Tribünlerden Serdar Özkan’a tepki!

Bursaspor'un Bitci Timsah Park'ta oynadığı Adanaspor maçında tribünlerden Serdar Özkan'a tepki geldi.

Bursaspor‘da geçtiğimiz sezon Mustafa Er ile yaşadığı olaydan sonra ayrılan ve transfer tahtası döneminde kulübe yardımcı olmayıp işi yokuşa süren Serdar Özkan‘a Bursasporlu taraftarlar maç öncesi ısınma idmanı ve maç içinde sık sık tepki gösterdiler.

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @uludağlı yorumuna yanıt olarak

   Onun hizmetini dikeyim ben. Bursaspor kariyeri boyunca 2 defa depar atabildi. İkisinde de arka adalesi koptu, her birinde 10’ar hafta tedavisi sürdü. Başka bi hizmetini hatırlıyon mu? Sonra kamyon yüküyle para aldı. Ona bişey demiyonuz, ama beyefendi alacağını lütfetti ve erteletti diye teşekkür ediyonuz. Aldığı ve alacağı her kuruş haram o şerefsizin. Depar atacak kadar bile gücü kalmamış, ama hala kendine kulüp bulup milleti kandırıyor hokkabaz inibe. Saçına sakalına at kuyruğuna s…çayım onun ben. Ve de MEssut Mestan’ın tabiki. Başımıza o sardı bu lavuğu.

   5
   1
  2. @uludağlı yorumuna yanıt olarak

   Problem adam, hocası adamı oyundan çıkardı, trip yaptı hoca da tepki göstermiş
   Herif trip disiplinsiz, sanki messi hocaya trip yapıyo

   11
   1
   1. @Barbaros16 yorumuna yanıt olarak

    Adama sallamayın alacagı alacak tabi siz olsanızda alırsınız bursayı yiyip bitirwn başkan ve yöneticilere sallayın siyaswtcilere saallayın

    2
    1
    1. @Emre yorumuna yanıt olarak

     Düşünceme gem vurayım senin gibi mi düşüneyim.onu sen derdin herhalde.Özerin doğru düzgün bir maç faydasımı oldu ve hep oynatıldı.

     3
     1
  3. @uludağlı yorumuna yanıt olarak

   Bilinçsiz taraftar.
   Önüne gelene protesto.
   Takım ve kulüp olmayı transfer sanıyor.
   Lig başlamadan, takımı görmeden şampiyonluk türküleri.
   22 bin kişi olması gereken statta üç, dört bin kişi.
   Lafa gelince mangalda kül bırakmıyor,
   İş icraata gelince kem, küm. Hava sıcak, stat uzak. Yan yattı, çamura battı.
   Üç hafta sonra, m.er.
   Altı hafta sonra Batalla.
   İlk yarı bitmeden başkan gider.
   O KADAR DA DEĞİL! diyenlere İbrahim Yazıcı, Ertuğrul sağlam ikilisinin akibetlerini hatırlatırım.
   Bu tesbitlerim kehanet değil, tarihin tekerrürü.
   Biz son 10 senede her sene bir başkan. İki, üç antrenör. On, onbeş futbolcu değiştirmedikmi?

   27
   9
 1. Serdar zorlamı sözleşme imzalattı yönetime.İmzaladığın evrakın arkasında durmak er kişinin işidir.Yine imzalaldığısözleşme ile işinin ne olduğunu kişi bilmeli ve sorumluluğunu yerine getirmelidir.

  22
  5
 2. Ya arkadaşlar Emin adanur ve Hayrettin Gülgüler insanların önüne atmayı iyi biliyorlar sadece. Kurban Bayramı yardımlaşma gününde orda olanlar bilir Emin Adanur’un belediye başkanı için neler dediğini. Bursayı bir arada tutmak isteyen insan bunları söylemezdi. Orda olan herkes bilir. Ayrıca bu adama sözleşme yapılmış. Size yapılan bir sözleşme olsa ve 2 milyon gibi bir rakam olsa ve sözleşme gereği bu sizin hakkınız olsa almaz mısınız?

  13
  40
 3. İyide kardeşim ne oynadıki bir ads maçında oynadı bütün maçlarda yürüdü utanmadan paramı istiyor az bile yaptı taraftar

  11
  9
 4. maçı canlı gözle izleyen biri olarak bir pozisyonda bir oyuncuya tekme atmaya yeltendi sonrasında ıslıklanma başladı.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu