Transfer görüşmesi Antalya’da olacak

Bursaspor Başkanı Ali Ay ile teknik direktör Samet Aybaba'ın transfer zirvesi Antalya kampında gerçekleştirilecek.

2 Ocak‘ta Antalya Belek’te başlayacak olan Bursaspor‘un kampında takıma yapılacak takviyeler için son detaylar görüşülecek.

Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba‘nın devre arası transfer döneminde istediği iki oyuncunun durumlarının Başkan Ali Ay ile yapacağı görüşmede netleşmesi bekleniyor.

Bilindiği gibi Uyuşmazlık Çözüm Kurulu‘nda (UÇK)  bulunan eski futbolcuların alacaklarının ödenmesi için yönetim çaba harcıyor. Bursaspor bu sorunu çözdüğü takdirde transfer için harekete geçecek.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Hep aynı hikaye kampta konuşacaklar Ali düşünecek kamp bitecek sonrada acele edilerek çöp futbolcuları alacaklar sezon sonunda bunları göndermek için uğraşırlar hikaye konusu hep aynı

    12
  2. Bu ali dede gitmeden bu takımın önü açılmaz yalancı beceriksiz bir başkan şanlı BURSASPOR tarihinde bir ilk takımı düşürmeden gitmeyecek ali dede istifaaaaaaaaaa

  3. Önce alacaklılarınızı ödeyin siz ayıp helal olsun demek nereye haram olsun demek nereye ayıp arkanda bir ton alacaklı emeğinin karsılıgını iyi yada kötü alamamıs bu takımın sırtı yere gelirmi?

  4. Transfer yapacaksan eğer kampa yetişmeyecekse ki öyle olacak hiç yapma en büyük transfer senin defolup gitmen olur başkan

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu