Transfer hamlesi başlıyor

Başkan Ali Ay’ın, ekibini bugün Özlüce‘ye çağırdığı ve öncelikli olarak teknik adam konusunu çözmek istediği öğrenildi. Ligdeki sıkıntılı süreç nedeniyle hem teknik direktör hem de oyuncu konularını askıya alan Ay’ın, scouting ekibinden listesini istediği ve oyuncularla da temasa geçilmesini isteyeceği belirtildi. 

İLK HEDEF PROSİNECKİ

Devre arasında tazminatı nedeniyle Bursaspor‘a getiremediği ancak ilişkiyi koparmadığı Robert Prosinecki‘yi ilk sırada tutan Başkan Ali Ay’ın, hem Hırvat teknik adamla hem de bazı oyuncularla görüşmek için kurmaylarından kendisine bir yurtdışı programı hazırlamasını isteyeceği öne sürüldü. Başkan Ay’ın, ayrıca geçtiğimiz günlerde Bursa’ya gelen 31 yaşındaki stoper Sebastien Bassong‘la da yeniden temasa geçeceği öğrenildi. 

SÖZLEŞME UZATMAYACAK

Ali Ay’ın ayrıca mevcut kadroda nasıl bir revizyona gideceği de merak konusu. Ay’ın sözleşmesi biten Erdem Özgenç, Tomas Sivok ve Şamil Çinaz‘la yeni mukavele yapmayacağı öğrenilirken, sezon içinde formsuz olan ancak sözleşmeleri devam eden isimlerle ilgili kararı ise yeni teknik direktöre bırakacağı bildirildi. 

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu