Tribün liderlerinden takıma moral

Bursaspor'un bugün Ankaragücü ile oynayacağı karşılaşma öncesin yeşil-beyazlı takımın tribün liderleri Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'nde yapılan son antrenmanı izleyip, takıma başarı diledi.

Futbolcularla grup adına konuşan Mehmet Güzelsöz,Biz sizin mücadelenizden memnunuz, terinizin son damlasına kadar savaşıyorsunuz, bu mücadeleyi artık sonuca ulaştıracağınızdan eminiz. Biz sizin her zaman yanınızdayız, her şartta sizi desteklemeye devam edeceğiz. Biz sizlere güveniyoruz‘ dedi.

4 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Kaç yıldır selime söyleniriz ama mehmet güzelsöz ve selim bugüne kadar insanların hassas olduğu konularda hiç yorum yapmadılar helal olsun

  50
  3
  1. @Yeşil yorumuna yanıt olarak

   Çünkü onlar Texasın 80 li yıllarda dağılma noktadından toparlayan kişilerdir Şehit Abdül gibi Şadırvan gurup gibi hey gidi günlar heeyyy O Büyük ŞAMPİYON luk kolay gelmedi.

   13
   1
 2. Şimdi benim merak ettiğim bişey var bu liderlik konusunda fakat benim bildiğim veya gördüğüm liderlik yapıcılıktan ibarettir lider vasfı olan kişi yıkıcı olamaz taşkınlık yapanları ikaz eder lider olduğu ortamı kontrol eder öyle bizim lider dediğimiz türübündekiler gibi en küçük bir olumsuzluk ya idare ettikleri toplumu kışkırtması ,liderlik vasıflı insanların harcıdır lider kişi örnek kişidir toplumda saygın kişidir ,,çoğumuz köylü çocuğunuz hani eskiden köylerde ( DELİ KANLI) başı olurdu şimdide vardır ama çok azdır ,,yani ben hiç görmedim herhangi bir cemiyette bir deli kanlı başının gençleri taşkınlığa kışkırttığı lider dediğin yapıcı olur yıkıcı olmaz öyle her önüne gelen ben liderim derse öyle televizyon proğramında rakip takım liderine abi demez dik durur daha söyleyecek çok şey var ama hadi neyse bukadar yeter bundan kim ne çıkarmak isterse çıkarta bilir ,,asıl burada hepimizin ortak paydası nedir , hiçbir menfaat gözetmeksizin ( Tek ) sevgimiz BÜYÜK BURSA SPORA destek olmak eee geriside teferruat değilmi ben yıkıcı lideri falan tanımam ,tek bildiğim şey BURSA SPOR sen çok yaşa canım feda olsun sana hiç birşeye değişilmez senin sevgin bu dünyada ,,eğer bir hatam varsa affola tüm renktaşlarıma SAYGILARIMLA

  11
  1
Başa dön tuşu