Tribün çekildi!

Bursaspor'a destek olmak amacıyla Bolluca Stadı'na gelen yeşil-beyaz sevdalıları skor 3-0 olunca tepki vermek adına deplasman tribününü boşalttı.

Deplasman tribününde Bursaspor‘a destek veren yeşil-beyazlı taraftarlar maçın 75. dakikasında skor Arnavutköy lehine 3-0 olunca oyuncular ve teknik heyete tepki anlamında tribünleri boşalttı.

56 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @obursali yorumuna yanıt olarak

   Sevgili Bursasporlular Bursaspor için kurtuluş iç saha da ki maçlar da o stadyumu tıka basa a partili b partili işçi memur demeden doldurmak bakın bu iş ne Teksas a ne tirbün abilerine bırakmayın sonra kimsechayıflanmasın zaten deplasmana gidenler belli maça gelenler belli takımı bu duruma düşürenler beyfendi gibi toplum içinde dolaşıyor takım da da futbolcuyum diye o şanlı formayı giyiyorlar bizlerde Recep yaptı Ali yaptı tirbüncü yedi o aldı bu verdi diye diye amatör e düşeriz kimse kimse yi kandırmasın bu ülkede seni kala almaları için 10 binler ile biz buradayız demen lazım yok ben küstüm yok şu parti yok bu çaldı diye diye maça gelinmez ise durum bu olur

   28
   22
    1. @Metin ozdemir yorumuna yanıt olarak

     Bundan 7-8 önceydi. Borussia Dortmund un düşmesi 7-8 hafta önceden kesinleşmişti ama adamların taraftarı takımlarını 70-80 bin kişiye kapalı gişe oynayarak adeta gelin gibi uğurladılar.
     Bugün onların takımı nerede?
     Bizim takımımız nerede?
     Zor diye birşey yok.
     Bunun için tek ihtiyacımız sportif ve kentlilik bilinci, kısaca EĞİTİM ŞART…

     4
     3
   1. @kara16 yorumuna yanıt olarak

    sadece adanur mu?
    o sadece son ve bitirici darbeyi vurdu.
    kulübü grogi duruma son 10 senenin medya ve taraftarı getirmişti.

    26
    4
  2. @obursali yorumuna yanıt olarak

   Acilen hocayı gönderin futbolun fsini bilmiyor artık şansınız kaldı mı bilmem ama kim gelir bilmem yada toptan kapatın kulübü yeter.

   33
   18
   1. @Ruhsuzlar yorumuna yanıt olarak

    futbolun fsini bilmeyenler bizim futbolcu diye oynattığımız oyuncular. Milyon hoca değişse bunlardan futbolcu yapamaz. Kapasiteleri elverişli değil.

    27
    3
  3. @obursali yorumuna yanıt olarak

   Buyuksehir mi mahvetti vay be adamlar çaldı çarptı sonra belediye suçlu ulan çalanların itligini devlet yükleniyor.

   34
   41
   1. @Erkan yorumuna yanıt olarak

    Yiye yiye mahfettiniz Bursaspor’u vurun kapısına kilit her kez rahat etsin istanbullularıda inegöllüleride bbş,de BTSO her kez kına yaksın

    3
    1
   2. @Erkan yorumuna yanıt olarak

    BB sayesinde Bursaspor dan soğutup, borçların kapanması için, özlüce BURSASPORA devredilecek. Sonra malum firmalardan birine satılıp mütahitlere peşkeş çekilecek özlüce. Ellerini avuşturup bekleyen yandaşlar pusuda bekliyor. Yani bursaspor kimsenin ummrunda değil. Yiyin beyler yiyiiiin, amaa keser döner sap döner gün gelir devran döner. Bunlar yanınıza kalmasın inşALLAH

    20
    9
    1. @Herşeyim yorumuna yanıt olarak

     Uleyn ne fondaşmışsınız be!
     Valla iyi ki iktidar ve belediye var.
     Evinizde ki halıya takılıp düşseniz suçu bunlara atıyorsunuz.
     Uleyn belediye olmasa kulübün futbolcuların sofrasına koyacağı bir dilim kuru ekmeği, bir baş kuru soğanı yoktu.
     Ve şu an çoktan amatör kümedeydik.
     Uleyn şu sitede siyasetten kaçtıkça insanı zorla siyaset batağına çekiyorsunuz…

     6
     7
   3. @Erkan yorumuna yanıt olarak

    Ulan şu belediyeyi de katmasanız olmaz. Kimsiniz ulan siz devlet, millet düşmanımısınız. Adam olun adam taraftarmı, militan mısınız Her fırsatta devleti, hükümeti suçlamayı bırakın.

    33
    42
    1. @Şehr_i Osmanlı yorumuna yanıt olarak

     Devleti suçlayan yok hükümeti suçluyor ki adamı da vatan haini iddia etmişsin beni de edeceksin muhtemelen ama evet adam haklı böyle böyle ülkeyi mahvettiler artık devlet ve hükümet ayrımını yapmayı öğrenin hükümetteki kişiyi devlet onun malıymış gibi benimsemeyi birakın da biraz birey olma bilinci kazanın

     9
     2
  4. @obursali yorumuna yanıt olarak

   “tribün çekildi!”
   İsabet olmuş.
   Darısı yerel medyanın başına.
   Çünkü bu kulüp, bu ikiliyi artık sırtında taşıyamıyor.

   34
   4
  5. @obursali yorumuna yanıt olarak

   oraya en başta erkan körüstanı eklemeyi unutmuşsun. ayrıca hayri yazıcı başkan olmasın diye yırtınıp erkan başkanlarını başa getirten çorbacı tayfayı.

   35
   3
 1. Ne masada ne sahada kazanamayız. Amatöre kadar ineceğiz. Tek kurtuluş amatörde küllerimizden doğmak. O da uzun sürer. Yine bize hüsran yine bize kahır .

  65
  8
 2. Yıllar sonra ilk defa mesaj yazıyorum. Bu takımın bu halde olmasının sebebi 1- Belediye, 2- Çorbacı sözde teksas lideridir. Belediyede işler nasıl cahil çorbacı? Tribünde araba reklamı açmaya devam mı? yoksa işler kesatlaştı mı? Beraber iyi harcadınız bursasporu. Ortada,orda burda bağırmaya devam edin siz. Bitirdiniz güzelim Bursaspor’umu.

  55
  19
  1. @Cem yorumuna yanıt olarak

   Yalanını dikeyim. Eğer her gün takma isimle en az 3 mesaj yazmıyosan diksinler. Neymiş, yıllar sonra ilk defa yazıyomuş. Lan yürü git.

   10
   25
   1. @Recep yorumuna yanıt olarak

    Sen önce bi terbiyeni koru.Site yönetiminden Ip kontrolü isteyebilirsin. Yok olmuyorsa ben vereyim kontrol etsinler boş yapma tamam mı canım. Ayrıca mesajımda sadece kaçıncı mesajım olduğuna mı takıldın konu bu mu? Güzel kafa..

    15
    4
 3. Umarim.basketbol maçlarından da🏀 çekilir küfür eden kavga eden (sözde taraftar) kişiler🙏

  36
  2
 4. Tepkiyi anlayan var mı acaba. ? Korku duyulan bir takımdık bir zaman lar. Şimdi kıçı bok lular alay ediyor. NEREDEN NEREYE. ..

  24
  3
 5. Tez zamanda bu külübü ligden çekin yönetim masal okumaya devam ediyor. Köy takımlarıyla mücadele bile edemiyoruz. Çekin takımı ligdende ne olacaksa olsun 52 senelik taraftarım artık maçları bile seyredemiyorum. Başkan hafta içine masal okumaya devam ediyor somut hiç bir adım atılmıyor. daha doğrusu iş bitiren yönetim yok.

  21
  4
 6. Twitter yorumlarinda üç büyütülmüş takımların başarı endeksli embesil taraftarları toplanmış yine.Bizi bu embesillere rezil rüsva ettiğiniz için hepinizi Rabbim bildiği gibi yapsın,gün yüzü görmeyin…

  19
  4
 7. Zamanında hesap sorulsaydı Bursaspor bugünkü hale gelmezdi.Tribün niye çekildi göz göre göre kulübü bu hale gelmesini seyretti yıllarca.Her önüne gelen başkan olursa, aman belediye, aman vali , aman BTSO ,siyaset girerse bu duruma düşersin.Siyaset faydalı olsa bunu bizzat Rahmetli İbrahim Yazıcı yapardı.Hatta bir röportajında siyasetin Bursaspor fayda getirceğini düşünmüyorum demişti.Bursaspor bir spor kulübü olarak kalmalı sözlerini söylemişti.Adres belli kişilerde belli Bursaspor camiası yanlış yolda böyle daha çok kaoslar yaşayıp mahalle arasında oynarız.Uymaya devam edelim…

  14
  3
 8. Tek çare şehiri adliye sarayına dökmektir.Kimden korkuluyor hesabını soracak hiç kimse yok mu bu kulübü bu hale getirenlerden.Ali Ay, Recep bölükbaşı, Erkan Körüstan, Mesut Mestan, Recep Altepe den bu kulübe kim daha zarara ve bu hallere getirdiyse soruşturma başlatılmalı.Ben bu kadar Bursaspor umuzun ve cefakar taraftarın aciz duruma geldiğini hiçbir zaman hatırlamıyorum.Tek yol adliye sarayıdır tek çıkar yol budur.

  12
 9. Timur noyan’ı Burhan Vatan’ı beğenmeyen ve rakiplerine oy atanlar şimdi burada kim kimi sevmiş muhabbeti yapmasın. Bunu başaran genel kurulda oy atanların tümüdür. Bu necaseti siz yediniz.

  8
  2
 10. Olan oldu,aynı şeyleri tekrarlayıp durmanın bir manası yok artık,Bursada aklı akbaşında ekonomik gücü olan Bursaspor sevgisi olan kişilerin BTSO koordinasyonunda bağımsız bir AŞ oluşumu kurup Bursasporu ayrı bir kurumsal yapıda yaşatmaları dışında bir çözüm kalmadı.Böyle bir şey gerçekleştirilebilirse Bursasporu batıran hırsız ve beceriksiz yönetici bozuntuları ve taraftar denilen çapulcular buranın kapısının önünden bile geçemez.

  2
  1
 11. Ülkendeki kuşlardan ne haber vardır
  Mezarlardan bile yükselen bir bahar vardır
  Aşk celladından ne çikar madem ki yar vardır
  Yoktanda vardan da ötede bir Var vardır
  Hep suç bende değil beni yakıp yıkan bir nazar vardır
  O şarkıya özenip söylenecek mısralar vardır
  Sakın kader deme kaderin üstünde bir kader vardır
  Ne yapsalar boş göklerden gelen bir karar vardır
  Gün batsa ne olur geceyi onaran bir mimar vardır
  Yanmışsam külümden yapılan bir hisar vardır
  Yenilgi yenilgi büyüyen bir zafer vardır
  Sırların sırrına ermek için sende anahtar vardır
  Gögsünde sürgününü geri çağıran bir damar vardır
  Senden umut kesmem kalbinde merhamet adlı bir çınar vardır
  Sevgili
  En sevgili
  Ey sevgili

  2
  1
 12. Bunlarla çelik-çomak bile oynanmaz. Hep yanılıyorlar çünkü. Zevk vermez.
  Şampiyonluktan sonra geçen her sene, bir önceki seneleri arar olduk.
  Nereye kadar.
  (Klubün kapısına kilit vuracaklar anlaşılmıştır. )

 13. Ahpap çavuş ilişkisi, al takke ver külla, çıkarcılık , Bursaspor üzerinden prim yapayım, kendi ilişkileri düşünen ,Sözde Bursaspor u düşünen ancak kendi çıkarlarını düşünenler bugün Bursaspor son halini yansıtır.Bu kulübü bir tek insan düşündü canını ortaya koyan o da Şampiyon başkan Rahmetli İbrahim Yazıcıdır.Kimse kimseye kızmasın zamanında yapılmayan kararların bedelini ödemekteyiz.Önemli olan Bursaspor mu? Yoksa kişi ve kişilerin çıkarlarını korumak mıydı?

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu