Tribünler taraftara açılsın

Sokaklarda, salonlarda mitinglerin yapılabildiği bu günlerde kontrollü olarak stadyumların açılması için yapılan çağrılara Teksas'tan destek geldi.

Teksas‘ın resmi hesaplarından yapılan paylaşımda “Hayat Stadlara Sığar! #TribünlerTaraftaraAçılsın” ifadeleri yer aldı.

30 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Yok bizlere açmazlar. Ama kongre lere açarlar. İlginç olan Corona virüsü saat 7. ye kadar yok. Saat 7.den sonra faaliyet e geçiyor. Maç seyredecek olan taraftara Corona var. Ama kongreye gidecek olanlara virüs bulaşmıyor. Neyse 3. Kurala uyalım. Nedir onlar. MASKE MESAFE TEMİZLİK. ( Bu Corona virüs çok akıllı virüs. Korkuyor kongre lere gidemiyor. Ama stad lara gidebiliyor. )

  118
  21
   1. @Muhendis yorumuna yanıt olarak

    Eee biz kaldırım mühendisliği yapmıyoruz. Olm biz gece yatarken BURSASPOR la sabah kalkarken BURSASPOR la kalkıyoruz. Biz kenara çekilirsek ortalığı kaldırım mühendis leri işgal eder. Tamam mı olm.

    23
    15
    1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

     Olm klavye delikanligi yapmayin gidin kongrelere katılın, uye olun aktif calisin tribunde degil sahada olun o zaman. Buradan ahkam keserek olmuyor bu isler. Haber okumaya mı gelıyoruz atom karınca okumaya mı gelıyoruz belli degil. Admin sen de onaylama su adamın yazdıklarını artık bu nedir ya. Gıt sen kose yazarı ol hıc bır sey yapamıyorsan

     8
     16
     1. @Muhendis yorumuna yanıt olarak

      Kaldırım mühendis i. Saçmalıyorsun. Ne yazdığın ne dediğin belli değil (klavye diyorsun admin diyorsun köşe yazarı diyorsun. ) Sana karşı terbiyemi bozmuyacağım. Senin kafan yerinde değil. Normal dir. Corona virüs . Döviz in uçması tl nin değer kaybı ve pahalılık. İnsanlar ın sende olduğu gibi denge lerini bozmuş durumdalar. Sana bir de kötü haberim var. Bay kaldırım mühendis i. ATOM KARINCA dün de burada idi. Bugün de buradayım. ALLAH ın izni ile yarın da burada olacağım. Benim sevdamdır BURSASPOR . Tamam mı olm. .

      11
      5
      1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

       Bursasporla alakası yok bunun, seninle de yok aslında.. Taptığı kişi ve zihniyetleri eleştirenlerin sebep ne olursa olsun karşısında.. Üstelik de böylesine cahilce bir üslup ve düşünceyle..

 2. Malum partili değilsen yaşamak bile yasak kardeşim bu ülkede binlerce insan o salona toplanır ama yan sokağında garibana maskeni tam tak diye ceza yazar polis burası böyle Bi ülke ne yazık ki

  70
  12
 3. İktidar partisinin bu sabahki lebaleb kongresini gördükten sonra niye bu stadları seyirciye kapattıklarına bir anlam veremedim. Çelişkinin dik alası gerçekten.

  54
  4
 4. Mitinglerde, kongrelerde covid yok. Ama tribünlerde, esnaf lokantalarında,cafelerde covid var. Gecmiste biz ve ötekiler derken boşuna söylememişler.

  44
  4
 5. Lebalep salonlarda kongre yap sonra gel maskesi yanağının altında diye vatandaşa ceza yaz ve Sonra da tüm stadlara maske-mesafe-temizlik yazan resimlerini koy.
  Fena.

  22
  3
 6. cahillik zor is harbiden. bir de ugrasip tag falan acmislar. hastalik var hastalik. bulastirdiginiz bir insanin olmesini vicdaniniz kabul edebilecek mi eger Mazallah oyle bir durum olursa..

  18
  7
 7. KARADENİZDE SEL OLUR MİTİNG YAPAR,200 GR.LKIK ÇAY ATIP AKLI SRA MİLLETE KEYİF YAPIN DER VE COVİD ONLARA UĞRAMAZ.

  PARTİ KONGRELERİ YAPARLAR,TIKA-BASA SALONLARDA AĞIZ AĞZIZA,BURUN-BURUNA NEFESLER KARIŞIR AMMA O COVİD BUNLARA ASLA KBULAŞMAAAZ.

  Amma vatandaşa gelince BOOOOY BOOY MAÇLARA AFİŞ ASTIRIP AKIL SATARLAR.

  YAHU AKLIN AZICIK VARSA ŞU YARIM İNŞAAT HALİNDEKİ STADI TAMAMLASANIZA.

  YAHU MADEM STADLARA AFİŞ ASTIRIYORSUN ONU DAHİ DÜZGÜN YAZDIRAMYORSUNUUZ.

  MASKE-MESAFE-TEMİZLİK diye diye sağlık bakanı,bilim kurulu üyeleri,basın milyar kez bangır bangr duyururken

  TEMİZLİK MASKE MESAFE diye hangi akıla hizmet o afiş yazdırılı asılıyor.

  KOMEDYENLİKTE ÇIĞIR AÇTINIZ.

  17
  3
 8. Lebalep dolu salonlar 45 bin kişilik stada kimse alınmıyor olacak iş değil saçmalık 10bin kişi alınmalı

  14
  1
 9. Taraftar kesinlikle maske takacak mesafeye uyacaksa tabiki açılsın hemde açık hava.Ama bizim millet laftan anlamaz.kongrelerde herkes maskeli burnu dışarıda adam yok.tabiki tvden görüldüğü kadarıyla.bence kimse maskesini çıkarmadan duracaksa Altay maçı ile açılsın.

  12
  5
 10. Yanlışı kendimize örnek almaya devam edelim. Birileri uygunsuz şekilde kongre yapıyorsa,biz de uygunsuz şekilde statlara akalım, birileri arabasını kaldırıma park ediyorsa biz de edelim,birileri işe yaramaz yaşlı futbolculara milyon dolarlar harcıyor ve kulübü içinden çıkılmaz durumlara sokuyorsa, eksik kalmayalım ,bizde yapalım.Bu kafayla devam!!!!

  11
  17
  1. @Anti-yorum yorumuna yanıt olarak

   Takma kafana dostum.
   Burada seni anlayacakların sayısı bir elin parmaklarını geçmez.
   Zaten kulübün durumunu sana verilen eksiler doğruluyor.

   9
   4

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu