Troost-Ekong “Daha da iyi olacağız”

Bursaspor’un Nijeryalı stoperi William Troost-Ekong, Sivas deplasmanının ardından açıklamalarda bulundu.

Yeni oyun sistemleri ile ilgili konuşan William Troost-Ekong bir puanı kazandıkları için mutlu olmalarını gerektiğini belirken “Kafa kafaya geçene bir karşılaşma oldu. Hem onların hem de bizim Batalla pozisyonlarımız oldu. Bu beraberliği iyi bir sonuç olarak değerlendirebiliriz. Kendimizi oynadığımız sistemde iyi hissediyoruz ama oynadıkça daha yatkın olacağımız bir oyun sitili olduğunu düşünüyorum. Maçlar oynadıkça kendimizi daha da ileriye taşıyacağız” dedi.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Takımın gol bulmasını istiyorsan her aldığın topu şişirmek ya da uzun paslar atmak yerine kısa paslar yapmayı deneyebirsin.

  12
  37
  1. @PMB_10 yorumuna yanıt olarak

   Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış, aferin eksileyin. Sizin taraftarlığınız anca bu kadar zaten. Aferin!

   11
   11
 2. Arkadaşlar biraz daha sakin ve sağduyulu yorumlar yapar mısınız. Bunlar ne takıma ne oyuncuya fayda sağlar. Farklı yorumlar yaparak dikkat çekmeye mi çalışıyorsunuz ortalığı karıştırmaya mı anlamıyorum. Unutmayın ki geçen sene bu hoyrat davranışlarımız ve fütursuzluğumuz bizi uçuruma sürükleyenlerden biriydi. Neyse ki uçurumdan aşağı düşmedik ama görüyorum ki bazı arkadaşlar bu hatalardan ders almamış. Eleştiri tabi ki olacak ama ağzı olan da konuşmasın. Daha yapıcı, daha saygılı ve seviyeli yorumlar yapalım.

  0
  3
 3. Bu adami itelersek sezon sonu birilerine iyi olur tam bi bomba ne defans yapiyor adam gibi ne top cikariyor defansdan isimiz zor titide buda agir bence

  -1
  9

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu