Tribünlerde gerginlik!

Bursaspor'u Akhisar deplasmanında da yalnız bırakmayın yeşil beyaz sevdalıları, zaman zaman rakip takım seyircileriyle atıştı…

Yaklaşık 700 Bursaspor sevdalısı, özellikle devrenin bitiş düdüğünün ardından sözlü saldırıya geçen Akhisarspor taraftarına tepki gösterdi. Emniyet güçlerinin araya girmesiyle gerginlik büyümeden önlendi.

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @trolcan yorumuna yanıt olarak

   Bu Bursa basini hiçbir işi bilmiyor.Bizimkilerin yaptığı hatayı neden haber yapıyorsun? Bak İstanbul basınına? FB,GS,bjk bizden bin kat daha fazla taşkınlık yapıyor.Haber yapıyorlar mı? Hele bir de meşale yakarlarsa tribün şov yaptı oluyorlar.Kabul akhisarlilar insan olmadılar.Bizimkiler de gereken cevabı vermek istediler.Ancak.bunu neden haber yapıyorsunuz ey Bursa basini! Resmen İstanbul’un eline koz veriyorlar.Bu olay medya kadar Bursa’ya ve Bursaspor a zarar veren ve düşman olan başka Bursa kuruluşu yok.Suha Gürsoy bile bu kadar zarar vermiyor bu şehre ve takımına!

   28
  1. @ugurdikerix yorumuna yanıt olarak

   Tamamda onlar küfür ediyor he ?
   Bizimkiler melek dimi.
   Ceza ve cezalar yine kapıda.
   Madem onlar küfür ediyor..ozaman bırakın takım sağda cevap versin..hiç olmadı , zaten kulüpteki ler maaş ları alamıyorlar.
   Yapmayın be beyinsizler…

   45
   8
   1. @YaVuz16yeşili yorumuna yanıt olarak

    Ondan sonra neymiş efendim teksas atkısı satışa sunarak ceza alanlara yardımcı olacaklarmış.Böyle davranışta bulunanlar için değil atkı bir tane çöp alınmaz. Yazıklar olsun sizler taraftar değil BURSASPOR düşmanısınız bu zamana kadar içerde ve dışarıda bu taķıma aldırdığınız cezalar için ve hiç suçu olmayıp sizin yüzünüzden tribün cezası aldığım için hakkımı helal etmiyorum.

    6
    2
 1. Allah aşkına tırnağımız bile olamayacak küçük taraftar gruplarına cevap bile vermeyin… Boşu boşuna ceza almayın bu basit tribünler yüzünden…

  38
 2. geçen sene bunları dövmekle acaba kötümü ettik,Teksaslılar bizle kavga etti diye övünüyordur bunlar şimdi

  38
  1
 3. 16spor rumuzlu kardeşim.Sakın sakın her aklına geleni,her işlediğin fiili aleme duyurma.
  ‘Dövdük,Kardeşim kimse kimseyi dövmemlidir.Dövme kasdın yenmek,süper oyun oynayan takıma sahip olmak ve deplasmanda dahi BURSASPORUMUZA kendi evinde oynuyormuş hissi tattıran güzellikler yaşatan taraftar olmak varken olmadı o söz beyav.

  Maçtan önce de yazıp hatırlatmış idim.Deplasmana giden taraftar kardeşlerimiz aynı zamanda bizim vitrin ve şahsiyet görünümümüzdür.Aman rakip taraftarın oyunlarına ve tahriklerine kapılmayın diye.

  BURSASPORUMUZA destek veren ,cefa çeken tüm taraftarlarıma teşekkürler.

  12
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu