Transferler bekleyecek mi?

Bursaspor'da yılan hikayesine dönen transfer tahtasının açılması önümüzdeki haftaya kaldı. Tahtanın hafta ortasında açılması halinde Yeşil Beyazlılar'ın transfer yapabilmesinin önünde sadece üç iş günü olacak.

TFF‘deki sorun yaşanılan dosyaları çözüme kavuşturan yeşil-beyazlılar kamuya borçların yapılandırılması konusunda büyük bir sorun yaşadı. Ankara‘da üst düzey bürokratlarla yapılan ve birkaç gün süren görüşmeler belirli bir noktaya gelirken, şu an için anlaşma tam anlamıyla sağlanamadı. Bürokratların Bursaspor‘dan borca karşılık kefil istedikleri öğrenilirken, sorunun çözümü için önümüzdeki hafta yeniden Yeşil Beyazlı heyetle görüşme kararı aldıkları ifade edildi.
Bursaspor Yönetimi bu süreçte yapılandırma ve kefalet için kullanılacak finans kaynağını bulmaya çalışacak. Sorunun 27 Ağustos Salı ya da 28 Ağustos Çarşamba günü çözüme kavuşturulması bekleniyor.

Bilindiği gibi Türkiye‘de transfer dönemi 2 Eylül Pazartesi günü sona erecek. Bu durumda Bursaspor‘un transfer tahtasını açması halinde önünde sadece üç resmi iş günü kalacak. Prensip anlaşmasına varılan futbolcuların bekleyip beklemeyeceği belirsizliğini koruyor.

41 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Takımı dereceye oynatanlardan. … Takımı avrupa ya götürenlerden. …. Takımı şampiyon yapıp rahmetli olandan ALLAH RAZI OLSUN. Takımı sömürenlerden Bizi elaleme rezil edenlerden takımın üstünden prim yapanlardan … Bu takımı küme düşürenlerden. Taraftar ı üzüp kan kusturanlardan. .. Takımı dilenci gibi yapanlardan ALLAH ………

  133
  3
   1. @Asaf yorumuna yanıt olarak

    Başkalarına sövüp sayma yüzünden iki yakamız bir araya gelmiyor.Sen kendi takımına coşkuyu ver.Geçmişte olan her şeyi sorun edersen,etrafında dost ta bulamazsın.Kendini bilmez taraftarın rakiplerine sövüp sayması takıma fayda değil zarar getirir.Getirdi de.

    9
    2
   2. @Asaf yorumuna yanıt olarak

    adam ne guzel yazmıs sen kalkmıs sorumlusu besıktas demekten vazgecın dıyosun hastamısın sen agzından bjkmı cıkmıs adamın rengını bellı etme hadı gıt sıyah beyaz dunyana

    11
    1
  1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   1- dünya kadar beğeni almışsın ama,
   2- kulübü dereceye oynatan, avrupaya götüren, ve şampiyon yapan adamı, istifaya davet eden, ültimatomlar veren, protesto amaçlı tribünleri terk edip takımını 2 bin ortalamaya oynatarak rakipler karşısında sap gibi ortada bırakan TA-RAF-TAR!
   3- şenol güneşin, ligin en çok gol atan, gol kralını çıkaran, en çok pozisyona giren, A-milli takıma en fazla oyuncu veren, ulusal medyada en fazla konuşulan, övgü alan,ve bir-kaç takviye ile geleceğin şampiyonu olarak görülen, marka değeri tavan yapmış o ilklerin ve enlerin muhteşem takımını passo ligi protesto ediyoruz !!! bahanesiyle koca sezon 4 bin ortalamayla tribünde yalnız bırakan TA-RAF-TAR!
   4- şimdi kulüp bu durumlara düşünce, kendi devirdiği çamları unutup, yok siyasetti, yok başkandı, yok hocaydı, futbolcuydu, çerdi, çöptü kıldı, yündü deyip onu, bunu suçlayan yine TA-RAF-TAR!..
   5- şimdi bende camiamıza soruyorum, takımı küme düşüren, gerçek taraftarları üzüntüden kahreden, kulübü dilenci yapan gerçek suçlular kim?
   a- yönetimler mi?
   b- teknik adamlar mı?
   c- futbolcular mı?
   d- siyaset mi?
   e- taraftarlar mı?

   29
   3
   1. @öneri-yorum yorumuna yanıt olarak

    Kardeşim ben beğeni almışım almamışım hiç önemli değil benim için. …Sende bende takımın gidişatından hoşnut değiliz. ..İkimiz de benzer şeyleri farklı konularda yazıyoruz. . Takım iyi olsun isterse ben hep haksız çıkayım hiç önemli değil. Yazılacak o kadar çok şey var ki zaten sen çoğu nu dile getirip yazmışsın renkdaşım. Yüreğini sağlık. Yazdığın yazının her yerinde doğrular var. .Kal sağlıcakla….

    1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

     sevgili kardeşim, herhalde kendimi tam ve doğru ifade edemedim. aslında senin şahsına yönelik bir eleştirim yok. ben sadece yapılan yanlışlardaki önceliğe dikkat çekmek istedim.
     yani taraftarlar olarak kendi hatalarımızı görmez, öz eleştirimizi yapmaz ve suçu hep başkalarına yüklersek doğruyu bulamayız.

   2. @öneri-yorum yorumuna yanıt olarak

    100 der 100 taraftar, hiç kimseyi beyenmeyen taraftar..
    Sonra, seçilen yönetim, seçenler bile bile tekrar seçti
    Cok büyük hak ettik… Hamza zamanında ilk yarı iyi kötü giderken, taraftar bozdu!
    Leguen de ilk yarı iyi diderken..yine olanlar oldu. .
    Üçünü sene kaldırmadık…
    Acı gerçek hak ettik, kendimiz ettik kendimiz bictik!

   3. @öneri-yorum yorumuna yanıt olarak

    Haklılık payı olan bir mesaj. Tabi ki yüzde yüz bu kulübü bu hâle taraftar getirdi demek büyük bir yanılgı olacaktır. Futbol kulüpleri gibi sosyal ve büyük müesseseler sadece bir tarafın başarısı yada başarısızlığı ile sekteye uğramaz. Bursaspor un geldiği çöküş durumunun birden çok nedeni var ve ever taraftar bu nedenlerde üst sıralarda geliyor. Bu şehirde herkes anlatmaktan çekinse de herkes kulağının üzerine yatsa da bir gerçek var “şampiyon başkana tribünlerden istifa” tezahüratı yapıldı. Şampiyon teknik direktörün komple koro halinde annesine ve karısına dakikalarca küfür edildi. Bu olaylar yaşanmamış gibi davranmaya gerek yok. Bursaspor malesef “neydim ne oldum” diyemedi. Taraftar her hıyarım var diyenin peşinden bir avuç tuz alıp koştu. Körüstanlar Bölükbaşılar Ali Aylar o şampiyon başkana küfür eden taraftara köküne kadar müstehaktır. Ne oldu türkiye ye madara olduk Egea pankartı açtınız kale arkasında, şampiyon başkan arkadaşlar para lazım reklam pankartı açın deseydi anasına söverdiniz değil mi? Ama s.kn sevilir hesabı işte. Bu taraftara köküne kadar müstehaktı son 3 başkan.

   4. @öneri-yorum yorumuna yanıt olarak

    Şenol zamanında o canım takımı nerdeyse destekleyen yoktu..
    Üstelik ziraat kupa finalinde Galatasarayı bile ezdi geçti…
    Yinede kupayı tavaya kaldıran Bizanslılar oldu.
    Gerçekler acı

 2. Ortasahaya Saivet , Forvete Stancu, Sakho , Kanada Delarge , kembo , yusuf, grazov . Defansa Boban jovic geliyormuş.
  Joshua john nabiz yokluyormuş,
  Merter yüce tesiste bekliyormuş. İmza an meselesi.
  Vergini , Yaya sane imza atmak üzere kalem elinde tahtayi bekliyor. Kofi atta

  39
  8
 3. transfer tahtası açıldı diye haber yapıldığında. yalan haber itibar etmeyiniz dedim. inanmadınız. tekrardan yüksek sesle. YÖNETİM İSTİFA !

  18
  2
 4. Mesut mestan başkanim , transferleri yapicak çorbacilar ağlayacak , mesut başkanima biat edin o kadar o olmasa şimdi oyuncularin parasi odenmez fifa dan transfer yaşaği gelirdi allah razi olsun knedisinden

  15
  69
  1. @Çılgın timsah yorumuna yanıt olarak

   Mesut mestan kim ki biat edeceğiz daha kendi firmasının kimlere borcu var ödeyemiyor onları araştırda ondan sonra yaz ya da yönetimdeki kişilerin hepsi ortaya para koysa 100 bin tl toplayamayacak durumdalar Bursaspor taraftarı kimseye biat etmez bireysel olarakta kimse Allah’tan başkasına biat etmez. Cebinden bir kuruş koyamayan Bursaspor başkanı ordan buradan gelen paralarla ödeme yapıyor komik …

   13
   5
  2. @Çılgın timsah yorumuna yanıt olarak

   Çılgın timsah anlaşılan beyin ölümün gerçekleşmiş fişi çeksek nefesde alamıcan senin Mestan’ın kaldı bir haftası açamasın tahtayı taraftar o tahtayı nereye sokar cümle alem görür

   13
   3
  3. @Çılgın timsah yorumuna yanıt olarak

   Aga sen ne ayaksın ????? Biat edin gibi laflar ediyorsun. … BURSASPOR taraftarı kimseye biat etmez. ..Sende mesut başkandan çorba mı içiyorsun yoksa ???? AYIP BÖYLE YAZILAR YAZMAN …. SEN GİT ONA BİAT ET. …

   35
   1
 5. Bu sorun şimdi oluşmadı ki
  60-GÜN önce de vardı SAYIN MESUT MESTAN,
  Nerdeydiniz siz o zaman yine Bursaspor kulübünün başkanı değil miydiniz
  İnsan ufak sorunları çözecem deyip, en büyük sorunu en sona bırakır mı
  Akıllı adamın işi değil bu, Tayyip ağa bursaya geldiğinde ne konuştunuz
  Daha gelir gelmez, Milletvekillerini arayıp, Belediye Başkanını arayıp bu sorun için
  Çözüm yolu aradın mı ya da Mali Asbaşkanını sadece bu işi çözmesi adına
  AANKARA’ya gönderdin mi seni duyuyor gibiyim HAYIRRRRRRRRRRRRRRRRR
  O halde 2 çift lafım var sana eğer TAHTAYI açamayıp, bu ligi bilen tecrübeli
  4-5 KALİTELİ İSİM transfer edemezsen, bu kulüp senin yüzünden KÜME DÜŞMENİN EN BÜYÜK ADAYI
  Olursa sen de kalk o koltuktan ve İSTİFANI ver hemen, sen bu işi başarıcam diye geldin otrudun o koltuğa
  Beceremeyeceksen zaten yol yakınken terk et kulübü, elbet biri bulunur bu kulübü yönetecek

 6. Yönetime geleli iki ay oldu,tahtanın açılması için vergi borcunun ödenmesi gerektiği şimdi mi
  aklınıza geldi. bu zamana kadar araya politikacıları sokup yapılandırma yapmanız gerekiyordu. Bu acemilik değil,
  transfer yapmamak için bahane. Taraftarı aptal yerine koymayın.

  9
  1
 7. Transfer listendekiler emekli olacak takımlarında pek tutulmayan sevilmeyen son bir vurgun yapmaya çalışan gidişleri sıkıntılı dertli olacak elde kalmış topçular eğer düzgün olsalardı şimdiye kadar takımları belli olurdu . Eğer BURSASPOR yönetimi de düzgün olsaydı şimdiye kadar o çivili tahtayı söker alınabilecek topçuları belki alabilirdi belki ? . Ama ne hikmetse BURSASPOR yöneticileri hiç işten anlamayan hava için fors atmak için başka değişik acaip ortamlara girmek için ve bu arada kendi işlerini çıkarlarını düzeltmek için çalışmaktan daha mühim işleri olan BURSASPOR u aracı olarak kullanmaktan çekinmeyen kişiliksizler topluluğundan oluşmaktadır . not : ( bazı yöneticiler ve topcular hariç ) …

 8. Renktaşlarım kuzey tofaşa bileti olan var mı bende güney texas var babamda da kuzey var ben onla birlikte izlemek istiyorum o yuzden takas yapabilecek var mı 1 maçlığına veya tam tersi de olur kuzeye karşılık güneye takas yani

  2
  16
  1. @Safak yorumuna yanıt olarak

   “Şafak” işte sen adamsın gerçek Bursaspor’ lusun kardeşim ! Millet burada ona buna sallayıp herşeye muhalefet olurken sen maçı düşünüp takımını desteklemenin derdine düşmüşsün…! Helal olsun sana çorbacılara kapak olsun…!

   5
   5
  2. @Safak yorumuna yanıt olarak

   Kardeş, sen hala bileti bulamadın sanırım, tribünler bomboş zaten bi 25 daha ver al, elindekiyle de ve çocuk sevindir.

  1. @srdr yorumuna yanıt olarak

   Bakanlık kefil değil, özlüceyi istiyor. Ondan sonra siyasiler yardım etti derler. Tıpkı altepenin yardımları gibi, tıpkı dolar kuru 3,5 iken aa’ nın klube borç verip kur 5,5 olunca yunuselindeki arsaları belediyeye imara açtırıp üzerine geçirmesi gibi.

   5
   1
 9. Kefil falan istemezler Cumhur demiş kefil istememezler başka birşey var anlayacağınız Özlüce tesisleri elden gidiyor demedi demeyin bari başta faydaydık 470 mil vermişlerdi şimdi onlara kalacak istedikleri zaman Bursaspor’un elinden obua Şafak’lar yazık yazık sat gitsin örsten özlüceyi sar borçları öde kimseye millet etme ağ yaa

  1
  3
 10. Reis dün talimatı verdi.Bu durumu düzeltin dedi.Bunlar hala ne kefili istiyorlar? Bunlarda THK gibi CHP limi yoksa? Sabote mi etmeye çalışyorlar))

  1
  4

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu