Transfer için çözüm aranıyor!

Bursaspor'da Emanunel Badu ve Jonas Martin'in transferlerinde çözüm arayışları sürüyor

Teknik Direktör Paul Le Guen’in isteği üzerine Bursaspor’da transferde isim üzerine yoğunlaşılmış durumda. Yeşil Beyazlılar’ın gündeminde Jonas Martin ve Emmanuel Badu var. Ancak Jonas Martin’in transferi şu an için çıkmaza girdi. Teknik direktör Paul Le Guen’in araya girmesine karşın Fransız futbolcu ailesini Türkiye’ye getirmeye ikna edemedi. Ayrıca Real Betis Kulübü’nde göreve yeni başlayan teknik direktör Quique Setién de Martin’in takımdan ayrılmasına izin vermedi. Bursaspor eğer yapılan görüşmelerde bir ilerleme kaydedemezse Martin için İspanya’ya giderek İspanyol kulübüyle masaya oturmayı kararlaştırdı.

KULÜP BAŞKANI İKNA EDİLECEK

Bursaspor’un transfer gündeminde sıcaklığını koruyan Emmanuel Badu için de cevap bekleme aşamasına geçildi. Önceki gün İtalya’da yapılan görüşmede oyuncuyla anlaşma sağlandığı, işin kulübü ikna etme noktasına geldiği ifade edildi. Badu’nun menajerinin Udinese kulüp başkanıyla arasının iyi olduğu ve bu transferin bitirilmesinde önemli rol üstendiği belirtildi. Bursaspor bugün ya da yarın Emmanuel Badu’yla kiralık sözleşme imzalayarak Avusturya kampına katılmasını sağlayacak. Başkan Ali Ay da bugün Avusturya’ya giderek yapılan çalışmaları yerinde izleyecek ve teknik direktör Paul Le Guen’le transfer konularını yüz yüze ele alacak.

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu