Trabzonspor’dan Necid ve Dzsudzsak teklifi!

Menajerler aracılığı ile başlayan temaslarda Bursaspor‘un 2019’a kadar sözleşmesi bulunan Balasz Dzsudzsak’ın satışına sıcak bakması, Trabzonspor’un da iştahını kabarttı.

Geçtiğimiz sezon 16 maçta 4 gol 5 asistlik bir performans ortaya koyan 29 yaşındaki Balasz Dzsudzsak için Bursaspor’un 1.3 milyon Euro bonservis bedeli talep ettiği ve rakamlar üzerinden pazarlıkların sürdüğü ifade edildi.

Tomas Necid ve Balasz Dzsudzsak’ın yer alacağı ortak bir pakette Trabzonspor’un paraya ek olarak Bursaspor’un istediği Sefa Yılmaz‘ı da kullanacağı öğrenildi.

Büyük bir aksilik olmazsa Trabzonspor ile Bursaspor’un bu hafta içinde uzlaşması bekleniyor. Transferdeki en ciddi pürüz ise Macar futbolcu Balasz Dzsudzsak’ın Bursaspor’dan aldığı 1.7 milyon Euro’luk yüksek ücret…

Zira Trabzonspor futbolcularının önemli bir bölümünden ‘feda‘ talep etmiş ve yıldız seviyesindeki birçok oyuncunun ücreti 1.5 milyon barajında sabitlenmişti. 

SporX

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu