Tribünler dolacak

Bursaspor'un Fenerbahçe ile oynanılan hazırlık maçı da dahil son üç karşılaşmadan galibiyetle ayrılması camiayı da hareketlendirdi.

Bugünkü karşılaşmada tribünlerin geçmiş müsabakalara oranla daha fazla dolması bekleniyor. Yeşil-beyazlı taraftarlar itici bir güç oluşturarak takımlarını Osmanlıspor karşısında destekleyecek ve galibiyete ulaşmak için katkı koyacak.

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bursaspor sevdalıları taraftar olmadık biz sevdalıyız onun için bu şartlarda daha çok sahip çıkmalıyız malesef kombine satışları artık bitti bundan sonra maçlara bilet alarak gelebilecek nu da bir katkıdır aslında her Bursaspor sevdalısı bir arkadaşını bir akrabasını ,bir komşusunu maça gelmesi için ikna etmeli bakın o stadtyum da 35-40 bin kişi oldu sponsorlar,reklam verenler de artar tabiki en büyük güç taraftar gücü bazıları şunu diyor bizde kemik 10-15 olsun bağıran olsun iş o değil aslında hiç kimse farkında değil eğer ki takım iyi ise asıl o zaman o 35-40 taraftar nasıl olur o hiç görülmedi hele ki 1.lig de 35-40 bin taraftar büyük baskı unsuru olur hem hakeme hem rakip takıma takım iyi ise Bursaspor taraftar gücü bir o kadar artar Bursaspor bu şehirde yaşayanların takımı bu şehrin takımı herkesim sevdasına sahip çıksın tek ses tek yürek olsun bu şehrin ortak en büyük paydası Bursaspor dur bunu asla unutmayalım

  18
  1
  1. @Eski Teksas yorumuna yanıt olarak

   İnsanlar sürekli ceza aldığımızdan kombineye sıcak bakmadı sanırım maç maç bilet alacaklar olsun yeterli tribünler dolsun ! Lütfen küfür etmeyelim şampiyonluktaki gibi fair playde de 1. Olalım…!

 2. Konusacak fazla birşey yok takimna gönül veren her halükarda konbinesini alır maça gelir yok öyle olur böyle olur olmaz

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu