Transferler Hocanın Bilgisi Dahilinde Yapıldı

Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı, transferlerin teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın bilgisi dışında yapıldığı yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını bildirdi. Bursasor'un resmi internet sitesinde bir açıklama yapan Başkan Yazıcı, hem Süper Final Avrupa Ligi Grubu, hem de Türkiye Kupası iddialarının güçlenerek arttığı dönemde, bugün bir spor gazetesinde yer alan, takım bütünlüğüne zarar verici nitelikteki haberin son derece rahatsız edici olduğunu dile getirdi.

Yazıcı şunları kaydetti: "Yapılan transferlerin teknik direktörümüz Sayın Ertuğrul Sağlam'ın bilgisi dışında gerçekleşmiş gibi gösterilmeye çalışıldığı haber son derece manasız ve gerçek dışıdır. Takımımızın oluşumu aşamasında teknik heyetimizin onayı olmadan bir futbolcunun transfer edilmesi söz konusu olamaz. Sezon başından bu yana 46 resmi müsabaka geride kalmış ve iki kulvarda da yarışın bitimine sadece 11 gün varken hala kadrodaki oyuncularımızın transferlerini tartışmak kuşkusuz yersizdir. Bursaspor'un ülke futbolundaki yerini gerek saha dışındaki duruşumuz, gerek ise saha sonuçlarıyla herkese göstermişken bu tip provakatif haberlere taraftarlarımızın itibar etmemesini istiyorum. Bilinmelidir ki; Bursaspor ailesi birlik ve bütünlük içerisinde yoluna her zamankinden daha güçlü ve dimdik devam etmektedir."

 

Haberler.com

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu