Transfer tahtasını açmak için

Bursaspor Teknik Direktörü İsmail Ertekin “Transfer tahtasını açmak için tüm çaba sarf edilecektir” dedi.

Tecrübeli teknik adam şu sözlerle devam etti: “Transfer tahtasını bir şekilde açmamız gerekiyor. Ama o paraları bulabilir miyiz? Hayır bulamayız. Dün akşam onlar da konuşuldu. Çare gözükmüyor gibi. Biz açılmayacakmış gibi hareket edeceğiz. Açmak için tüm çaba verilecektir ama açılsa da açılmasa da bu takımı iyi yerlerde göreceğiz. Bizim biraz mücadele gücünde eksikliğimiz var. Özgüvenimiz tam yok. Bu yüzden zorlanıyoruz. Bu zorlanmayı da aşacağımızı düşünüyorum. Mental anlamda da destek vereceğiz.”

Bursaspor’la yollarını ayıran Tahsin Tam’la ilgili düşüncelerini de paylaşan İsmail Ertekin, “Tahsin Hocam elinden gelenin en iyisini yaptı. Birçok isme şans verdi. İlk 11’de birçok oyuncumuz oynadı. Tahsin Hoca‘dan sonra uçacağız kaçacağız deyip taktik değiştirecek halimiz yok. Ama biz yenilgiyi kabul etmeyen bir takım olacağız. Bursalı teknik adamların birbirine rakip olması kadar güzel bir şey yok. Tahsin Hocamız da inşallah başarılı olur ve Bursa’yı iyi temsil eder” ifadelerini kullandı.

Ertekin ayrıca kendisinden sonra ‘Sportif Direktör gelecek mi?’ sorusuna, “Sportif Direktör olarak farklı bir isim gelir mi? Şu an öyle bir şey düşünülmedi. Ama yönetim böyle bir karar alabilir. Belli olmaz” cevabını verdi.

Kısmetten öte bir şey olmaz. Her şey olabilir. Sinekten yağ çıkarıyorum. Duruma göre bakarız. Olur anlamını taşımıyor ama olmaz anlamı da taşımıyor.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @MRT1675 yorumuna yanıt olarak

   Süper ligde şampiyonluk yaşayan 6 takımdan biri olan efsane Bursa maalesef ehil olmayan ellerde hızla BAL ligine doğru yol alıyor. Yazık.

   3
   3
  2. @MRT1675 yorumuna yanıt olarak

   Nasıl bütün topçuları denediniz ya 4 tane topçuyu sahada gezindikleri halde torpilli diye oynattınız kaç haftalardır ya Allah aşkına yapmayın ya ya gururum varsa git ya atıp tutma Biz aldanacak insanlar taraftarlar değiliz Tahsin tam gidiyorsa hatalıysa Sen de onu görmediğin için hatalısın O zaman sen niye duruyorsun ki

   3
   4
 1. Tahtayı değil beyinlerimizi açmamız için ne gerekiyor acaba.
  Tahta açılsa bile düzenli gelir yok, olmayacak, Seneye aynı terane.
  Tahta açılsa bile takımın bir üst lige terfi etmesi belli değil muhtemelen de çıkamayacağız.
  Tahta açılsa bile bu saatten sonra hangi takım elindeki iyi oyuncuyu satar, satarsa kaça satar.
  Tahta açılsa bile bu belirsizlikler içinde hangi iyi futbolcu gelir Bursa’ya. Ne için gelir para için. Tahtası kapalı Bursaspor için.
  Şerefi olan bu soruma doğru cevap verir; iş yerşn var sanayicisin Bursaspor geldi hatırı sayılır cirolu bir iş yaptıracak ama ödeme vadesi 4 ay. Teminat yok ipotek yok evrak yok. Kim kabul eder bunu ? Burada ondan bundan destek isteyen, sanayiciye kızan söven hiç kimse kabul etmez böyle bir iş teklifini.
  Tahta açmak çözüm değil. Gençlerimiz moral motivasyon olarak bitik durumda. Onlara sahip çıkalım. Herkesin atıp tuttuğu kadar kötü bir takım değiliz. Sezon başı ne yapacaksak yapalım. Yeter ki düşmeyelim ki düşmeyiz kesinlikle.

  22
  1
 2. Bursaspor sevdalısı olarak topyekûn bu takıma sahip çıkmalıyız..Mademki koca şehirda patronlar kulübü sadece kendileri için var, bu gereksizleri silip biz olmaliyiz..

  4
  1
 3. Sen gelsen ne olur daha gelir gelmez ağlayıp sizlaniyorsun yok tahta açılmıyor yok para bulamayız senin ne işin var burada başkanı ağlayıp sızlar hocası daha maça çıkmadan şikayet eder gelme kardeşim o zaman eldeki malzeme bu sen yapacaksın çoluk çocukla maça çıkıyorsun Capellomu sanıyorsun kendini bitik

  3
  3
 4. Tahta açılsada acilmasada Bursaspor u güzel yerler de göreceğiz demissin. Peki açmayalım o zaman göster.guzel yerleri

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu