiştiriyorlar Detayları Al Beni Hale Gelsin Oyunları! Aynı Wikipedia Gibi Boyuna PKK’lılar Doğu Şehirlerin Detaylarına Girip Değiştiriyorlar Kendilerine Göre Tarihleri Olayları Kürt Sayılarını Artırıp Yazıyorlar- Büyük Olasılıkla Bu Futbolcuyu Menejer Oyunları İle Kaybedeceğiz 1 Sene Kontratı Kalmış Zaten!

  1. @Manyastik yorumuna yanıt olarak

   Menejer oyunları. O sayfalara girip kendileri değiştiriyorlar.😂🤣 Beh amk, menajerlerdeki güce bak. Wikipedia’ya falan girip, şifreyi öğrenip futbolcu değerlerini değiştirip, piyasayı belirliyorlar.😂🤣 Ne içtin amk sen aga? Öpeyim senin yazacağın senaryoyu. İnsan biraz destekli atar amk.

   2
   2
 3. Masaya oturulup 5 yıllık yeni sözleşme
  Yapılmalı kendisiyle kabul etmezse
  İyi bir teklif gelirse satılmalı

  2
  1
 4. Aynen katılıyorum. Bu Tuğbey ne oynar, gerçek mevkii nedir, hiç bilmiyoruz. ara sıra oyuna girip çıkıyo ama, naaptığını kendisi de bilmiyo. Bal yapmayan arı.

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu