Transfer tahtasını açacağız!

Bursaspor Kulübü Başkanı Sinan Bür, mayıs ayında yapılacak olağan genel kuruldan sonra transfer tahtasını açacaklarını söyledi.

Line TV’de yayınlanan 90+ programında açıklamalarda bulunan Başkan Sinan Bür küme düşmeyi akıllarından geçirmediklerini ancak bu durumun gerçekleşmesi halinde bile çıkış yolu bulacaklarını kaydetti.

Gençlerin yanına tecrübeli oyuculara ihtiyaç olduğunu vurgulayan Bür, “Küme düşmeyi ağzıma almak istemiyorum, aklımızdan geçmiyor ama düşsek de oradan da çıkış yolu buluruz. O zaman da tahtayı açmak zorundayız. Gençlerimizle oynarız ama onlara katkı sağlayacak birkaç tecrübeli oyuncuya ihtiyacımız var” ifadelerini kullandı.

22 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Buradan düşünce nasıl çıkacağız, tahtayı alt ligde açtıktan sonra ne anlamı kalıyor? Takım mevcut haliyle gol pozisyonuna bile giremiyor.

  52
  5
  1. @@emrkur yorumuna yanıt olarak

   Belediyeler, Ticaret Odası ve Bursa’daki 26 sanayi bölgesinde faaliyet göstren fabrikaların patronlarından söz alınmış. Patronlar bugüne kadar Hatçe Recep gibi çapulculara güvenmedikleri için yardım vermediklerini, ancak Sinan Bür yönetimine güvendiklerini açıklamışlar. Şimdi Mayıs ayında tahta açılıyor ve yeniden yapılanmanın düğmesine basılıyor. 3 yıl içinde TFF 1’de şampiyonluğa oynayıp yeniden Super lige dönecek olan bir Bursaspor’un yapılanması programlandı. Sinan Bür yönetimi göreve geldiğinde zaten takım düşmüş durumdaydı. Seneye yeniden yapılanma ile hızlı bir dönüşün düğmesine basıldı, destek sözleri alındı. Alinur Aktaş geçen hafta Özlüce’ye yaptığı ziyarette 6 trilyon para vermiş. Seçim öncesi tüm partiler ve yerel adaylar da, sırf milletin gözüne girip oy toplayabilmek için Bursaspor’a para yardımı yapacaklarını açıklamışlar. Seneye inşallah yeniden diriliş ve yükseliş baslıyor.

   19
   18
   1. @Ayhan yorumuna yanıt olarak

    Ammada attın ha. 6 maç önce geldi Sinan bür .

    Bu altı maç içinde üç galibiyet almış olsak başka şeyler konuşur olurduk.!

    Sen başka yerlere yönlendiriyor sun Şuanki tabloyu.
    SONRA takımı sabote eden Çağatay yılmaz ve ona uyan 6 beyni olmayan takım arkadaşları, alınan cezalar takıma tam yaradı, Dimi.
    Gerçekleri hiç unutmayalım. Sınan bür Niye geldi önce onu sorgulayalım!
    Oldumu benim akıllı renktaşım.!?
    Çamur atmakata bizim taraftar bir numara!

    4
    4
  2. @@emrkur yorumuna yanıt olarak

   Tutmayın kardeşim desteklemeyin. Durumun kötü olduğunu cümle alem biliyor. Takım düşerse bırakın o zaman Bursaspor’u. İnşallah düşmeyiz ama düşersek de tahta açılmak zorunda düşmezsek de. Elimizdeki oyuncu grubunun tamamının sözleşmesi sene sonunda bitiyor. Giderlerse 16 17 yaşında çocuklarla çıkarız bu çocukları harcıyorlar bu ligte diğer veletleri telef ederler. Belki 1 – 2 tecrübeli adam da alabilirler daha iyi olur. Ama bir taraftar grubu var ki herşeyden şikayetçi hep negatif pompalıyorlar. Durumun kötü olduğunu. Biraz salın birader konuşmayın. Yokken bu kadar oluyor. Demekki kaynak çıkaracaklar sene sonunda tahta açılmazsa o zaman oturalım hani açılacaktı diyelim. Şuan herkes sussun destek versin herkes çok bilmesin birader.

   19
   8
  3. @@emrkur yorumuna yanıt olarak

   Tek sıkıntı şu.
   Bursaspor 2 kere düştü ama çıkamadı.
   Her gelen uçucaz kaçıcaz dedi.
   Sonra yine küme düşüldü.
   Yine uçucaz kaçıcaz muhabbetleri başladı.
   Hiç olmazsa gideceğimiz yerde bu sefer düşmeyeceğiz tutunacağız deyin gerçekçi olsun.
   Bırak çıkmayı bir sefer tutunun bari

   20
   3
  4. @@emrkur yorumuna yanıt olarak

   Vakıfköyün ne hâle geldiği ortada . Eskiden Vakıfköy altyapısı ile BURSASPOR AMATÖR takımı şimdiki adıyla SÜPER LİGE çıkmıştı . Şimdi ise 3 . Lige düşmüş , aslında 4 . Lig bir BURSASPOR altyapısı için transfer tahtası açılması düşünülüyor . görünüşte 3 . Lig ama aslında 4 . Lig den bile bir Üst Lige çıkabilecek durumda değilse Vakıfköy ü kapatın gitsin . Küme düşmüş takımın transfer tahtası açılacak biz de bir Üst Lige çıkacağız . Vakıfköy ne işe yarıyor.

   23
   1
 2. Bunu 5 maç evvel yapmalıydınız OZAMAN bile Zor olurdu.
  Artık ağlayın durun, iş işten geçtikten sonra uyandınız. Çok komik

  12
  2
 3. Kulup baskaninin lafına bak ya . Küme dusersek bir çıkış yolu buluruz diyor . Kaç tane çıkış yolu var ? Tek çıkış yolu şampiyonluktur. Şampiyon olup çıkarız diyeceğine hayal satan dolandırıcılar gibi konuşuyor

  11
  11
 4. Maden transfer tahtasini acma gücünüz var da devre arasin da acsaydiniz ya düṣüncemi acacaksiniz

  9
  1
 5. Bu sezon biran önce bittsinde düşelim iyi bir temizlik yapılsın kadroda çünkü iki sezondur gördük çoğu gençler yetersiz ve kendilerini hiç geliştirmedile. İyi bir yapılanmayla düzele biliriz.

  6
  3
  1. @Erol yorumuna yanıt olarak

   Aynen.. Bı fantazi olarak düşünelim.
   6 maç oldu Yeni yönetim altında geçen MaC sayısı.
   6 maç içinde iki galibiyet ve dört beraberlik almış olsak. Bugün altınordu korkulu rüyası olurdu Bursaspor’umuz. Nafile.. fısssssss diye devam ediyoruk!😋😋😋

 6. Sinan bür sende boş Adamsin başkan olup şu tahtayı acamadin takim düştükten sonra tahta açılsa ne olur güya eski Bursalı sporcular derneğinin adayi oldun 250 üyesi olan dernek adam başı 1 milyon veremedinizmi kısaca sende Çebi delik bir baskansun Sinan bürrrrrr istifa et sendee

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu