Transferde son gün!

Futbolda 2017-2018 sezonu birinci transfer ve tescil dönemi bitiyor.

17 Haziran’da başlayan ve FIFA kuralları gereği 12 hafta süren birinci transfer ve tescil dönemi bu gece yarısı sona erecek. ‘Ara transfer‘ olarak adlandırılan ikinci transfer ve tescil dönemi ise 4 Ocak 2018’de başlayacak, yine FIFA kuralları gereği 4 hafta sürecek ve 31 Ocak’ta bitecek.

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Dayanin renkdaslar işkence bugün bitiyor. Biz sandık ki geçen seneden ders almıştır, Bu sene hata yapmaz, Aman kongre filan olmasın, tabanca gibi takım kurar ama nerdeeee.

  21
  2
  1. @Musa Çelebi yorumuna yanıt olarak

   Yaa ağa allah aşkına tabanca gibi takım var şuan karşında sol sağ açıklar daha hazır değil ken forvetin yokken bjk nin korkulu rüyası olduğumuzun taraftarın gözündeki korkuyu gormediniz mi kalede harun defans titi ekong barış aziz on libero agu badu ortasaha yusuf erdoğan batalla delarge forvete büyük ihtimal forvet alamiyacaz ekoko olacak

 2. Ve bizim çapsızlar kimseye imza attıramadan bitecek bu transfer dönemi. Biz yine Kubilay, Deniz ve Stancu ile kanser olmaya devam…!!!

  11
  1
 3. Geçen sezon sonunda yönetim istifa etseydi, kongre ve yeni yönetime gerçekten az bir zaman kalır yine kötü bir sezon olmasın diye herkes sabır etti. Yapılan işler, verilen sözler ve transferinde bitmesiyle artık sabır edecek hiç birşey kalmadı. KONGRE !!!

  1. @Eray yorumuna yanıt olarak

   bırak kardeş küfür edelim. gittiği her takımda takımın ahengini bozan karakter yoksunu bir adam bu adam geleceğine küfür edelim.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu