Tribün coşkusu eve sığar!..

Yeşil Beyazlı taraftarlar, lige verilen araya rağmen futbol coşkusuna ara vermedi.

Taraftarlarımız, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında liglere ara verilmesi nedeniyle tribün coşkusunu evlere taşıdı.

Bursaspor Kongre Üyeleri Platformu (BURKÜP) öncülüğünde başlatılan akımla yeşil-beyazlı takıma gönül verenler, evlerinde yakınları ve çocuklarıyla Bursaspor marşları söylüyor.

Yeşil-beyazlı formayı giyerek evlerini adeta tribüne çeviren taraftarlar, evde kaldıkları sürede takımları için besteledikleri yeni marşları da beğeniye sunuyor. Bu coşkuya ait sosyal medyadaki ilgi gören paylaşımlarda “evde kalın” çağrısı da yapılıyor.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Ben şehir dışında yaşıyorum. .. Formanın birini ben diğer inide oğlum giyiyor. . Salonun en uzak yerinde ben karşımda da oğlum var … Ben diyorum YEŞİL oğlum diyor BEYAZ. .. Gelsin çeşit çeşit tezahürat lar. .. Sonuç ev olur sanki TEXAS …. ALLAH tüm insanlığı korusun. . ALLAH YURDUMU HALKIMI VE BURSA yı VE RENKDAŞLARIMI KORUSUN. .

  19
  1
 2. Bursadaki ilk maçta maça 3lüyle değil şu besteyle baslayalim:
  Sensiz olmuyor
  Günler geçmiyor
  Sen yokken hayat zulüm oluyor
  Bursa izindeyiz hep peşindeyiz
  Arşa çıksın renklerimiz

  Gülki sevgilim ritmiyle okunuyor

 3. Bu salgının bize öğreteceği daha çok şey var.
  Öncelikle ayağımızı yorgana göre uzatmayı.
  Transfer, transfer diye mız mızlanmamayı. Kurtuluşun alt yapı da olduğunu. Bu çocuklara sabır ve tahammül etmeyi. Gerçek taraftarlığı. Arma – forma aşkı ve Kentlilik bilincinin ne olduğunu. Skorcu kafaların sıkılıp gideceğini. Ortada sadece gerçek spor sever ve taraftarların kalacağını hep beraber görerek ve yaşayarak öğreneceğiz.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu