Transfer tahtasını çözeriz

Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'nde çalışmalarını gerçekleştiren yeşil-beyazlı takımda Bursaspor Teknik Direktörü İsmail Ertekin takım idmanı öncesi saha kenarından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Transfer tahtası hakkında konuşan İsmail Ertekin “Eğer Bursa isterse transfer tahtasını açar ama bu durum tek başımıza çözülebilecek bir iş değil. Bütün Bursa birlik olursa transfer tahtasını çözeriz. Bu kadar sanayi kenti diye övündüğümüz bu kadar zengin iş adamının olduğu Bursa’da bu borcu hep beraber ödeyemiyorsak sorunu başka yerde aramamız lazım.

Hafta sonu iyi bir takımla oynayacağız. Sıralamadaki yerleri bizi yanıltmasın eğer topu rakibe verirsek iyi oynuyorlar biz de iyi baskı yaparak bu maçı kazanmak istiyoruz çünkü bu maçı kazanarak aşağıdaki grupla olan aramızı puan olarak açmak istiyoruz.

Kazanmak için elimizden gelen tüm gayreti kullanacağız. Ben buradan taraftarlarımıza seslenmek istiyorum, bu maçı kazanmamız için onların desteğine çok ihtiyacımız var onların da desteğiyle maçı kazanarak maç sonunda taraftarlarımızı sevindiririz diye düşünüyorum.” ifadelerini kullandı.

18 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Transfer tahtasını açamıyorsan sorunu iş adamlarından değil, Recep bölükbaşından, Erkan Körüstandan, Ali Ay dan, Mesut Mestan dan, Recep Altepe den alacaksın sorun bu kişilerde para alacaksın transfer tahtası açılır o zaman ve kimse vefadan birliktikten bahsetmesin Bursaspor a vefayı bu kulübü borca sokan iki paralık edenlerden hesap sorarak vefa ödeyeceksin gidipde özlüce tesislerini Bursaspor a kazandırarak değil bu camia görevini yapmış mı ki Bursaspor a iş adamlarından meted umuluyor millet para vermekten bıktı.Birileri gelecek istediği gibi para harcayıp düşürecek defolup gidip camia sesini çıkarmayıp hesap sormayacak ondan sonra iş adamları ,kampanya, yok efendim BTSO, vali amca ,belediye enişte.Herkes çekildi küstürüldü neden nedeni belli ve açık.Yol ve adres belli yapılacaklar belli ama camia yanlış yoldan gidip adresi başka yanlış kararlar yanlış sularda.Bursaspor günlük işlerin peşinde.Tek çare mahkeme soruşturma.Şampiyon başkan İbrahim Yazıcı ya soruşturma başlatıldı ama bu camia yı yiyip borca sokanları , düşürenleri, yıkanları iki paralık edenleri neden soruşturma başlatılmadı.Bu şehir bu sorunun cevabını aramakta.Bursaspor bu hale hep göz yummaktan geldi.Bursaspor vefasız kalmıştır.

  63
  6
  1. @Arnavut yorumuna yanıt olarak

   Messut Mestan’la Recep Oynakbaşı’ndan bi kuruş alamazsın. İkisi de çaldıkları paraları yedi. Şimdi ikisi de sinek sekiz. Ama Recep Bölükbaşı o arada kendine Gündoğdu köyünde deniz manzaralı bi çiftlik, bi de Kurşunlu’da denize sıfır 3 katlı bi villa aldı. Dünyalığını yaptı.

  2. @Arnavut yorumuna yanıt olarak

   Ağzına yüreğine sağlık şampiyon kulübü o kansizlar ve haramiler bu hale getirdiler.
   Kendi firmalarında bir kuruş boşa harcama yapılsa , yada hesaplarında açık çıksa dünyayı yıkarlar. O kansizlar şimdi kulübün önünden geçmiyorlar. Bu kulübü bu duruma getirenlerin şerefsizlere zehir zıkkım olsun o paralar.

   11
   1
 2. Futbol bir zeka oyunu ve yetenek oyunudur. İnanıyorum ki o yetenek saf yetenek Vakıfköyde fazlaca var.
  Şu ligde sertlik ve zeka işi çözer çünkü savunmalar çok kötü atılan gollerin birçoğu karambole pozisyonlar iyi oynayan bir kaç takım harici . 2 maç 4 puan yaptı hoca destek gerek 1-0 olsunda 90 da atsakta sevineceğiz ..
  Tutup 3 5 at dememeliyiz hatta belki tek pozisyon ile kazansakda zorlu deplasmandan 1 puanı zar zor alsakta sevinecez.
  İnanalım yeterki şu var hiç bir zaman 2 futbol aklı ile başarılı olamadık Türkiyede çok takım bundan çile çekti sportif direktör ile başarılı olanlar bir elin beş parmağını geçmez . İsmail hoca bu işi çözecek inşallah hayırlısı olur. Başarılar takımm.

  43
  4
 3. Söz gelimi Bursa’nın zenginlerindenim. Ben sırf sevdam için para vereceğim ama kalkıp ciğeri beş para etmez insanlar bu parayı yiyecek. Enayi mi zengin iş adamları. Başkanlar götürsün batırsın eeeee işadamları destek versin. Yok öyle. Önce direksiyon başındaki adamdan hesap sorun.

  19
  1
  1. @Crocs yorumuna yanıt olarak

   En güzel cevabı yazmışsın tebrik ediyorum seni aynı fikirdeyim eski başkanlar incelenmeli gerekirse mal varlıklarına el konulmalı usulsüzlük varsa tâbi

 4. Tahta açılıp borçlar silinip hızlıca süper lige çıkamazsak yeni nesil bursasporlu olması çok zor taraftar sayımızda çok fazla düşüşler olacaktır bu girdaptan çıkmamız lazım hocalar sezon başından beri hep aynı şeyleri söyleyip duruyor icraat yok ama…

  15
  18
  1. @Bursalı yorumuna yanıt olarak

   Birkaç nesildir Bursasporlu yok zaten…!!
   Hala ve hala yarım milyonun üstüne çıkamadık; ki o kadar olduğumuz bile şüphe götürür..!!
   Senin nick’in gibi temel öncelik BURSALI olmakta; sonra zaten şehrin değerlerine sahip çıkılır…!!
   Kim olduğuna karar vermeden şucu bucu olmuşsun boş…..

   3
   3
 5. YÖNETİMİNE SÖYLE DE ŞEHİRDE BİR UMUT, BİR HEYECAN YARATACAK BİR HAVA OLUŞTURSUN…BİR KAMPANYA, BİR ORGANİZASYON, BİR CANLILIK GETİRSİN KENTE…ÖYLE OTURDUĞUN YERDEN OLMAZ BU İŞLER…DİVAN NE İŞE YARIYOR ONLAR DA BU İŞLERLE İLGİLENSİN. .. ŞURADA KALDI 3-5 HAFTA…YUMURTA KAPIYA GELİNCE Mİ HAREKET GÖRECEĞİZ??

  11
  18
 6. Emin ADANUR’un kendi döneminde aldığı yabancıların dosyalarını çözmesini bekliyoruz. SÖZ VERMİŞTİ DE hatırlatalım

  10
  2
  1. @HGBS yorumuna yanıt olarak

   Emin denen o zıpçıktı hayatta çözmez. Büyük sahtekar. Nooldu bak, kayboldu gitti. Hiç yok ortada. Lan, elin Muşlu’sundan Bursaspor’a başkan olur mu be? Rahmetli Şükrü Şankaya’ların, İbrahim Yazıcı’ların ve ölmüş tüm diğer başkanların kemikleri sızlıyordur heralde.

   4
   3
    1. @Yılmaz yorumuna yanıt olarak

     Yazıcı’nın kökeni Karadeniz. Vatansever insanlardır. Sen de Muş’un jeo poitik yapısı ve Bursa’daki Muş mafyalarını bi araştır.

     3
     1
 7. En önce texas oluşumunun etkisi azaltılmalı.
  O çorbacı tayfa tasfiye edilmeli.
  Türlü bahanelerle kulüp üyelikleri dusurlmeli,kapısına gelen adaydan 3 milyon 5 milyon istedikleri gün gibi ortada.
  Önüne gelene küfür önüne gelene istifa.
  Türkiye’de akımına en zararlı tek grup Texas.
  Bunlar temizlenmeli.
  Sonra bak takıma nasıl başarılı olur.
  Bak ozaman ne adaylar çıkar.

  6
  1
 8. Bursaspor’a hırsız başkanlar lazım değil Bursalı iş adamları bir araya gelip onlar yönetsin kulübü aynı zamandada kendi reklamlarını yapsınlar hiçbir sıkıntı yok önemli olan kulübün başında başkan olması değil iyi yönetilmesidir..

 9. Hoca sen topunu oynat bırak yönetim işini yapsın, herşeyi sen çözemezsin, evini sattığınla kalırsın, o kadar iş adamı var diyorsunda o adamlarda bağış yaparak kazanmadı o paraları, bölükbaşılar ali aylar hovardalık yapsın işlerini büyütsün diyede kimse kusura bakmasın kimse vermez o paraları, 10 sene bu takımı yönetenler bu şehri yönetenler elini taşın altına koysun, bağış ile bu gemi yürümez kalıcı gelir lazım, ama eski başkanların bu klübe kazandırdığı mülklerde ya satıldı ya ipotek yapıldı, onları yapanlardan hesap soruldumu, ibra edilmeyen başkana da bir şey olmuyormuş onuda gördük, boş verin bu işkeri vurun kilidi klübe siz sağ biz selamet.

  3
  4

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu