Traore “Hazırım, oynamak istiyorum”

Bursaspor'un yeni transferi Abdou Razack Traore bu hafta Eskişehirspor maçında oynamak istiyor.

Yeni transferlerinin hazır olduğunu belirten Üzülmez şöyle konuştu “Traore ile bir görüşme yaptım ve bana “Ben hazırım şans verirsen bu hafta oynayabilirim” dedi Bu hafta ona şans verir miyiz bakacağız. Sivasspor’dayken Rize maçında son 15 dakika oynadı zaten. Oyun içerisinde yapması gerekenleri söyledik. Sabah imza töreninde bu kadar taraftarı görmek onu biraz şaşırtmış gibi. Herhalde bu şaşırmanın karşılığında bu büyük camiayı mutlu etmek için neler yapması gerektiğini bilecektir. Ofansif anlamda, final anlamında sıkıntılarımız vardı. İnşallah Traore bu anlamda bize faydalı olacak.”

47 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Yesiltimsah yorumuna yanıt olarak

   1- bu transferle birlikte bu lig ve bu seviyeler için oldukça iddialı bir takım olduk.
   2- bana göre yönetim görevini yaptı. şimdi sıra taraftar ve yerel medyada.
   3- eğer tekrar süper lige çıkacaksak son 10 yıldır ortadan kalkan spor ortamının bursaya yeniden geri gelmesi lazım.
   4- yani, tribünde daha fazla taraftar. daha az ıslık, homurtu, protesto.
   5- yerel ve sosyal medyada da daha az kişisel çekişme, ego, ön yargı, olumsuz eleştiri. daha fazla pozitif bakış açısı.

   118
   1
   1. @ters köşe yorumuna yanıt olarak

    Sonuna kadar katılıyorum. Yıllar önce Acun Ilıcalı Bursaspor taraftarını anlatırken “adamlar 3-0 geride, sanki kendileri galipmiş gibi takımlarını büyük bir şevkle destekliyorlardı. o zaman Bursaspor taraftarının takım için nasıl bir güç olduğunu anladım.” Demişti. Bize bizi hatırlatmak lazım. Skora değil renklere olan sevdamızı hatırlamamız lazım.

   2. @ters köşe yorumuna yanıt olarak

    Aynen sonuna kadar katılıyorum.
    Olması gereken eskiden olaağan olan duruşumuzdur. Hiç kimseyi örnek almamıza gerek yok örnek olarak geçmişimiz kafi çok şükür.

  1. @GreenBoys yorumuna yanıt olarak

   Karaoğlanların hiç birinden bi kuruş fayda görmedik bugüne kadar. Ne varsa beyazlarda var. Batalla’lar, Belluschi’ler, Bursaspor’da iz bırakan bi tane zenci oyuncumuz olmadı. Alayı sahtekar çıktı. Agu’lar, Badu’lar, Sakho’lar, Kembo’lar, hatta daha önceki Traore (Kayseri Erciyes’ten gelen)

   4
   93
 1. Traore hayatında çok trajedi yaşadı.Çocuğunu kaybetti , çok ağır sakatlık geçirdi , uzun süre sahalardan uzak kaldı.Belki bu travmatik olayları yaşamasaydı kariyeri daha farklı noktaya gelebilirdi . Ben Traore nin BURSASPOR da yeniden küllerinden doğacağını düşünüyorum.İnşallah Seleznov la müthiş ikili olup bizi şampiyonluğa taşır.

  40
  2
   1. @Cigerim yorumuna yanıt olarak

    Kardeşim mecazi anlamda kullanılan bir deyim dir. . Bu kelimeleri sakatlık olmasın gibi anlayabilirsin. . Yani cigerim ben sana ayağına çakıl taşı değmesin derken sakarlık yapıp ayağın taşa takılıp düşmeyesin. . Anlayabildin mi ?????

    23
    2
 2. Karabükteyken çok iyidi ben ümitliyim inşallah faydalı olacaktır özer ve seleznovun olmadığı bir maçta oynatılması doğru olur golü erken bulabilirsek rahat bir maç olabilir yoksa 2 haftadır gol yemeyen dirençli bir ekip eskişehir özellikle seleznov ve özer gibi kilidi açacak oyuncuların olmaması çok büyük dezavantaj

  17
 3. …………….Çağlar. ……………
  Tayfur sedat Anıl onur
  Burak shehu Emirhan serdar
  …………Traore. ……..
  …………Kubilay. ……

  9
  17
  1. @JİRES KEMBO yorumuna yanıt olarak

   Ulen kembo kembo benim göremediğim ne gördünüz şu kemboda takım oyunu ile alakası olmayan bireysel iki çalım atacak sonra utanmasa çay kahve söyleyip kenarda beklicek ayağına top bekleyecek ne var bu adamda kembo diye tutturdunuz

   25
   1
 4. Bu transferden sonra kadroya baktığımda Recep aydın ı fazlalık görüyorum keşke yarın akşama kadar Recep’i takımdan gönderseler de takılda maddi anlamda biraz eksilme olsa ne güzel olur alt yapıdan da bi sol oyuncusunu takıma alıp çalıştırmaya başlasak çok iyi olur diye düşünüyorum

 5. Gelecek maçlarda Bursamızın kadrosu şu şekilde olur.
  Çağlar
  Diarra Anıl
  Tayfur B. Kerem
  Sheu B.Altıparmak
  Burak K. Traore Serdar Ö.
  Seleznov

  şu kadro geçen sene elimizde olsa küme düşmezdik .

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu