Tufan kopacak mı?

Akhisar Belediyespor maçı öncesi Recep Bölükbaşı'nın yöneticilerine Trabzonspor'un 8 milyon Euro ile 3 futbolcu verdiğini ve bu teklifi kabul edeceğini söylediği öne sürüldü. 

Fenerbahçe'nin de Aziz Yıldırım'ın ısrarla istediği Ozan Tufan için yönetici İlhan Ekşioğlu görevlendirdiği ve sarı lacivertli kulübün 6 milyon Euro'ya önerdiği iddia edildi. 

 

Bursaspor'un 19 yaşındaki yıldızı için dün oldukça hareketli saatler yaşandı. Ortaya koyduğu performansla birçok takımın iştahını kabartan Ozan için Trabzonspor ve Fenerbahçe amansız bir yarışa girdi. 

Ersun Yanal'ın ısrarla istediği genç futbolcu için Karadeniz ekibinin Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun Akhisar Belediye maçı öncesi Başkan Recep Bölükbaşı'na isteyecekleri bonservis ücretini sorduğu öğrenildi. 

YÖNETİCİLERLE PAYLAŞTI

Bölükbaşı'nın, Hacıosmanoğlu'na 11 milyon Euro ve 3 oyuncu istediği belirtmesinin ardından Karadeniz kulübünün başkanının 8 milyon Euro verebileceklerini söyledi öğrenildi. Bölükbaşı'nın bu miktarı Hacıosmanoğlu'ndan peşin olarak talep ettiği de bildirildi. 

 

Akhisar Belediye maçında Bölükbaşı'nın bu gelişmeyi yönetici arkadaşlarıyla paylaştığı ve fikir alışverişinde bulunduğu gelen haberler arasında. 

SONER VE MUSTAFA YUMLU

Timsah'ın bordo mavili kulüpten ise isteyeceği 3 oyuncudan ikisinin Soner Aydoğdu ve Mustafa Yumlu olduğu bildirildi. Emre Güral ismine sıcak bakmayan Bölükbaşı'nın diğer isim için teknik heyetle görüşme halinde olduğu öğrenildi. 

Zeki Yavru'nun isminin de ön planda olduğu ifade edildi. Trabzonspor'un ise Bursaspor'a 5 isim önerdiği ve bunlardan bir tanesinin de geçen sezon Elazığspor forması giyen ancak bu sezon şans bulamayan Serdar Gürler olduğu da belirtildi.  

 

FENER DE HAREKETE GEÇTİ

Aziz Yıldırım, yönetici İlhan Ekşioğlu'nu bu transfer için görevlendirdi. 

 

Bursaspor ve Trabzonspor arasında Ozan Tufan için bu gelişmeler yaşanırken, Fenerbahçe'de resmen devreye girdi. Özellikle Başkan Aziz Yıldırım'ın bizzat istediği Ozan için Yıldırım'ın yönetici İlhan Ekşioğlu'nun bu transfer için görevlendirdiği bildirildi. Ekşioğlu'nun Başkan Bölükbaşı ile görüştüğü ve 6 milyon Euro verebileceklerini söyledi belirtildi.  

 

FİYAT YÜKSELTMİŞLERDİ

 

Daha önce Ozan için Bursaspor'a 4 milyon Euro veren sarı lacivertli kulüp, Trabzonspor'un devreye girmesinden sonra fiyatı yükseltmişti. Karadeniz ekibinin 8 milyon Euro'ya çıkmasının ardından Fenerbahçe'nin izleyeceği yol merak ediliyor. Bu arada Fenerbahçe'nin kaptanı Emre Belözoğlu'nun da Ozan'ı ikna etmek için devreye olduğu gelen haberler arasında.

 

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu