Trt’den büyük çaba!

Kerem Öncel önderliğindeki programda konuklar sürekli maçın kaldığı dakikadan devam edilmesi yönünde görüş bildirirlerken birkez olsun biri de çıkıp bu olaylarda Bursaspor'un suçu ne diyemedi. Defalarca olaylı Mersin İdman Yurdu-Samsunspor maçını emsal gösterip maçın tekrarını isteyen Kerem Öncel ve konuklarına Sabah gazetesi spor müdürü Serdar Ali Çelikler, iki maçın karıştırılmamasını Samsun'daki olayın aile içi çekişmelerden kaynaklandığını spor müsabakası ile alakalı olmadığını söylemesine rağmen maçın kaldığı dakikadan devamı yönündeki isteklerini  yineleyen Trt ekibini kınıyoruz.

 

MHK'nın bu yöndeki talimatı belliyken, olaylarda Bursaspor'un hiçbir şekilde etkisi yokken üzerine basa basa maçın kaldığı dakikadan devamını isteyen Trt Spor'un amacı ne? Maç Federasyonun kararına göre ya oynanır yada 0-3 Bursaspor lehine tescil edilir biz bile herşeye razıyken sizlerin bu kadar yaygara koparmanızın anlamı ne? 6'da 6 yapacağız diye ödleri kopan 3 İstanbul takımı gibi sizinde mi ödünüz kopuyor?

 

Bucaspor maçının ardından hocamızın 6'da 6 yaptık açıklamasına bile "Maç daha tescil edilmedi ama Ertuğrul Sağlam 6'da 6 yaptık açıklaması yapıyor bir bildiği var herhalde" diyerek bunda bile kasıt arayayan Kerem Öncel senin amacın ne?

 

Yıllardır futboldaki olaylara çözüm arıyayan yetkililer bundaki en büyük etkenin medyanın yanlı yayınlarının olduğunu göreniyorlar mı? Olaylarda sürekli olarak sporseverleri cezalandıran yetkililer tribünlerden insanların iyice uzaklaşmaya başladıklarını görüp ne zaman gerekli önlemleri alacaklar merak ediyoruz.

 

Bursasporluyuz.net

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu