Tribünde Yine Şov Vardı!..

Bursasporlu taraftarlar Galatasaray karşısında takımlarını büyük bir coşkuyla desteklerken, maç öncesinde yaptıkları atkı şovla adeta büyüledi. Teksas’ın pankartı ilk kez tribündeki yerini aldı. Yeşil Beyaz sevdalıları kendilerine ayrılan bölümün tamamını doldurdu. Futbolculara büyük destek veren Bursasporlu taraftarlar yaktıkları meşalelerle de görsel bir şölene imza attı.  EN BÜYÜK BURSASPOR Bursasporlu taraftarlar Galatasaray’ın 4’ünçcü yıldızına göndermede bulunarak, ‘Tertemiz futbolumuz tüm rütbelere bedel’ ve ‘Hangimiz sevmedik çılgınlar gibi’ yazılı pankartları astı. Yeşil Beyazlılar ayrıca yaptıkları koreografide ise ‘Her zaman her yerde en büyük Bursaspor’ yazdı. Bursasporlu taraftarlar maç öncesinde de Bursaspor kafilesini stada girerken meşaleler eşliğinde karşıladı.  

DEV BAYRAKLAR AÇILDI Türkiye Futbol Federasyonu Bursaspor-Galatasaray Türkiye Kupası final maçında adeta görsel bir şölene imza attı. Maç öncesi iki takımın dev bayrakları sahaya getirildi.

 

Kaynak:Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu