Transfer tahtası müjdesi ne zaman gelecek?

Güncel rakamlarla 450 milyon lirayı bulan transfere engel dosyalar üzerinde yoğun çalışmalar yürüten Enes Çelik yönetiminin önemli mesafe katettiği ve önümüzdeki birkaç gün içerisinde camiaya müjdeli haberi verebileceği gelen bilgiler arasında.

Yeşil-beyazlı camia bayram haftasında yönetimden transfer tahtasının açıldığına dair müjdeli haber bekliyor.

Başkan Enes Çelik göreve seçildiklerinde transfer tahtasındaki 18 yabancı dosyadan önemli bölümünü çözüme kavuşturduklarını açıklamış, sorun çıkaran isimleri gerekirse kamuoyu ile paylaşacaklarını ifade etmişti.

24 Yorum Onay bekleyen yorum yok

    1. @Cavit 19 yorumuna yanıt olarak

     Yani saçmalamışsın en son tahtayı açan adanur boş yapma bari küfür etçeğenize adama az destek çıksaydınız en azından ptt de olurduk

     4
     2
 1. Yeni yönetim göreve gelmeden önce
  200 milyon TL bağış yapacaklarını ve bu parayı hibe edeceklerini ilan etti ama yapılan bilgilendirmelere göre şu an toplanan para 110 milyon civarında ve bu paranın 80 milyondan biraz fazlası mevcut yönetime ait…

  Neden 200 milyon dediniz, eğer dediyseniz neden yapmadınız, eğer yaptıysanız bunun belgesi var mı, eğer varsa neden paylaşmıyorsunuz ?..

  Daha fazla insanın size güvenmesini ve bağış yapmasını istiyorsanız öncelikle sizler verdiğiniz sözleri tutmalısınız, tuttuysanız da ispatlamalısınız …

  41
  61
  1. @Ertan yorumuna yanıt olarak

   Sen kimsin ki sana açıklama yapsın. Adam vaat verdiyse tutar yada tutmaz zaman gösterir. 200milyon tahta açmaya yetmiyor. Yetecek para toplanırlar o zaman ortaya koyar parayı baktın toplanmıyor tahta açılamıyor o zaman da çıkıp 200 milyon falan vermesin kulübe. Verirse enayidir.

   6
   13
  2. @Ertan yorumuna yanıt olarak

   burada ki çoğu kişi 80 milyon ile ne alınır onu bile hayal edemez. kalkmış, 200 milyon vereceklerdi diyor.
   bilader 5 milyona nilüfer den sıfır ev alınıyor bilgin olsun. bu adamlar 80 vermiş.

   7
   3
  3. @Ertan yorumuna yanıt olarak

   5 tane adam 80 milyon vermiş 4 milyon kişi 30 milyon vermiş yönetime salliyorsunuz.Kimse vermez kardeşim.ali ay Mesut Mestan Erkan korustan Recep Bölükbaşı ve emin adanur yonetimindeki alackali olanlar paralarını hibe etmedikçe vermezler.Bisey vermeden hanelerine borç yazdirdilar.Ali ay özellikle hani takimi kurtariyordu.Cunku recepin açtığı davalar aklını alacakti got tutuştu şimdi umrundami Bursaspor vermez kardeşim vereceğim para Ali ayın cebine Mesut mestanin cebine girecekse vermem kardeşim

   13
   3
 2. Şu olay gazetesi yazarlarımı kopyala yapıştırıcılarımı ne diyeceğimi bilemedim çünkü içimden onlara gazeteci demek gelmiyor. Buralara saçma sapan yorum yazacağınıza SÜSLÜ PATRONUNUZ CAVİT ÇAĞLARA BİR LAF EDİN Her işe maydanoz olmayın artık gerçekten olay gazetesi dendiği zaman midem bulanıyor sizler Bursa da yok hükmündesiniz

  33
  2
  1. @İsyan yorumuna yanıt olarak

   Cavit abim nası oy verdi Aziz Yıldıvım’a ama? Sen boşver Olay’ı molayı. Cavit agam Ali Koç’a bile yan yaptı. Oy vermedi. Gitti Aziz Yıldıvım’a verdi oyunu.

 3. Bir TV programi organize edilip saglam bir reklam calismasi yapilmali, Bursa ile ilgisi olmayan is adamlari bile show olsun diye, 5. sampiyon diye destek olacaktir, herkes Bursasporun Eskisehirsporun durumuna uzuluyor zaten bunu degerlendirmeliyiz mesela TV Programi organize edildikten sonra tum eski futbolcularimiza rica ederiz Bursaspora destege cagiran videolar cekerler Mahmut Orhan Oguzhan Koc gibi Bursali sanatcilar katilir falan hadi be yönetim daha organize bir seyler..

  26
  5
 4. Bu boyle al gulum ver gulum giderse taraftarlardan ve daha yaygin kitleden destek beklemek ancak ruya olur. Yonetim halkin karsisina sirketlesme, yakin ve uzun vadeli program ve proje Ile hazirli olarak cikarsa bak o zaman Bursa’dan buyuk destek gelir. Insanlar karsiliksiz desteklerden bikti. Biraz akil ve mantik kullanarak Bursaspor bu dar bogazdan cok rahat cikabilir.

  13
  2
  1. @Turkish man yorumuna yanıt olarak

   Eyyyy gazeteler ve yazarlar üst köşe alt köşe orta arka sayfası ön sayfası “TAHTA” neden açılmıyor biliyormuşsunuz çünkü devamlı eski yönetim ve başkanların yanında oldunuz çünkü hepsinin birbirine kuyruk bağı vardı ne zaman yemeğe gitsek dışarıda mevcut yönetim ve başkan adaylığını koyan ile ya yemekte beraber veya aynı mekana girerken vs fotolarını bile defalarca yayınladınız tek artık paylaşılacak birşey kalmayınca amigolar eski futbolcular başkan olmaya başladı yani çark makinası çark edene kadar borç olmuş 2 milyar TL tahta olmuş 450 milyon ve fısıltı diyor çoğu borç olan eski futbolcu tahtayı açmak için çok para istiyor çünkü eski yönetici bağlantıları yüzünden yoksa az para kabul edip toplanan 110 milyon TL ile anlaşılıp tahta açılırdırdı yani bu kalan etin budun son diremininde paylaşımı ve tahta açılması Bursaspor’u vs düşünen yok gözler para ile açılıp kapanıyor ve gazete yazar bunu yazmıyor

   14
   1. @Merkür yorumuna yanıt olarak

    Eeeyy derken? Sayın Cumhurbaşkanım? Yoksa? Yoksa siz misiniz?🙏 Allahııımm. Valla o galiba. Baksana, konuşmasına eeyyyy diye başlamış.

    1
    1
  1. @gerçekçi yorumuna yanıt olarak

   E, demek ki gönderememişin. Tuşlara daha sert bas. Daha bi mesaj gönderemiyon, ondan sonra kalkıp Bursaspor hakkında yorum mrum yapıp ahkâm kesiyon. Ooo,hooo be yaa. Et mi satçaz, kedimi kovalağcaz?

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu