Tribünü kırıp döktüler!

Bursaspor'un Atiker Konyaspor'u 2-1 mağlup edip ligde kalan haftalar için alt sıralarla arasını açtığı mücadele sonrası misafir tribününde bulunan Konyaspor taraftarları bulundukları tribüne verdikleri zararla mücadeleye damga vurdu.

105. ve 106. blokta yer alan yaklaşık 1000 Konyaspor taraftarı Bursa Büyükşehir Stadyumu içerisinde bulunan toplam 229 koltuk, 8 adet rezervuar, 10 sabunluk, 6 pisuar , 3 klozet kapağı, ve 2 lavabo aynasını kullanılamaz hale getirdi.

Alınan bilgilere göre bundan sonraki süreçte önce Türkiye Futbol Federasyonu temsilcileri Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu‘ndan incelemede bulunacaklar ve toplam zarar maliyetini hesaplayıp Konyaspor kulübüne bildirecekler.

Yani misafir tribününe verilen zararı Bursaspor değil Atiker Konyaspor Kulübü karşılayacak. Hatırlanacağı üzere karşılaşma sırasında da sahaya ses bombası atan ve meşale yakan 2 Konyasporlu taraftar gözaltına alınmıştı.

24 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Hayati yorumuna yanıt olarak

   ben hayatiye katılıyorum.. laiklik olmayınca fetö gibi teröristler dinimizi kullanarak devleti ele geçirmeye çalışır

   22
   44
  2. @Hayati yorumuna yanıt olarak

   Elhamdulillah Müslümanız ilk sorgu sual iman ve namaz bizim Rehberiniz kilavuzumuz kuran ve sünnettir ornegimiz önderimiz peygamber Efendimiz s.a.v.dir anlayacağın irani arabistani suriyeyi örnek alacak değiliz bu ülkeleri örnek göstererek ALLAH katında geçerli olan tek din ISLAMI dinini kotulemeyelim

   30
   12
  3. @Hayati yorumuna yanıt olarak

   Eksileyen kardeşlerim laiklik cumhuriyetimizin temel 6 ilkesinden birisidir.sadece tribüne giriş için değil ülke vatandaşlığı için net bir kriter olmalıdır.Açın biraz akıllarınızı, araştırın, okuyun diyeceğim ama neyse…

   35
   68
  4. @Hayati yorumuna yanıt olarak

   Bir kişide çıkıp dememiş ki bireyler laik olmaz devletler laik olur. Sizin de pek konya taraftarından farkınız varmış gibi durmuyor. Siz bize laik pardon layık değilsiniz

   39
   14
  5. @Hayati yorumuna yanıt olarak

   Ben laik değilim. Ne söylediğini kulağın duysun. Insanlar ayrıştırmayın. Bir kaç kendini bilmez yaptığını herkeze maal etmeyin.

   56
   41
 1. Bu tip şeyler 15-20 yıl önce yapılırdı.Bu bebeler de yeni tribünle tanıştığı için normal.
  Zaten kendi kulüpleri ödeyecek.Sıkıntı yok.

  36
  5
 2. kurtuluş savaşımızın sembolü olan izmir marşını bile ıslıklayan cahil bir güruh bunlar..ne bekliyordunuz ki??

  12
  8
 3. bayram çoçuğu gibi giyip göndermiş klüpleri versin parasını da tabi çoğu istanbul takımı tutuyordur bedava otabüs bilet gezmeye gelmişler bursapora bir de taraftarlık taslıyorlar klozet kıran adamdan kime ne fayda gelir

  8
  4
 4. yamyamlar ne tribün raconunu bilirler ne tribün yapmayı bilirler ne beste söylemeyi kuzeyde izledim birkaç kere geldi ses o da 23 nisan çocuk korosu gibiydi zaten. yedirememişler bu kadar ezilmeyi. kdumu yobazları. rezil oldular tribünü bilen herkese. atiker

  7
  6
  1. @ddd yorumuna yanıt olarak

   Kuzeyde daha çok bağırıp onların sesini bastırmanız gerekirdi, yata yata maç seyretmeye alışmış kuzey

   6
   7
   1. @Necmi yorumuna yanıt olarak

    stad açıldığından beri ilk defa izledim kuzeyde maç bilet bulamadığım için güney ve maratona. bastırılması gereken bir ses yoktu konya tribününde ki farzedelim var ne yapacağız yanında eşiyle çoluğuyla çocuğuyla gelen adamları mı zorla bağırtacağız? grup 1963 çok yetersiz kalıyor tek başına kuzeyde gerekirse birkaç grup daha geçmeli kuzeye.

    4
    4
 5. trabzon spor ;maçımız tıklım tıklım olmalı…bazen maç izlemek için gelirsin bazen de orada olman gerekir…işte bu maç orada olmamızın gerektiği maç..

  5
  4
 6. Keşke olmasa ama böyle şeyleri biz de dahil her takım taraftarı yapar, ya da yapma potansiyeli herzaman vardır. Yarın bizimkilerin yapmayacağının garantisini kimse veremez. Ona göre yorum yapmakta fayda var, bugün kınarsın yarın önüne gelir. Kınamayın.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu