Transfer listesi hazır ama…

Bursaspor'da transfer tahtası konusu gündemden düşmüyor.

Transfer tahtasını açmak için 46 milyon TL‘ye ihtiyacı olan Bursaspor‘un eğer bu maddi yükü kaldırması halinde Mustafa Er‘in transfer listesini hazır tuttuğu öğrenildi.

59 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. HiÇ BOŞUNA iNSANLARI UMUTLANDIRMAYIN. BU ŞEHiR GEREKLi KAMUOYU BASKISINI OLUŞTURAMADI VE NE SiYASETÇiSi NE DE iŞ iNSANLARI EN UFAK BiR TEPKi OLMAYINCA DA NEDEN BURSASPOR UMURLARINDA OLSUN Ki? BEN BURADA MOLOZ DÖKME ALANLARI NE OLDU DiYE SORDUKÇA PARTi SEVGiSi BURSASPORLULUKLARINDAN ÇOK DAHA FAZLA OLANLAR BANA HER TÜRLÜ HAKARETTE BULUNDU. ANLADIM Ki BU ŞEHiRDE HiÇ BiR OLAYI HiÇ KiMSEDEN SORMAYACAKSIN. YAŞADIKLARIMIZIN TÜMÜNE MÜSTEHAK BU ŞEHiR.

  145
  20
  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Pes vallahi!
   Koskoca şampiyon kulübün düştüğü durumu bir tek moloz dökme alanına bağlayıp bu kadar da beğeni aldın ya Billahi helal olsun. işte halimizin asıl nedeni tam da bu işte.
   Futbol kentiymiş! Pehhh!…
   Nedenlerini yazmaya gerek yok.
   Çünkü en az 10 senedir bu sitede neredeyse her gün yazdım da ne oldu?
   Hem spora siyaset girmesin diyeceksin,
   Hem de stadın kafası, bacası. Kılı, yünü. Taşı, molozu ve Bursaspor üzerinden aklınca siyasetin ağababasını yapacaksın…

   2
   5
  2. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Millete yaptıkları başarısızlıkları ve üstüne kulüpleri borçlandırmaları kendilerine.He bide “şerefimle geldim,gidiyorum”gibi söylemleri artık herkesi bir isteksizliğe soktu.Nasıl olsa gelen hesap vermeden gidecek.Kimse kamuoyu oluşturacak heves kalmadı sağolsunlar.Her seferindede en olmayacakları %100 oranda tutturmaları cabası.Bunları bile yazarken sıkıldım yani…

   9
   6
   1. @Rascoln yorumuna yanıt olarak

    SEVGİLİ DOSTUM ÖNCEKİLER YÜZÜNDEN NE SİYASETÇİDE NE İŞ İNSANINDA NE DE SENDE-BENDE-BİZDE ARTIK GÜVEN KALMADIĞI DOĞRU…AMA ONA DA ÇARE VARDI..HEM HİÇ TEMLİKLERE GİRMEDEN.. GEL BURAYA JIRES KEMBO..NE KADAR ALACAĞIN VAR..MESELA 200 BİN EURO..AL SANA 180 BİN EURO DESEN ADAMM KABUL ETMEZ Mİ?HEM HERKESTEN %10 KESSEN BORÇ 56 DEĞİL 400 MİLYON OLURDU

    6
    5
   1. @321 yorumuna yanıt olarak

    aynen kardeşim cok doğru söylüyosun bu ruhsuz şehire her türlü olumsuzluk müstehaktır hiç bir şeye sesini cıkaramayan zavallılar şehri yazıklar olsun

    2
    6
   2. @321 yorumuna yanıt olarak

    HER KONUDA 3.LİG AYARIYIZ…ATATÜRK STADI MIZI GÖZ GÖRE GÖRE YIKARLARKENN BİZ ZATEN “SARI ÖKÜZ”Ü VERDİK..ARTIK 1000 KİŞİLİK SPOR SALONU YAPACAĞIM DİYOR..PEKİİİİİİİİ

    15
    11
    1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

     daha bunlar iyi günlerimiz merak etmeyin daha kötülerinide göreceğiz şakşakcılar varken bu şehirde bursadan ve bursaspordan hiç birşey beklemeyin ATATÜRK stadı yıkılırken ses cıkarma yeni stad acılışında sakaryadan balıkesirden inegölden izmitten toplama insanlarla acılış yapıldı ses cıkarma katlı otopark gitti ses cıkarma bursasporun arazileri peşkeş cekildi ses cıkarma sonrada gelin burda yazın neden tahta acılmıyomuş inşallah acılmazda aslında bursaspor değil küme düşen bursa kentinin kendisi küme düşmüştür zaten taraftar desen corbacı takımı daha ne beklenir ki bu şehirdenhak ettikleri gibi yaşıyolar böylede devam etsinler kendilerine yakışan bu

     1
     6
   1. @Voyvoda yorumuna yanıt olarak

    buna biz taraftarıda ekle..en bastan taraftar gurup baskanlarını ekle.burdan cook yazdık kamat kac parayla gelecegini söylemeden oy vermeyin yazıktır diye.bütüüün rakipler transfer yaparken eksiklerini giderirken biz hiiiiiç hayal kurmayalaım.bizim basımıza ne geldiyse aldanan ve oy veren kongre üyelerinden geldi..bizim basımıza ne geldiyese bursasporun üstünde eli olan güc yüzünden geldi,erkan kamatın karsısındaki adayı geri cektirdi bu güç şidi kına yaksınlar………………………………………………….. biz bu durumdayız.şu an 5 milyon dolara ihtiyac var 10 tane yönetici ve şehir dinamikleri bu parayı bulamıyosa kişi basına 500 bin dolar düser dinamikler katılırsa daha az düser veremiyosa VALLAHİ BİLLAHİ BURSALI degilim.nerde siyasetçiler bu dinamiklere siyasilere,yöneticilere hangi taraftar kongre üyesi kanuni yoldan protosta ediyor.hic.SINIFTA KALDIK.ama bunlar böbürlenirler sampiyonluklarda utanmada atkı takarlar boyunlarına dinamikler utanmadan bursasporu söyleşi reklamlarında kullanırlar.KINIYORUM HEPİNİZİ.

    1
    4
  1. @dadas25 yorumuna yanıt olarak

   Transferi bırak eldekiler kaçıyor. Ali Akman dan sonra recep aydında ayrılma kararı almış kampa katılmamış. Mustafa erle çalışmak istemediği konuşulıyormuş. Tahta açılmazsa kısıtlı kadroyla işimiz zor.

   13
   7
 2. Transfer listesi hazır ama para yok. Bursalı iş adamları para vermiyor çünkü paranın nereye gittiğini kimse bilmiyor ve hesap soran yok. 400 milyon nasıl borç oldu diyoruz sus karışma deniyor. Açılan davadan pek umutlu değilim ama inşallah olumlu sonuclanır. Millet çatır çatır transfer yapıp kadrosunu güclendirirken bizler yine aynı devam edeceğiz gibi duruyor

  65
  7
 3. Eller gider transfer e. Bizler baka kalırız. Nasıl bu hale düştük. .Aklım almıyor. Ne ara bu hallere geldik. .Yalnız iyi yemişler aksırana tıksırana kadar yemişler. . Tahta mıdır çıta mıdır bir türlü kıramıyoruz. . Yiğit düştüğü yerden kalkmasını elbet bilir. .. BURSASPOR umda yerden kalkmasını bilecektir. Duâ larımız İNŞALLAH karşılığını bulacaktır.

  42
  10
   1. @Lejyoner16 yorumuna yanıt olarak

    Kimler eşeğini salıyor. ?? Çalmayı iyi bilenler. Kim ler kayırıyor yine çalmayı iyi bilenler. . Bana göster sene bir tane dindar takım. ?? Ama çok iyi dindar başkanlar var. .En başta yazdım iyi oku. Ne demek istediğimi anlamışsındır. .Umarım. .

    1
    7
  1. @Safak yorumuna yanıt olarak

   Tabi sat hemen kafana göre. Onlar peşin nakit euro ödeme için kapımızda kuyruk oldular zaten. Diyelim tahtayı açtılar Mestan gibi. Yine kapanacak. Bu borç nedir yahu mahvettiniz Bursasporumuzu. Eğer Süper lige dönemezek son güzel yılımız. Aşağı doğru yolculuk başlar ve borç batağı takımı sıfırlar. Herkes kaçar. TV bile maçımızı vermez. Alt liglerde u18 çocuklarımızı çekirdek çitleyerek izleriz.

   15
   8
 4. Bu nasıl yönetimdir? Eskiler soydu gitti. Peki başkan niye açıklamıyor. Kime ne borç var. Tahtayı açmaya çalışıyor mu? Burada kendi aramızda boşuna konuşuyoruz.

  Hey yönetim!.. Sesimiz geliyor mu??

  21
  5
  1. @Diego yorumuna yanıt olarak

   Ne başkanı ya, bu kulüpte en son başkan yazıcıydı, ondan sonrakiler ya hırsız ya da basiretsiz, 2013’ten beri başkanı yok bu kulübün, o yüzden bu haldeyiz.

   9
   4
 5. her oyuncu çok şişti bu medya zaten ayrı bişey birde biz taraftar olarak şişirdik ali akman ve burak kapacak oynayamıyor satın ikisinide 3er milyon €ya topla 6m€. 6m€ Türk lirası olarak 53.5 milyon ediyor ihtiyaç olan bölgelere al çıkalım süper lige biz taraftar olarak yönetiriz kulübü tahtayı açarız kaliteli futbolcular da alırız takımı süper lige de çıkartırız borçtan da kurtarırız ey yönetim duy sesimizi! YÖNETİM UYUMA TAKIMINA SAHİP ÇIK!

  7
  6
 6. 46 milyon tl, şu aşamada şehirden toparlanabilrcek bir meblağ değil. Yönetimde de böyle bir maddi gücün olmadığı zaten ilk iş başına geldikleri günden itibaren belliydi. Burada asıl sıkıntı, biz bu parayı bulup ödemeleri yapamazsak seneye tamamen 3 dönem transfer yasağı ve -6 puanla başlayacağız ve malesef seneye fişimiz çekilir. Bu nedenle benim şahsi önerim şu belediye bize timsah arenayı herşeyiyle devretsin ve derhal 5 milyon euro 5 senelik bir isim hakkı satışı yapılsın. Bu rakamı bulmak hiç zor değil. Başka türlü bu 46 milyon euro hayatta bulunamaz. Bugün şehri topyekün ayağa kaldırsak çıkacak para 5-6 milyon tl olur fazlada olmaz.

  7
  5
 7. Sezon basında 3 futbolcunun taksitlerini ödeyemen yönetim 5 milyon euromu ödeyecek? İnsanı güldürmeyin. Ne hallere düştük nerden nereye? KAMAT sadece 1 maç kazanınca işkembesini gösterir. Takım kötü gidincede köstebek gibi saklanır deliğinden çıkamaz.

  7
  6
 8. Ali Ay’ın bile halâ açıklama yaparak hopss dediği şu ortamda bırakın tahtayı açmayı tahtayı kırmamak elde değil taraftar olarak.
  Her gelen başkan eski başkanın ekürisi gibi açığını kapatıyor, bu ne yaman çelişki böyle.
  Şükranlarımı sunuyorum şahsen sayın KAMAT’a.

  6
  5
 9. Yönetim toplayabildiği kadar parayı toplasın geri kalan para da BBB den rica edilip faturalardan ufak miktarlarda toplanarak kulübe verilsin bu iş Bursa gibi 3 buçuk milyon nüfusa sahip bir şehirde zor birşey değil Gaziantep’e bakın bizim yarımız kadar sanayi ile hiçbir borçları yok maalesef sanayi bize gereken desteği vermiyor

  4
  7
 10. Bende umut kalmadı.Hersene dahada dibe gideceğiz gibime geliyor bu borçla.Gaziantepspor gibi kabuk değiştirsek 2 sene sonra yeniden yenilenmiş olarak süperlige dönmek bana daha mantıklı gibi geliyor.Saygılarımla

  4
  8
 11. ali ve burağı da satsan 46 milyon tl bulamayız bu yönetim 400 bin bile bulamaz eleştirmek için söylemiyorum gerçekler bu en uygun fiyata aliyi satmak lazım sene sonu bedavaya gidecek yoksa 1,1*5 euro arası rahat satılır üstelik %15-20 sonraki satıştan payda alınır .

  4
  5
 12. Bu borçla tebliğlerle kimse tahtanın açılmasını beklemesin.Bizler Bursaspor u bu hale getirenlerden hesap sormadığımız müddetçe daha çok tahta kapalı olur eksi puanlar gelir.

  4
  5
 13. Hocanın kırşehirspordan stoper volkan altınsoy, stoper Melih mursal, sökespor dan ortasaha gazenfer aydın, inegölspordan emir özsoyla ilgilendiği konuşuluyor.

  3
  11
 14. Transfer önerileri
  1) kiralık sekidika
  2) yarım sezon + 1 yıllık cheadju
  3) bedava Bilal başacıkoğlu
  4) hazırsa Sercan Yıldırım
  5) kiralık emin bayram
  6) kiralık Emre Taşdemir veya kamil Ahmet Çörekçi

  3
  9
 15. Cok gusel bi forma uretin bu senenin hatrina 400 500 bin arasi sat ac transferi accc gencecik cocuklar basladi kapris yapmaya muhtaciz ya

  3
  5
 16. Meşalelerle takımı uğurlamak kolay,
  Meşalelerle yönetime posta koymak olay.
  Başka türlü tahta falan açılmaz.
  Baskı ve sinerji şart.

  3
  5
 17. ocağın ortasına geldik, hiç umudum yok. kos koca yarım sezonda bir adım ilerlenmedi de bir haftada mı açılacak tahta.

  2
  5
 18. Yazik gunah be basari olunca bütün siyasetciler kapıdan ayrılmaz burda 18 20 yaşında çocuklarla yok olmama mucadelesi veriyoruz bursa sehri icin 46 milyon tl buyuk bir miktar olmamali giresun kadar olamadik

  2
  5
 19. Siyasetin açtığı kapıdan giren küçük esnaf (kelaynak) lar leşi parçalama derdinde. Esnaf olduysa Başkan cebi boş diye
  sonuç ne olabilir di.

  1
  5
 20. duruma bakarmısın… 5 mılyon dolar….. ne adamlar sattık bu paraya su an bunu verecek para yok…yiyenlerin Allah belasını versin.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu