Tribünler şov yaptı

Bursaspor’un evinde oynadığı karşılaşmada tribünlerde yer alan pankartlar dikkat çekti.

Teksas tribünlerinde ‘Green army’, ‘Teksas’, ‘Bursaspor’ ‘1963’, İyi ki varsın Eren’ ve ‘Eski Teksas’ pankartları yer aldı.

Maraton tribününde ise “’UBD İstanbul’, ‘Maraton’, ‘1963’, ‘Forza Bursa’ ve ‘Aziz vatan uğruna şehadete #Erenlere selam olsun’ yazılı pankartlar asıldı.

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Maç öncesi kombine + bilet sayıları maraton ve kuzeyi dolu gösteriyodu nerede bu insanlar gerçekten merak ediyorum

  43
  1
 2. Olmayan penaltı, zeminden gelen asist.. İyi oynamıyoruz çok net kendimizi kandırmayalım.. Hücum organizasyonumuz yok.. Ayrıca Kubilaya her ne kadar bende sinir olsamda verilen tepki çok yanlıştı..

  26
  39
 3. Beyler, tmm zemin bize sans tanidi ama unutmayin rakiple ayni sahada oynadik, ilk 60 dk nerdeyse pozisyon bile vermeden oynadi takim, takima destek olalim, iyi yoldayiz ins.

  26
 4. yönetim zeminin ve kombinelerin hesabını versin nerde bu kombineler maç öncesi bilet almaya kalksanız bilet alacak yer bulamazsınız stadın yarısından çoğu boş nasıl oluyor bu iş?

  19
  0
 5. zemin bizi kurtardı diyenler allah için biraz adil olsun unutmayın bizde çimin sekmesiyle badunun ıskaladığı toptan gol yedik takım iyi yolda birlikte oynadıkça daha iyi olacaklar.

  1. @Mustafa YAZICI yorumuna yanıt olarak

   Atatürk stadında ve deplasmanlarda Bursaspor un birçok maçına gitmiş biri olarak yazıyorum . Sana katılıyorum kardeşim en az 27.000 kişi vardı Kuzey kale fuul dolu Güney %80 Maraton %70 doluydu bana göre dışarsı ana baba günü gibiydi ben anlamıyorum sayı açıklanıyor 20 000 bile çıkmıyor burnuma kötü kokular geliyor .

   1
   1
 6. Biri de çıkıp resmi olarak şu kadar taraftar maça geldi diye belirtemiyor. Ayrıca saha zemininin böyle olacağına az çok tahmin etmiştim. Bu zeminle işimiz zor. Zor da olsa kazanmak güzel ve jimnastik maçı öncesi moral oldu.

  3
  1
 7. Maçtan önce son 2bin bilet yazıyordu her yerde stadın yarısı boş başladı maç Şu kombine rezaletine bi haber yap admin çok baş ağrıtır bu olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu