Tribünlerle Ömer tartıştı!

Latovlevici'nin iptal edilen golü sonrası Malatyasporlu Ömer Şişmanoğlu ve Bursasporlu taraftarlar arasında tartışma çıktı.

Kenardan ısınan tecrübeli futbolcu, iptal edilen gol sonrası tribünlere hareket yapınca ortalık karıştı. Her iki takım futbolcuları arasında da sert tartışmalar yaşanırken, olay fazla büyümeden engellendi.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Buz gibi golü vermediler. Daha nasıl gol atalım be kardeşim hayattan soğuttunuz allah kahretsin böyle sistemi. Maç hakkında yönetimin ultimatom vermesi lazım. Aynı pozisyonlar gs,fb, bjkye olsa ortalık ayağa kalkmıştı. Ses çıkarmazsan daha çok kafanı ezerler

  78
  1
  1. @Robert yorumuna yanıt olarak

   Ömer babamın oğlu değil, gol iptal edilince cakmak atıldı ısınan oyuncular tarafına, bir çakmak Ömere isabet etti, adam hakem benmiyim şeklinde, hareketler yapınca, bizimkiler olanların üzerine tepki gösterdi, sürü psikolojisi gereksiz bir tepki, fener macın da tirübün kapama gelir, gerekirse hakemide yeneceksin, ne diyelim bizim kaderimiz bu.

   31
   6
   1. @Kişi yorumuna yanıt olarak

    Olay öyle olmadı. Ömer geride ısınması gerekirken tepkilerden sonra özellikle sırıtarak taraftara doğru koşu yapmaya başladı tahrik amaçlı lima da bunun için uyardı bu zatı. Beşiktaşta oynarken de eski teksas tarafındaki taraftara ısınırken cinsel organını tutup hareket çekmişti. Ömer bunu hangi takıma giderse gitsin yapıyor. Tahrik etmek, ahlaksız hareketler bu adamı yapısında var.

 2. Dün EMEK HIRSIZLARI yine işbaşında idi.
  1-Aytaç’ın penaltı dediği pozisyonda el ile topun yönünü değiştirmek vardı ve net penaltıydı.Hakem VAR için dahi teşebbüs etmedi.
  2-LATOVLEVİCİ’nin golü gibi yurtdışında biilhassa AVRUPA Liglerinde nice atılan ve verilen goller var.HAKEM CELLATLIĞINI YERİNE GETİRDİ.
  3-Son dakikada verilen penaltının kullanılması esnasında MALATYALI Oyuncuların yaptıkları için en az 3 sarı kartın çıkması gerekiyordu.
  Hakem sanki rakip oyunculardan da arkadaşalrını yatıştırmak isteyen tarzda hareket edyordu.

  25
  1
 3. Büyümeden derken neyi büyümeden karfeşim küfretti tribünler kesin ceza gelecek gidemicez 3 5 kişi yüzüne yine

  2
  5
 4. Mazallah Bursaspor takımı ikinci yarı sezon sonu maraton yarışa hepimiz in beklentisi herşeyden önce benim beklentim 47 puan 9.sırada.!Olası bir terslik bizi üzecek sonçla karşılaşırsak kimse kusura bakmasını hepsi demiyecem Malatyaspor maçında olduğu gibi süre gelen olumsuzluklar zor günler içine gideriz ve vebak belli bir takım taraftarlar olması işten değil benden söylemesi.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu