Transferleri 6 saat içinde çözeceğiz

Sportif Direktör Deniz Kolgu, tahtanın açılması durumunda 6 saat içinde transferi çözeceklerini söyledi…

Antalya kampında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Sportif Direktör Deniz Kolgu, transfer çalışmalarıyla ilgili de bilgi verdi.

Sorun yaratmaktan çok sorunları çözmeye çalıştıklarını ifade eden Kolgu, “Şuan ki tartışmalar hiçbirimize fayda sağlamayacak… Bizler önemli bir misyon üstlendik, görevimizin başındayız. Ve tüm çözümlerimiz de hazır. Tabii iş dönüyor dolaşıyor ekonomiye takılıyor… Şunu da belirteyim, görevi gelirken bana da böyle bir tablo sunulmadı.

Yalnız, tüm çalışmalarımız transfer tahtasının açılması yönünde. Hayrettin başkanımız ziyaretlerini bu yönde gerçekleştiriyor. Bize hadi hazırız dediklerinde, 6 saatte işimizi çözeriz. Anlaştığımız oyuncular var. Ben taraftara yalan söylemedim… Konuştuklarımın hepsi bende belgeli… Ozegoviç konusunda ilk etapta hata bizde, parasını ödeyip tutabilirdik. İkinci etapta da onun sportif karaktersizliği ortaya çıktı. Bir anda avukatıyla beraber peşinatı 3 katına çıkardı” dedi…

19 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bu tahta açılması çok zor , kimsenin destek vermediği söyleniyor ki verilseydi tahta çoktan açılır di..şimdi asıl kambur Teksas başındakiler yapın bir son uyarı yada gelin kahveye vereceğiniz para ile tahta açın görelim..bir metin yayinlayin Bursaspor sahipsiz değildir, koca kulübü bunlara meze yapan lar utansın bı değil

  57
  2
  1. @Mustafa 1453 yorumuna yanıt olarak

   Niye olacak kardeşim çakma başkan alacaklarının bir kısmını kurtarabilmek için. Bak bakalım Trabzon’dan gelecek üç kuruş kime gidecek.

  2. @Mustafa 1453 yorumuna yanıt olarak

   Arkadaş madem tahta açılmayacak niye sattılar oyuncuları.nerde Trabzon’un verdiği para.yazıklar olsun.eğer para emin’e gittiyse at hırsızı bunu yapmaz.

   27
   3
   1. @Barbaros16 yorumuna yanıt olarak

    Şimdi sana iki kelime yazmak istedim sen kimsin ki hesap soruyorsun sormak için ne yaptın mesala hep zararsınız eminin yerinde olsam bütün gelen parayı alır çekilirdim kenara ne haliniz varsa görün diye ulan o kadar boş yönetim geldi gitti bu kadar tepki vermediniz Bee tamam yanlış yaptı ama en azından adam dedi ki şuan bursayı başı boş bırakırsak kötü olur yine dinlemediniz siz taraftar olamıcak kadar neyse gerek yok mutlu olun

    5
    2
    1. @Akıllı yorumuna yanıt olarak

     Ya kardeşim her şeyi ben bilirim futbolcuyu da alırım kızarsam cebimden parasını verir gönderirim, hocaya ilk maçtan cezayı keserim, kemik kadroyu bozup tüm takımı yeniden kurma sevdasına giren ben miyim. Her ettiğinin bir karşılığı olur. Sen yanlış yap kafanın dikine git. Sonra alacaklarım da alacaklarım de.

    2. @Akıllı yorumuna yanıt olarak

     Sen kimsin ki böyle bir mesaj yazıyorsun.Düşüncemizi açıklamayalım mı?Hakaret yok suçlama yok eğer Altan altan par almadıysan bunu dedim emine.Madem bir yola çıktın sene sonuna kadar istifa etmeyeceksin.Bilmiyormuydu bu durumları.Bu holiganlar Ali Ay ın evini basmadı mı.sen üç futbolcu sat sonra istifa et.yangından mal kaçırır gibi.birde başka türlü tahta açılmazdı de açma tahtayı açmadan istifa et.eminde peasını alacak bu cenazeden.bak kardeşim bu adama sonuna kadar destek verdim ama bu son olay bende mide bulandırdı.

 2. Neden bu hale geldiğimizin küçük bir detay açıklaması birde buzdağının görünmeyen yüzü var.inşallah tahta açılırsa iyi transferler yapılarak küme düşmeyiz.

  18
  3
 3. deniz kolgu sen demedinmi bu göreve bilerek bilinçli sekilde geliyorum diye bak deniz kolgu hic mualefet olmadım yönetime sen çook yalan demeçler veriyosun söyledigin hic bir sey tutmadı olmadı bence acemisin bak serkan recbere kasımpasayı ayaga kaldırdı.. bak DENİZ KOLGU biz bursaspor taraftarı aklımızla alay edilmesine asla musade etmeyiz.biz futboluda iyi biliriz seyretmeyide iyi biliriz futbol aklımızda var cook şükür.ama siz bunu ögrenemediniz demeçlerinizde daha ala aklımızla alay ediyosunuz.elinden hic bir sey gelmiyosa bırak git bence.ACEMİSİN futbolcu olabilirsin amma ACEMİSİN..

  10
  37
  1. @zeki yorumuna yanıt olarak

   Ya Serkan abi kaç kulüpten kovuldu. O da abimiz umarım başarılı olur. Ama biraz susarsanız Deniz abi de başarılı olur.

   10
   5
 4. Ya deniz konuşma be kardeşim boş yapma ne güzel memleket yıllarca boş beleş adamlar geldiler oturdular gittiler o takimi soyan karaktersizler yüzünde meymenet olmayanlar öteki dünyada hesabi verecek emin olun onursuz herifler

  6
  11
 5. DENİZ HOCAM TAMER HOCAM ADAMSINIZ COK KALİTELİ KUMAŞSINIZ BIRAKIP GİTMEDİNİZ SENELERDİR BURSASPORLU GOZUKUP ZARAR VEREN SELİM ÖRNEK ALSIN BURSASPORLUGUNUZU ADAMSİNİZ

 6. Bitti Bursaspor
  Tek çare seçim ve Ali ay .
  İstediğimden değil ondan başka gelecek olan yok çünkü.
  Var mı daha iyi önerisi olan .
  Bitiren biri diriltme amaçlı gelecek . Onun İçin itibar meselesi ondan gelecek.

  1
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu