Transfer Çalışmaları Devam Ediyor

Bursaspor Kulübü İkinci Başkanı Recep Bölükbaşı katıldığı FIFA U20 Dünya Kupası organizasyonunda basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Transfer çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Bölükbaşı, "Gerekirse imza attırırız" dedi.

Bölükbaşı, "Hiç durmadan çalışmalara devam ediyoruz. Olağanüstü kongre yaşayacağız. Başkanımızın sağlığında da 3 kongre geçirdik. 2 yılımız daha vardı. Sanki kongre olmayacak gibi hesaplar yapmıştık. Ama başkanımızı kaybettik. Yönetim kurulu şu anda görevde. Tüm arkadaşlarımız da çalışıyor. Ben de ikinci başkanım ve geçici başkan olarak devam ediyorum. Adaylığım olabilir belki. Hatırlarsanız başkanımız da son dakikaya kadar açıklamazdı. Dilekçesini divan kuruluna son saatte verirdi. Başkanımızın yapmak istediği şeyleri vakit kaybetmemek açısından devam ettirmek istiyoruz. Adaylığını açıklayan arkadaşlar var. Onlara da teşekkür ediyoruz. Biz işimize devam ediyoruz" diye konuştu.

Transfer çalışmalarıyla ilgili bilgi veren ve eğer anlaşma sağlanan futbolcu olursa kongreyi beklemeden imza attırabileceklerini ifade eden Bölükbaşı sözlerini şöyle sürdürdü: "Teknik direktörümüz, futbol şube sorumlusu arkadaşımızla yurtdışında transfer listesinde bulunan futbolcularla görüşmeye gittiler. Pazartesi günü yönetim kurulu toplantısında raporu alıp değerlendirme yapacağız. Teknik direktörümüzün istediği bazı futbolcular var. Bize bunları sunacaklar. Gerekirse de transfere imza attırırız."

 

DHA

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı