Transferi erken bitirceğiz

Yazıcı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yeni sezonda güçlü bir Bursaspor oluşturmak için transfer çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdürdüklerini söyledi.

Bu çerçevede görüşmelerin sürdüğünü ifade eden Yazıcı, ''Daha önce belirlediğimiz oyuncularla ilgili temaslarımız oluyor. Takımımıza katkı sağlayacak oyuncuları kadromuza dahil edeceğiz'' diye konuştu.

Yazıcı, transferde ağır kaldıkları yönündeki eleştirilere katılmadığını vurgulayarak, şunları kaydetti: ''Transfer için acelemiz yok. Taraftarlarımız bu konuda endişelenmesin. İstediğimiz oyuncuları kadromuza dahil edeceğiz. Birçok oyuncuyla görüşüyoruz. Büyük bir ihtimalle 4 yabancı oyuncuyu kadromuza dahil edeceğiz. Ancak bu konuda daha önce olduğu gibi isim açıklamıyoruz. Transferleri ancak anlaşma yaptıktan sonra kamuoyu ile paylaşırız. Transfer çalışmalarımızı yeni sezon kampı öncesine kadar bitirmeyi istiyoruz.''

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu