Transfer Harekatı Başladı!..

YASİN GELİYOR Yönetim, Gaziantepspor’dan ayrılmak isteyen ve alacakları nedeniyle TFF’ye başvuran Yasin Pehlivan’ı Bursa’ya davet etti. Futbola Avusturya’da başlayan ve Rapid Wien’den 2011 yılında Gaziantepspor’a transfer olan Yasin, ön liberoda görev yapıyor. Transferde taarruza geçen Bursaspor yönetimi, bugün somut adımlar atabilir.

 

24 yaşındaki orta saha oyuncuyla yüz yüze görüşecek olan Bursaspor yönetimi, anlaşma sağlarsa, bonservisiyle ilgili problemleri çözmeye çalışacak

 

SANTA CRUZ YATTI

Malaga’da oynayan Santa Cruz’u Hamburg’a kaptıran yeşil beyazlıların gündemine sürpriz bir isim girdi. . LUALUA DA SONA DOĞRU Yeşil beyazlı yönetimin ayrıca dün Karabüksporlu Lualua’yla ilgili de temaslarını hızlandırdığı öğrenildi. Teknik Direktör Hikmet Karaman’ın da istediği 32 yaşındaki oyuncuyla her an sözleşme imzalanabileceği öne sürüldü.

 

SİNAN İLE PAZARLIK SÜRÜYOR

Kaleci Sinan Bolat’la da görüşmelerin devam ettiği ve özellikle 1 milyon Euro olan imza parasının düşürülmesi için çalışma yapıldığı öğrenildi. SERDAR’IN MALİYETİ YÜKSEK Bursaspor yönetiminin ilgilendiği bir diğer isim olan Serdar Kurtuluş’un oldukça yüksek bir maliyetinin olduğu ortaya çıktı. Kasımpaşa ve Beşiktaş’ın da listesinde olan Serdar’a Gaziantepspor’un 1,5-2 milyon Euro arası bonservis bedeli istediği gelen haberler arasında. Bursaspor altyapısında yetişen Serdar’ın da Gaziantepspor’da yıllık 1 milyon 750 bin liraya oynadığı öğrenildi.

 

Kaynak:Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu