Transfer teklifi aldım ama…

Bursaspor'da kampın yıldızı olarak gösterilen Emirhan Aydoğan, enbursa.com'a özel açıklamalar yaptı. Samet Aybaba'nın kendisi için büyük bir şans olduğunu belirten Emirhan, kendisine transfer tekliflerinin de geldiğini ancak aklında Bursaspor'dan başka bir şey olmadığını söyledi.

Bursaspor’un gelecek vadeden en önemli yeteneklerinden biri olan Emirhan Aydoğan, enbursa.com’a konuştu. İşte genç oyuncunun dikkat çeken röportajı ve öne çıkan demeçleri…

“Çalışmalar yorucu geçiyor ama benim adıma iyi geçiyor.”

“SAMET AYBABA BİZİM GÜVEN KAYNAĞIMIZ”

“Samet Aybaba bizim için güven kaynağı. Geçmişte yaptıklarını bildiğimiz için, yardımcılarını da gördüğümüz için bize yaklaşımları çok iyi. Bu bize güven aşılıyor. Genç oyunculara böyle yaklaşan bir hoca tanımamıştım.”

“BEN BU SÜRECİ İYİ ATLATTIM”

“Ben kendime güveniyorum. Şans geldiğinde değerlendirebileceğimi düşünüyorum. Onun için de çabalıyorum. Geçen sene 2. Lig’de oynadım. Şimdi üst seviyedeyim. İki farklı kategori. Ben bu süreci iyi atlattım. İyi yoldayım.”

“TRANSFER TEKLİFİ GELDİ AMA…”

“Transfer teklifi geldi. Ama ben her birine sadece Bursaspor’a odaklandığımı ve düşündüğümü söyledim. Hep geri adım attılar. Ben çünkü kararlıydım. Bursaspor’daki hedeflerim, önce formayı almak istiyorum. Ben sahaya ve hocanın söylediklerine odaklıyım.”

“PSİKOLOJİK OLARAK EPEY ZORLANDIM”

“Geçiş döneminde birçok etken oluyor. Olumsuz yönde etkileyecek… Gençler kendi başlarına çıkamıyor gençler… Bunun bir örneği de benim. Bandırma’ya gittiğimde gerçekten psikolojik olarak epey zorlandığım dönemleri hatırlıyorum. Genç arkadaşlarımızı da anlayabiliyorum. Ben bunu yaşayan bir oyuncu olarak, Çağatay, Muhammed gibi gençlerimiz var. Onların yaptığı hatayı bağırarak, çağırarak değil de düzgünce söyleyere güven depolamak daha iyi.”

“CAMİANIN BENDEN BEKLENTİSİNİ BİLİYORUM”

“Bursaspor camiasının benden beklentisi olduğunu biliyorum. Merak etmesinler, ben bunun için çalışıyorum ve çabalıyorum. İnşallah bu sene hazır, faydalı bir Emirhan görecekler.”

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. 2.lig kırmızı grupta 30 maç oynadı İnegölsporda kiralıktı
  Orta sahada : Aytaç , Badji , Alper ademoğlu , Atanasov , Paschal okoli , ibrahim serdar aydın , furkan soyalp , Shehu , kofi atta
  BU OYUNCULARIN ÖNÜNE GEÇMEN GEREKİYOR KARDEŞİM. İNŞALLAH FORMAYI ALIRSIN. SANA GÜVENİYORUM

  36
  1. @BR yorumuna yanıt olarak

   PASCAL OKOLİ, İBRAHİM SERDAR AYDIN, KOFİ ATTA takım kadrosunda yok,
   ABDULLAHİ SHEHU muhtemelen satışı gerçekleşecek elimizde;
   BADJİ- JANİ- ALPER- FURKAN- AYTAÇ- EMİRHAN kalacak
   belki kaliteli bir 10 numara alınıp orta saha transferi kapanabilir

   9
   1
 2. az laf çok iş.
  asla oldum deme.
  profesyonelce hareket et. yani, iyi çalış, iyi dinlen, iyi beslen.
  bunları yaparsan, zaten başarı kaçınılmaz…

  10
 3. Artık risk alıp, gençlerimize yönelmeliyiz,
  madem kaliteli oyuncu getiremiyoruz, gelen oyuncuların
  parasını ödemeyip adamları futboldan soğutuyoruz,
  sahada herşeylerini verecek gençleri oynatmalıyız

 4. Çocuktan 21 yaşında patlama bekliyoruz. Avrupadaki kulüpler bu yaştaki adamı 3-4 sene oynatmış ve 10-15 milyona satmış/satacak oluyor. Ben Emirhan’ı daha ilk izlediğim an (ki sanırım 3 sene önceydi) çocuktaki yetenek çok net görülüyordu ama aradan geçen sürede Emirhan hala patlama yapacak diye bekliyorsak ya ben yanıldım ya da bizde gençleri oynatacak/kazanacak doğru düzgün bir yapı yok. Acaba hangisi?

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu