Transfer işi arap saçına döndü!

Bursaspor'un Antalya kampında hiçbir varlık sergileyemediği Malatyaspor ile oynanan hazırlık maçını 4-0 kaybetmesi takımdaki transfer ihtiyacını iyiden iyiye ortaya çıkardı.

Samet Aybaba‘nın ‘zorunluluktan oyuncu istiyorum’ açıklaması, teknik heyetteki beklentinin devam ettiğini gösterdi. Bu süreçte teknik heyetin yönetime verdiği listedeki oyuncuların büyük bir bölümünün başka kulüplerle anlaşma sağladığı bildirildi. Başkan Ali Ay, Antalya‘da katıldığı Markaj programında “Transferi ben herkesten fazla istiyorum. Ama bunun avantajları olduğu kadar dezavantajları da var. Aslında benim gönlümden geçen transfer yapmamak. Bunu açık ve seçik belirteyim” ifadelerini kullanmıştı.

BENZİNLİĞE YENİ TALİP ÇIKTI

Yönetimin Uyuşmazlık Çözüm Kurulu‘ndaki dosyalar nedeniyle kapalı olan transfer tahtasını açtırması için önümüzde 17 günü kaldı. Bu süreçte Ali Ay yönetimi gerekli finans kaynağını bulduğu takdirde öncelikle UÇK‘ya başvuran oyuncu, teknik adam ve menajerlerle masaya oturacak. Yönetim bu konuda bir miktar ödemeyle sıkıntı yaşadığı kişilerden muvafakatname almaya çalışacak. Ancak zamanın dar olması ve Bursaspor‘un finansal kaynaklarının bulunmaması işleri çıkılmaz bir boyuta doğru sürüklüyor. Yönetim öncelikle Dereçavuş‘taki araziyi elinden çıkarmaya çalışıyor. Yakın çevre yolunda kirada bulunan benzinliği ise kiracı firmanın satın alma talebinde bulunduğu öğrenildi.

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Ali ay in tek basarisi ne bana yazar nisiniz 3 senedir kume dusmeme mucadelesi bakin bursaspor tarihine daha kotusu var mi

  17
 2. O benzinlikleri satmak yerine kiraya versek her yıl 10 milyon tl gelirimiz olacaktı zaten. Hep günü kurtarma. Çevre yolundaki kira sözleşmesini iptal etseniz teklif edilenin 3 katına satılır zaten.

  12
  1. @ibrahim yorumuna yanıt olarak

   Bu araziler sebebi ile daha rahat satmak için kimse bişi demesin diye mali tablonun bilerek bu duruma getirildiğini düşünüyorum..şuan satsa da kimse bişi diyemez..transfer lazım maaşlar yatmıyor kulüp batakta..uzun zamandır ne diyor meşur başkan arazi satışı lazım diyor..bakalım kime peşkeş çekecekler..

 3. Eğer satılan bişi olmazsa transfer olmayacak .
  Mecbur para yok.
  Eğer düzenli ödeme yaparsanız eldekilere işi kurtarırız
  Aksi takdirde işe yaramaz topçu getirmeye kalkmayın zaten bu hallere düşme nedenimiz bu!!!

  Dede şu koltuktan defolup gidene kadar bakalım düşürmemeyi başarabilecekmisin

 4. Bence transfer yapılmayıp bu risk alınmalı,
  Mevcut kadroyla tüm yönetimin de hazır bulunacağı bir toplantı yapılsın,
  Biz sizler için risk alıp transfer yapmayacağız, maaşlarınızı zamanında ödeyeceğiz,
  Siz de bu kulüp için her şeyinizi verip kulübü İLK 8 içinde tutmalısınız,
  Böyle bi özgüven ve onlara değer verme motivasyon toplantısı yapılabilir.
  KALEMİZDE; Okan, Muhammed, Ataberk
  SAVUNMADA: Barış, Burak, M.Emin, Ertuğrul, F.Emre, Vergini, Chedjou, Umut Meraş, Latovlavici
  ORTA SAHADA: Badji, Ramazan, Shehu, Aytaç, Furkan, Atanasov, Saivet
  FORVET VE KANATLARDA: Yusuf, Lİma, Tunay, Ali Akman, Umut Nayir, Sakho, Çağatay
  Bu isimler bu takımı ligde tutmak için yeterli bence, bu takıma güvenmeliyiz.

  3
  5
 5. Osmanlı devletinin son zamanlarından inanın hiçbir farkımız yok. Tıpatıp aynı, o dönem düşman devletler (içimizdeki düşmanlar ile bir olarak) nasıl kağıt üzerinde topraklarımızı paylaştılar ise bugün başımızdakiler de sırf günü kurtarmak adına kulübün elindeki arazileri/otoparkları vs. satıyorlar. Bakalım elde satacak bir şey kalmayınca ne yapacaksınız sayın Ali Ay? Çok merak ediyorum doğrusu.

 6. Her sene başlık sıralaması.
  Bursaspora sambacı golcü
  Bursaspora tangocu 10 numara
  Bursaspora karaboğa
  Bursaspor da transfer çıkmazı
  Sambacıya göztepe talip
  Tangocu 10 numara için antalya devrede
  İstediğimiz karaboğa sivasta
  Şimdide transfer arapsaçı. Ne zaman türk saçı oldu ki bi rahmetli yazıcı zamanında alıyorduk. Sonrası hep aynı başlık arapsaçı ingiliz kulağı fransız burnu. Sonuç hepsi hikâye…

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu