Transfer için görüşecekler

Bursaspor'da transferin rotası Antalya'da belirlenecek.

Belirlediği listeyi devre biter bitmez yönetime sunan Teknik Direktör Samet Aybaba, özellikle hücum bölgesine transfer istemişti. Başkan Ali Ay ve yöneticilerin 6 veya 7 Ocak’ta Antalya kampına katılarak transfere son şeklini vereceklerini belirtildi. Bugüne kadar ki görüşülen oyuncularla ilgili Samet Hoca‘yı bilgilendirecek olan Başkan Ay, atacakları adımları kesinleştirecek.

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. İki kanat ve bir santrfor a kesin ihtiyacımız var. Letovlevici umut bu takımda şuan en gole yakın oyuncularsa takımın hücum da büyük zaafı var demektir sayın başkan Olcay Volkan fernandao

  6
  17
  1. @Abdullah1963 yorumuna yanıt olarak

   Bu takımın ne kanada nede santrafora ihtiyacı var sakho ve umut nayir kötü topçu değil lima kondisyon açısından yetersiz ama bize şimdilik yeter bu takımın 10 numaraya ihtiyacı var. Batalla gibi çok iyi banko oynuyacak bir 10 numara alınsın gerisi Olcay falan olur. Badji-Aytaç ikilisi ile forvet ve kanatları birleştirecek adam yok.

 2. bu görüşme mart ayına kaydırsak daha iyi olur zaman var acele etmemek lazım üstelik alt yapı var sıkmayın başkanın canını olur nisanda falan üstelik kolay mı bedava gelen fofanayı biyenmedik bize direkt katkı yapacak oyuncu alınacak

  5
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu