Transfer tahtası açıldı!

Umut Meraş'ın satışından gelen para ile Bogdan Stancu ve Grozav'a borcunu ödeyen Bursaspor transfer tahtasını açtı. Yeşil Beyazlılar, Anıl Karaer, Selçuk Şahin, Recep Aydın, Cüneyt Köz, Onurcan Piri, Josue, Nakoulma ve Kweuke ile sözleşme imzalayacak.

Bursaspor‘da camianın merakla beklediği olay gerçekleşti. TFF 1. Lig‘in ilk haftasına transfer tahtası kapalı olduğu için elindeki genç ağırlıklı kadroyla çıkmak zorunda kalan Bursaspor‘da camia yönetim kuruluna gerek tribün gerekse sosyal medyadan sert bir tepkide bulunmuştu. Umut Meraş‘ın Le Havre satışından kaynaklanan 1.3 milyon Euro bonservis geliri elde eden yönetim, transfer tahtasının açılması noktasında sıkıntı yaşadığı oyunculara dün acilen gerekli ödemeyi yaptı. Buna göre Bogdan Stancu ve Grozav‘la masaya oturan Yeşil Beyazlılar her iki oyuncunun da alacaklarında yaptıkları indirimle paralarını ödedi. Bu durumda transfer tahtasının kapalı olmasının önünde başka engel kalmadı. Bursaspor tahtayı açarken, gözler yeni sözleşme yapılacak oyunculara çevrildi. Buna göre Bursaspor prensip anlaşmasına varılan Anıl Karaer, Selçuk Şahin, Recep Aydın, Cüneyt Köz, Onurcan Piri, Josue, Nakoulma ve Kweuke ile sözleşme imzalayacak.

173 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Semturano yorumuna yanıt olarak

   Tahtayı acamayan adam.bu topcularin parasını nasıl ödeyecek ! Bunların içinden onurcan piri josue Recep gelir vergisi kadar

   14
   44
  2. @Semturano yorumuna yanıt olarak

   Mübarek tahtanın açılmasını sihirli bir değnek gibi görenler var maalesef.
   1-)Bu saatten sonra iyi topçuyu nerden bulacan
   2-)Bu saatten sonra iyi topçu alacak parayı nerden bulucan

   15
   51
   1. @Fenasi yorumuna yanıt olarak

    Bence bugün toplantıda taraftardan baskı yememek adına yapılmış bir sahte haber maksat kurul toplantısını atlatmak

    13
    7
   2. @Fenasi yorumuna yanıt olarak

    Cok gec kaldilar, yonetim su ana kadar sinifta kaldi vs sana katiliyorum ama ne yapalim yani batti balik yan gider diye hic mi acmayalim, hic mi transfer yapmayalim daha mi iyi olur takim icin ? Elestirmek icin elestirmeyin be beyler

    16
    1
    1. @Semturano yorumuna yanıt olarak

     Değerli kardeşim, sağlıklı transfere kim ne der. Bir kaç yıldır izlediğin ve kişilik karakter dahil her türlü veriyi aldığın, hem bugün hem geleceğin için yapacağın transferi herkes onaylar. Şuan yapılacak panik transferlerin eğer sağlıklı olacağını düşünüyorsanız, şimdiden söyleyeyim bu gidişatın sonu batıştır.

     6
     3
     1. @Fenasi yorumuna yanıt olarak

      Bugünü hala iyi yorumlayanlar var. Bugünü hala dip görenler var. Eğer kriz doğru yönetilmez ise bugünlerin aslında iyi günler olduğunu seneye rüyadan uyandığımızda gerçek dibe vuruşun ne olduğunu hepimiz ağlayarak görürürüz

      3
      5
   1. @Panayırlı yorumuna yanıt olarak

    Aynı zamanda bizlerden yani taraftarlardanda artık destek zamanı KOMBİNELERİMİZİ vakit geçirmeden almaya başlayalım inşallah

    23
    2
  3. @Semturano yorumuna yanıt olarak

   Ne gözümüz aydın ı kardeşim ne kadar turşusu çıkmış embesil varsa hepsini toplayacqklar. Yazık yahu şu gençlere. Yeni yeni borçlar katip dahada işin içinden çıkılmaz bir hale sokacaklar garibim bursaspor umu.

   15
   106
   1. @Ata yorumuna yanıt olarak

    Al işte bi bitmediniz !? Tecrübe diyoruz biz ona ! Senin gibi turşusu çıkmış topçu demiyoruz ! Erkan zengin’ i gördük karagümrük’ te takımını 2.lig’ den 1′ lige çıkardı hala da katkı koymaya devam ediyor ! Sana göre turşusu çıkmış dimi ?

    56
    4
    1. @Gullukten ad yorumuna yanıt olarak

     Ali Ay terketmiş zaten. Geçen gün ıssız bi adada görmüşler. Hasan Parlakayı ile beraber bi selvi ağacının altına oturmuşlar, gölgede tapuları sayıyorlarmış.

   1. @Derya yorumuna yanıt olarak

    ertuğrulla muhammedde iyi paraya satılmalı. ne çok biliyorsunuz bi bitmediniz bi susmadınız. muhammed ve ertuğruldan gelen paralarla borç iyice temizlenmeli. oyuncuların maaşları zamanında ödenmeli.

    32
    1
     1. @Derya yorumuna yanıt olarak

      Gidecekse yalvarmanın manası yok. Ataberk var o oynar ki gayet iyi kaleci bir hatada silmeyiz. Giderse Çağlar alıncak zaten

      13
      1
     2. @Derya yorumuna yanıt olarak

      Farkındasın futbolcu satışları ile tahtayı zor açtık. Muhammedin yolu açık olsun bize Ataberkimiz yeter.

      13
       1. @Yenişehirli yorumuna yanıt olarak

        Bu habere KAdir İnanır, ben inanmam aga. Haber doğru olsa Bursaspor resmi sitesinden açıklama yapılır. Messut Fistan mikrofon başına geçip sanki fatmacığın damını kesmiş gibi hava tava içerinde açıklama yapardı. Ama daha tıss yok

  4. @Semturano yorumuna yanıt olarak

   Hayır mı şer mi kısa zamanda göreceğiz.
   Açılmasa küme düşerdik.
   Açıldı, fakat bu kez kulübün tarihten silinme riski var.
   Çünkü bu kadar çok borç ve taraftarı tarafından bu kadar terk edilmişlikle bu kulübün daha fazla yaşama şansı yok.
   Yani,
   Aşağı tükürsen sakal, yukarı tükürsen bıyık.
   Kırk katır mı, kırk satır mı! Misali.
   Aslında bir umut var.
   O da küfürsüz ve protestosuz full dolu bir timsah arena.
   Ama o sayıda nitelikli bursasporlu yok.

   16
   1
    1. @Sezs yorumuna yanıt olarak

     dediğin hem doğru ama aynı zamanda eksik veya yanlış renktaşım doğru kısmı şu evet vergi borcu devletin elinde olan bişey ve taksitlendirilmesi çabuk olur bu yüzden engel kolayca kalkabilir devlet desteğiyle ancak transfer tahtasının açılabilmesi için vergi borcununda taksitlendirilmiş veya (imkansız )ama ödenmiş olmasıda şartlar arasında

  5. @Semturano yorumuna yanıt olarak

   Tahta açılmış, yok sallayana gelsinmiş, eleştirene gelisinmiş. Yok alkış tutacaktık. Yalayanın, çanakçıların, kemikçilerin, olduğu dönemler bizi bu hale getirdi. Bugün açılacak, yarın açılacak.Transferler futbolcu döküntüleri kalmış. Biz kulübümüzün kötülüğünü mü istiyoruz. O baskıyı yönetim hissetmeli. O koltuklar, keyif yapma, ego tatmini, masraflarını kulübe ödetme yeri değil. Bunu bilsinler.

   16
   13
   1. @İnciler yorumuna yanıt olarak

    Yeni bir sayfa açıldı ! Olumlu havayı olumsuz yorumlarla bozmakta üstünüze yok ! Sen o tepkileri bundan önce kulübün anasını belleyenlere verecektin ! Eski at hırsızı başkanların çaycı ablaya çimci dayıya kapıdaki bekçiye bile para ödememiş elektirik su faturası doğalgaz parası ödememiş sen neyin kafasını yaşıyorsun ? Koskoca şampiyon olmuş çınar çürüyor durumu ortada ! Hala anlamıyor musun ? Köstek değil destek zamanı başka Bursaspor yok !

    26
    6
  6. @Semturano yorumuna yanıt olarak

   Hoppaa ona buna sallayanlara gelsin bu tahta !? Taraftar olarak bir an evvel kendimizi sorgulayalım bu kafayı değiştirelim ! Köstek değil destek olalım başkana hocaya futbolcuya küfür etmeyelim takımımızın arkasında olalım destekleyelim nitelikli taraftar olalım…Başka Bursaspor yok…!

   16
   8
  7. @Semturano yorumuna yanıt olarak

   Kweuke ,nakoulma joseu Selçuk pek inandırıcı gelmedi ama bu transferler olursa geçen seneki takımdan daha iyi bir takım oluruz fakat kaleci de önemli Muhammet bence harundan da iyi kaleci değerini bulursa satilsin bedavaya gidecekse takımda kalsın

   16
   1
   1. @S.ç. yorumuna yanıt olarak

    Kardeş kweuke selcuk josue özlüce deymis saglam bi yerden bilgi aldım.guvendigim bi abim.insallah olur hayırlısı olsun

    5
    1
   1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

    EĞER TAHTA ACİLDİ GYI DOĞRUYSA
    İS KADRO PLANLAMA SİNA GELİYOR
    HERKESİN MUTLAKA BU YIL NE YAPIP EDİP BU TAKIMIN LİGE ÇIKMASI VE ORTALAMA 200 MİL.GELİRE KAVUŞMASI İÇİN ELİNDEN GELENİ YAPMASI BU BİLİNÇLE HAREKET ETMESİ GEREKIR

    9
    3
  8. @Semturano yorumuna yanıt olarak

   Bu gelecek adamlarada bir sürü para vaad edilip sözleşme yapılacak. Seneye parayı ödeyemeyip yine mahkemelik olucaz. Sonra bu adamlar parasını istedi ne kadar karaktersiz diye ana avrat küfür edicez kendilerin. Bu böyle bursaspor geleneği olarak devam edicek anladığım.

   17
   7
   1. @Fenasi yorumuna yanıt olarak

    aslında senin mantığın doğru olanı.
    günü kurtarma telaşından geleceği planlamaya sabır ve zaman bulamıyoruz.
    bunu en çok medya ve taraftar istiyor. çünkü tamamen skora odaklılar ve çok sabırsızlar. bursasporu, yönetimler değil, yerel medya ve tribünler idare ediyor. bunların baskısına hiç bir yönetim dayanamaz. zaten işi bilen başkan adayları da bu yüzden ortaya çıkma cesareti bulamıyor.
    çünkü biliyorlar ki geldikleri ilk gün sorgusuz sualsiz toplumun % 50 si muhalefet olacak (bu ülkemizde adeta gelenek oldu)
    olası iki mağlubiyette bu oran % 99 a çıkacak. (çünkü kadro kalitesi, bütçe ve ortam bu mağlubiyetlere çok müsait)
    sonuçta yapacak fazla bir şey yok kulübün gerçek sahibi taraftar ve taraftar maalesef çok bilinçsiz. tercihleri, davranışları hep yanlış, doğal olarak kulüpte sahibine göre şekil alıyor.

    1. @nasihatname yorumuna yanıt olarak

     Mükemmel tespit ben yazınca begenilmiyo taraftar bozuntuları kulüp yakasından düşün artık bizden bi bok olmaz bu taraftar varken 3 hafts sonra yazıyorum selçuk şahin e küfürler başlar

  9. @Semturano yorumuna yanıt olarak

   Haber umarım doğrudur ama daha önemlisi, umarım bu ruh haliyle saçma sapan bir dolu adam almayız. Bu saatten sonra yapılabilecek transferler zaten çok kısıtlı bir havuzdan olacak. Tutup, 10 tane adam alırsak ve bu sene Süper Lig’e çıkamazsak (ki gerçekten zor), son ölümcül darbeyi yemiş oluruz. Onun yerine max 3-4 tane direkt ilk 11 oynayacak adam alıp, gençlerle harmanlayıp gitmekte fayda var. Duruma göre, ara transferde de atacak bir iki kurşun bırakmak lazım. Süper Lig’e çıkamazsak bile genç nüveyi koruyarak ve geliştirerek geçireceğimiz bir sene bir sonraki sene için çok faydalı olacaktır. Unutmayın, geçen sene Adana Demirspor bir ton para harcayarak kağıt üzerinde iyi bir kadro kurdu ama sonuç ortada. Yıllardır yapmadığımız şeyi yaparak, sakin ve akıllı olmakta fayda var.

   17
   1. @efe yorumuna yanıt olarak

    Direk oynayabilecek oyuncu yoktur bence kardeşim, Bi oyuncu sakatlandığı da bazen 6 hafta bazen de 6 ay sahalardan uzak kalabiliyor bu durumda en başta güçlü ve yetenekli topçular almak daha mantıklı hakkımızda hayırlısı inşallah bu sene ait olduğumuz yere döneriz, Yalnız taraftar grupları artık bir çatı altında toplanmalı Stan içinde dağılımı farklı olabilir ama stad dışında tek bilek tek vücut olup gerek tezahüratlara gerekse deplasman organizesinde ortak kararlar alınmalıartık yeter!!!!

   2. @efe yorumuna yanıt olarak

    Semturano kardesim dediklerin çok doğru fakat bizim kendini taraftar sanan insanlarımız yüzünden yönetimin sakin kalabileceğini düşünmüyorum.
    Baksanıza gelme ihtimali olan isimler yazılmış ve şimdiden çöp damgası yediler bile.
    Yönetimin önünde on gün var.
    Bence bütün hazırlıklarını yapmışlardır ve bu haftaki maça en az üç direkt oynayıp katkı koyacak oyuncuyu yetistireceklerdir.
    En azından kulübe de bile görsek ozguvenimiz artacaktır.
    Bu arada transfer tahtasının açılmasi da kulübü oyuncuları ve yönetimi itibarsizlastirmaya çalışan belli kesime de varil kapağı gibi oldu.
    Buradan negatif yıkıcı yorum yaparak ortalığı karıştırmaya çalışan çok değerli arkadaşlara bir tavsiyem var.
    Lutfen şu on fikirli tavrınızı biraz erteleyin ve takımımıza destek olun.
    En azından negatif etki yaratacak yazılarınızı bir süre yazmayın o bile destek olacak bu takıma.
    Bursa şehrinde doğan ve doyan Bursa da yurt icinde ve yurt disinda yasayan tüm hemşehrilerime saygılarımla.
    ŞAMPİYON BURSASPOR……………..

    1. @16 BS 224 Texas yorumuna yanıt olarak

     Yorumumu efe kardesime yanit olarak yazmistim.
     Bilginize.
     Semturano kardeşime de katılıyorum
     Tüm camia olarak gözümüz aydın.
     Umarım bir daha böyle sorunlar yasamayiz.

     2
     1
  10. @Semturano yorumuna yanıt olarak

   Ben aradım klubü resmi site dışındaki bilgilere itibar etmeyin diyorlar şuanlık tahta açılmamış dogru bilgi almadan niye milleti kandırmaya calışıyorlar arkadaş dogru bilgiyi al paylaş niye millet ile oyun oynuyorlar

   18
   4
  11. @Semturano yorumuna yanıt olarak

   Orta sahaya kaşar topçu almalıyız aynı şekilde stopere sedatın yanına sağlam bi futbolcu bulmalıyız ofans bu şekilde güzel oldu

   19
   1
   1. @Kelesliii yorumuna yanıt olarak

    Orta saha oyuncuları olan Selçuk ,Josue ,Recep Aydın yeterince kaşar değil mi ?
    Stoper konusunda haklısın Cüneyt Köz yeterli olmaz

  12. @Semturano yorumuna yanıt olarak

   1- öncelikle hayırlı olsun.
   2- aslında taraftar takımı zor gününde yalnız bırakarak vefa! sınavında sınıfta kaldı. (kombine-ürün-sms satışları) ya neyse..!
   3- fakat, şimdi ismi geçen oyuncuların bu ekonomik dar boğazda kulübe büyük maliyetleri olacak.
   4- hiç olmazsa bugünden itibaren başta kombine olmak üzere sms ve ürün alımlarını hızlandıralım.
   5- böylece her türlü protesto ve küfürden uzak, dolu, coşkulu ve renkli bir timsah arena yaratalım.
   6- böyle bir ortam, gişe hasılatından çok daha fazla, bugünlerde bitmiş olan MARKA DEĞERİMİZİ yükseltecektir.
   7- marka değeri demek, umut, gelecek, reklam, prestij, itimat demek. atalarımız boşuna söylememiş,
   ”herşeyini kaybet ama itibarını kaybetme!”

   20
   2
   1. @öneri-yorum yorumuna yanıt olarak

    MAALESEF KARDESİM
    BU GENÇ JENERASYONLA HİÇBİRŞEY OLMAZ
    NEDENMİ
    ŞİMDİ G.KALE KOMBİNELERİNE BAKTIM
    850 ADET SATILMIŞ
    120 VE 128 BLOKTAN 730 TANE
    YANİ GENELDE ESKI TEKSASLILARIN ALDIGI
    DİĞER GENÇ GEÇİNEN
    DELİKANLI GEÇİNENLERİN ALDIĞI ORTADA
    YANİ BURSASPOR FOSİLLERİN DERDİ
    DİĞERLRİNE
    KUFUR EDMEYE GELECEKLERİ MAÇLAR YAZIK ÇOK YAZIK

   2. @öneri-yorum yorumuna yanıt olarak

    Bu güzel yorumlarının devamını diliyorum kardeşim taraftarı bilinçlendirelim çorbacı akımına kapılmasınlar bize nitelikli takımına iyi günde kötü günde destel olan taraftar lazım…

    6
    2
   3. @öneri-yorum yorumuna yanıt olarak

    Kardeşim ağzına sağlık bizim böyle sağ duyuldu taraftara ihtiyacımız var taraftar kulübü zor zamanda yanlız bırakmıştır aynen katılıyorum tebrik ediyorum ilk günden yada ilk hafta içinde kombine bitmesi gerekir di tahta açılmadankombine forma vb alan kardeşlerimi tebrik ederim gerçek bursaspor taraftarı 3000 kişiymiş gördük

    7
    1
   1. @Cevap yorumuna yanıt olarak

    Siz şunu anlamıyorsunuz herkes fanatik olacak diye bir durum ortada yok ki boşuna emek boşuna zaman ve para ödendiğinde insanın hevesi kırıla biliyor. herkes şehrinin takımını destekliyor. Ve önceki 3 maymunun yaptığı işlerden dolayı insanlarda bir ön yargı oluştu ister istemez. İnsan verdiği emeğin karşılığı ister istemez bekliyor ve şahsen ben verdiğim emeğin karşılığını alamıyorsam emek vermeyi bırakırım. Ayrıca sadece başkanların futbolcuların değil bu suç sözde tribün liderlerinin nerede eski stadyumdaki taraftar nerede buradaki taraftar bir taraf a derken diğer taraf g diyor. İnsanın bu gruplar yüzünden maça gelesi gelmiyor. Herkes birbirine girmiş bir birini yeme peşinde. Hey büyük bursaspor taraftarı eski şahına adına geri dön. Yada taraftar istifa etsin.

    20
    1
    1. @Sas yorumuna yanıt olarak

     Kötü günün de kenara çekilip desteği bırakmak kolay iş ! Önemli olan iyi gününde de kötü gününde de desteğe devam etmek ! Hep öyle demedik mi yılarca tribünde ? “İyi gününde kötü gününde sapına kadar biz BURSALIYIZ diye ?

     4
     2
  1. @Kombine yorumuna yanıt olarak

   Bir ay önce alsaydınız da kulübe erken para girseydi iyi olmaz mıydı siz bu kadar Bursasporlusunuz işte yürü şimdi kombineye gol görürsün hemen kale arkasından al

   9
   8
   1. @Teksas yorumuna yanıt olarak

    Bedava kombine veriyorlar sahte bursasporlular geçin sıraya çabuk şimdi kombine alın siz sezon başında alsan tahta açılsa olmaz değil mi o tahta ile dövecen tahtayı vuracan kafaya kafaya sevindirik olmuştur şimdi bunlar gör bak ilk maçta futbolculara ana avrat kayar ceza alırız yine nefret ettirdiniz futboldan

    1. @Serkan33 yorumuna yanıt olarak

     Aynen öyle kardeşim diyoruz diyoruz ama anlatamıyoruz başka insanları da etki altına alıyorlar böyleleri yüzünden sürü psikolojisi haline geliyor herkesin psikolojisi…! Faydasız seyirci istemiyoruz !

 1. Bu isimler iyi ama yetmez 11 oyuncu lazım toplam cüneyt köz un yanına 1 tane sağlam stoper.lazim ahmet çalık veya Aurelien Chedjou gibi

  21
  4
   1. @emre yorumuna yanıt olarak

    sedat yeter. sedatın yanına bir transfer yeter. boşu boşuna o kadar açılmamalı. sedat rüştü ve iyi bir stoper yeterli. iyi bir golcü iyi bir on numara emirhan jani ve josue iyidir.

    5
    1
 2. Ne kadar mutluyum bilseniz Bursasporum yeniden diriliyor ve artık korkulan takım olucaz gene oleyyyyyyy Kweuke yazıyor olursa süper:)

  18
 3. Ulan insan en büyük harflerle yazar başlığı bari. Kötü bişey oldu mu gözümüze sokuyorsunuz iyi bişeyi saklar gibi hele ki bayram nitleğindeyken bizim için. Çok şükür Allahım

  16
  1
 4. Sözleşme imzaladıklarını da görsek üstümüzden yük kalkacak artık Allahım dönelim süper lige bu sene 🙂

  12
  1
 5. Bu isimlerin yanına bir kaç kaliteli futbolcu daha alınmalı bence. Nakoulma, Josue ,Kweuke fln güzel isimler bizi bu sene çıkarırlar fakat seneye de tahta kapalı olursa seneye de iş yaparlar mı? Bunu düşünmek lazım bence. Çünkü AA’ın yediği hurmalar seneyede bizi tırmalar gibime geliyor!

  11
 6. Ver muhammeti başakşehire bi miktar para yada soner veya kerim frey i al yada kirala bedelsiz 1 sene ceyjununda bonservisini versinler erturuluda be verirlerse gönderin fırtınayı görüp kaçanlarla deyil fırtınada gemide salam duranlarla işimiz olur dönmek isteyecekler bir zaman sonra gebetesine bakızaca kaçanların kaçtı yazacak ve bir daha kulüpten içeri giremicekler kimse BURSASPORDAN BÜYÜK DEYİL!!!!

  8
  1
 7. Bu transferler yapılırsa şampiyon oluruz net.Ama birazda bilmediğimiz yabancı isimler alınsın izlemesi ayrı zevk verir

  1. @Murat yorumuna yanıt olarak

   Yukarda da yazdım.Ama şu var futbolcu isimleri güzelde bu arkadaşlar yaz boyu yattılarsa yandı gülüm keten helva.En az 1 ay lazım ozaman.Buda 4 – 5 hafta demek.Gitti şampiyonluk

 8. Ne tahtaymış be alın getirin ibret-i alem için müzeye koyun başkanlar her gelişinde görsün belki bir ders alırlar ????? .

 9. ŞAYET bu haber doğru değilse Bursa Hakimiyet gazetesi kadar bursasporluyuz.org site yönetiminin de sorumluluğu vardır. Bu site kendi öz kaynağıyla yaptığı haberciliğin çok daha fazlasını başka haber kaynakları ile gerçekleştiriyor. Benim site yönetiminden ricam ” copy-paste ” habercilik yerine öz kaynakları ile filtrasyon uygulaması ve haberlerin doğrulamasını yapmasıdır. Bursaspor camiasının en çok takip edilen haber kaynağı bu site, Bursa Hakimiyet gazetesinden çok daha fazla tıklanıyor ve okunuyor, olumlu ya da olumsuz her durumda taraftarı yönlendirme sorumluluğu var. Bizim taraftar profilimiz de ortadayken maksimum hassasiyet gerekmektedir. @Adnan Batır’dan ricam bu durumu dikkate almasıdır.

  1. @Mert yorumuna yanıt olarak

   Chedju Başakşehir’de direk oynuyo. Nereye alıcan? Geçen gün UEFA Kupası maçında ilk 11’de oynadı. Pıçak gibiydi yine

 10. BURSASPORLU olarak çok sevinçliz ama Vergi borcu ypılandırması yapıldımı acaba yapılmadıya yine transfer yapamayız

 11. yapılan haberlerin biri diğerini tutmuyor. Madem Çağlar Bursa’ya getirildi bu listede de adı olması gerekmiyor mu?

  3
  2
 12. Resmi siteden açıklama gelmeden. Bu habere itibar etmeyiniz. Taraftarın gazını almak için yapılmış olma ihtimali yüksek. Demedi demee ibrahimmmm.

  3
  3
 13. Kweuke ve nakoulma yi almayın . Kotu topçu oldukları icin söylemiyorum bunu . Adamların parasını veremeyecegimiz kesin , bir sikayete puan silme cezasi ile uğraşacağız , girmeyin bence bu topa .

 14. Umarım doğrudur. Ne kadar yaşlı futbolcu olsada çoğu, tecrübeleri muazzam. Amaç süper lige geri dönmek. Köprüyü geçene kadar ayıya dayı diyeceğiz. Sadece şu isimler bile gelse 1.ligin en tecrübeli kadrosu yine bizde olur..

 15. vergi yapılandırması bekliyor biraz transfer sarkar yinede olursa hayırlı olur bu sene üzülmeyiz beklemek lazım biraz daha sabır

  1. @yolcu yorumuna yanıt olarak

   HOCAM EGER TAHTA ACİLDİYSA
   KADRO PLANLAMASI ÇOK ÖNEM ARZEDİYOR
   BİR BUYUGÜN VE 50 YILDIR BU TAKIMI
   TAKİP EDENLER OLARAK
   MUHAMMEDİ ASLA SATTİ RMA ONUR CAN PİRİ NE DEMEK OLUYOR
   EGEMEN GEÇEN YILKİ GİBİ DÜŞÜNÜLÜRSE HEMEN ALINMALI

   JOSUE BİZE UYARSELÇUK KWEKU ÇOK İYİ DÜŞÜNÜLMELİDİR
   ŞEHRİ ARKASINA ALACAK TAKIM YAPILMALI
   SAKİN OLA TRANSFER YAPMIŞ OLMAK İÇİN TRANSFER YAPTIRMA İPLER ELİNDE OLSUN

 16. Vergi borcu varmış yapılandırmaya gidilecek. 1 2 gün daha beklememiz gerekecek. Kwauke sakat Nakaulma yarım devrelik bu ikisi yerine Altayın santraforu pachau yu alsak daha iyi olur ama maliyetli galiba 400 bin euru diye hatırlıyorum.

  1
  1
 17. Beyler Man Utd dan Zak Dearnley’i denemeye almıştık. Tahta da açıldığına göre bu oyuncuyla sözleşme yapılacak mı? Bir bilgisi olan var mı?

  1
  1
 18. fistankactı biliyorki ona yalanlarını suratına vuracaklar ey milet fistana inanmayın buherif ne tahtayı acytıracak nede trassefer yaptıracak g yere bakanın sözlerine inanmayın kendilerini kur naz zanetiyorkar

 19. Bu kadar palavradan elinize ne geçiyor, yoksa yönetimin maşasımısınız, yaptığınız palavralardan bir tane belge paylaşın, öyle x bir topçunun geçmiş zaman fotolarını değil

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu