Tribünde taraftara izin verilmedi!

Türkiye A Milli Futbol Takımı'nın 2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri'nde oynayacağı Letonya maçı için tribünlerin açılmasına izin çıkmadı.

Türkiye Futbol Federasyonu resmi internet sitesinden yapılan açıklama şöyle;

Dünyamızı ve ülkemizi etkisi altına alan Covid-19 pandemisinin seyri ile ilgili son gelişmeler üzerine TFF Sağlık Kurulu yeni bir değerlendirme yapmıştır.

Yeni tedbirler ve önlemler alınması gerekebilecek bu dönemde, riskler oluşturacak uygulamalar yapılmaması ve seyircili maç oynanması gibi etkinliklerin düzenlenmemesi hususunda TFF Sağlık Kurulu görüş birliğine varmıştır.

TFF Yönetim Kurulu ile paylaşılan bu görüş doğrultusunda, A Milli Takımımızın 30 Mart Salı günü oynayacağı 2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri maçına seyirci alınması uygun bulunmamıştır.

Kamuoyunun bilgilerine saygıyla duyurulur.

29 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Eee. Ne bekliyordunuz ki. Daha önce de yazdım. Bu korona virüs ü çok akıllı diye. Kapalı salonlar da yapılan kongre lere korkudan giremiyor. Ama açık alanlara girebiliyor. Akıllı bu virüs. Saat akşam 19. dan sonra çok fenaa.

  92
  23
  1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Eksi atan dostlarım bunlar gerçekler bunları kabullenin lütfen körü körüne birinin peşinden gitmek çok uzun zaman önceydi aklınızı kullanın

   11
   10
   1. @Emre yorumuna yanıt olarak

    Körü körüne derken bunu siz mi diyorsunuz 10 yılda tam 10 seçim kaybetmiş bir parti müdürünün sığır gibi peşinden giden sizler mi birinin peşinden körür körüne gidilmez diyor :))

    12
    9
    1. @BİZ ÖLÜMÜNE yorumuna yanıt olarak

     Reis kullandığım kelimelerden sen sadece bunu mu anladın Burada ben kendi siyasi görüşümü belirtmedim ve senin kullandığın kelimelere bak. Hangi siyasi parti olursa olsun ki bana göre hepsi boş körü körüne onları takip edenler oldukça hiç bir şey olmaz bu ülkede.

     7
     3
     1. @Emre yorumuna yanıt olarak

      O zaman başkasına ahkam kesme kardeş.Fikrini aklınıda kendine sakla.Zaten size göre hep başkası aklısın hep başkaları koyun.Biraz da kendinize bakmayı öğrenin.Kimin,kimlerin peşinden körü körüne tıpış tıpış gittiğinizi idrak edin.

      1
      3
  2. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Akp kongresi diyince dislike atanlar biz test yaptırdık herkese dediler inandinizmi hemen doğruya doğru diyin yanlışa yanlış aklınızı kullanın aklınızı 15 kişilik esnafın lokantası kaç aydır doğru düzgün iş yapmıyor işten çıkarılanlar var çalışanlardan

   14
   8
 2. arkadaşım kongreler yapılıyor herkes dışarıda geziyor ama stada 6.000 – 7000 kişi giremiyor
  akp ankara kongresinde 10.000 kişi yan yana maskesiz bağırıyor sarılıyor
  bir yüzümüz gülmedi arkadaşım ya, taraftarın takıma etkisi çok iyi olacaktı bu zor dönemde

  72
  7
 3. Sizde hala akıllanmadınız
  Her söylene inanıyorsunuz
  Her hangi biri iki satır yorum
  Yazsa hemen sazan gibi
  Atlıyorsunuz biri çıkıyor doğmamış çocuğa don biçiyor
  Hüra yok 6500 kişi ile oynayacağiz diyor noldu şimdi
  Kıç üsttü oturduk yapma
  NOT/ O Sazanlardan biriside
  Benim

  Serkan kardeşim biraz sabır
  Varsayımlar üzerine yazı yazma

  5
  1
 4. Her akp kongresinden once yasaklar esnetilsin. Adamlar cumbur cemaat kongre yapsin sonra geri yasaklari koyalim ben kabulum

  4
  2
 5. MAÇI İZLEMEYİ ÇOK İSTERDİK AMA MUTASYONA UĞRAMIŞ VİRUS AŞILI AŞISIZ HASTALIĞI GEÇİRMİŞ GEÇİRMEMİŞ DİYE AYRIM YAPMIYOR..BİR BURSASPOR TARAFTARI AÇIK HAVA OLSA BİLE LEBALEB YANYANA GELEREK BİR BAŞKA BURSASPOR TARAFTARINI ENFEKTE EDECEK KADAR VİCDANSIZ OLAMAZ

  4
  5
  1. @Serkan kaya yorumuna yanıt olarak

   Çok ayıp. Sokmalı çıkarmalı mesajlar lütfen yazmayın.En azından koyayım deyin. Koymak fiili. Masanın üzerine bişey koymak gibi de algılanabilir.

   2
   1
 6. labaleb tiklim tiklim dolu stadlar maşallah 😀 ne bekliyordunuz kendisinden başka kimseyi düşünmeyen bir yönetim anlayışından

  1
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu