Transfer Çalışmaları Başladı!..

JOSUE VE FERNANDAO İÇİN TEMASLAR BAŞLADI Teknik direktör Şenol Güneş'in hazırladığı rapor doğrultusunda harekete geçen yeşil beyazlı yönetim, kiralık olarak forma giyen Josue ve Fernandao'nun bonservislerinin alınması için harekete geçti. Başkan Recep Bölükbaşı'nın 2 futbolcuyla da görüştüğü, satın alma opsiyonu bulunan Fernandao için iyileştirme önerildiği, takımda kalmak isteyen Josue için de kulübüyle görüşmelere başlandığı ifade edildi. Fernandao'yu Almanya Bundelsiga'dan bir takımın da istediği bildirildi.

BELLUSCHI VE CIVELLI GÖRÜŞME ODASINDA Öte yandan sezon sonunda sözleşmeleri sona erecek olan Belluschi ve Civelli ile de görüşme yapıldı. Belluschi ise Avrupa'dan teklif gelmesi halinde sezon sonunda gidebileceğini, teklif olmaması halinde ise Bursaspor'la sözleşmesini uzatarak kalabileceğini, bu konuda da ailesiyle görüşeceğini söyledi. Öte yandan Civelli ile Antalya kampında sözleşme uzatma konusunda tekrar görüşme yapılacağı öğrenildi.

OZAN TUFAN TRANSFERİ Bursaspor'un genç oyuncusu Ozan Tufan ile ilgili ise Trabzonspor ve Fenerbahçe ile görüşmelerin devam ettiği, bir kaç gün içinde bu transferin sonuçlanabileceği kaydedildi.

ETHEM, OZAN İPEK VE YASİN TAKIM ARIYOR Öte yandan teknik direktör Şenol Güneş'in raporu doğrultusunda takımdan gönderilecek futbolcular da netleşmeye başladı. Buna göre, forma şansı bulamayan ve kendileriyle görüşme yapılan Ethem, Ozan İpek, Yasin, Frey ve Taiwo takım aramaya başladı.

 

Kaynak: bursadabugun.com

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu