Transfer hamlesi başladı!

Ligde 10 haftada 15 puan toplayarak üst sıralara doğru yükselen Bursaspor'da, devre arası transfer çalışmaları da hızlı başladı… Ligin seçim nedeniyle hafta içinde oynanması nedeniyle yeşil beyazlı takımın teknik kurmayları Avrupa'ya açıldı… Futbol Şube Sorumlusu Necmettin Kocaman ile Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam dün Fransa'ya gitti.

YARIN DÖNECEKLER

Kocaman ve Sağlam'ın, Futbol Geliştirme ve Planlama Direktörü Olivier Chavanon'nun da belirlediği Fransa 2.Ligi'ndeki bazı futbolcuları izleyeceği öğrenildi… Bursaspor yönetiminin, Cedric Bakambu tarzında maddi manevi fayda getirecek oyuncu aradığı ifade edildi. Kocaman ve Sağlam'ın yarın akşam Bursa'ya döneceği bildirildi. 

GURBETÇİLER HEDEFTE

Antrenör Ömer Erdoğan da, hafta sonunu Almanya ve Hollanda'da geçirecek. Erdoğan'ın, özellikle gurbetçi oyuncuları yakın takibe alacağı aynı zamanda Bursaspor'un en büyük sorunlarından biri olarak gözüken kanatlarla ilgili yabancı futbolculara bakıp bir rapor hazırlayacağı belirtildi. Ömer Erdoğan'ın da pazartesi günü Bursa'da olması bekleniyor. 

 

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu