Trabzonspor maç biletleri satışı..

Müsabakanın bilet fiyatları ise şöyle;

VIP Tribünü 1.Sıra: 250, 00 TL

VIP Tribünü 2….6.Sıra: 175,00 TL

KAPALI A-B-C, VIP C Tribünü:100,00 TL

MARATON Tribünü: 30.00 TL

KAPALI KALE ARKASI Tribünü: 15.00 TL

AÇIK KALE ARKASI Tribünü: 10,00 TL

MİSAFİR Tribünü: 13,00 TL

 

– Biletler www.passo.com.tr web sitesi, Bursa Atatürk Stadı Passolig Ana bilet gişesi, Merinos Stadyumu Bilet Satış Noktası, Heykel Nalbantoğlu Bursaspor Katlı Otoparkı, www.passo.com.tr, Aktif ve N’Kolay satış noktalarından satılacaktır.

– N’Kolay satış noktları www.nkolay.com.tr adresinde yayınlanmaktadır.

– Kart başına en fazla 5 adet bilet satılacak olup, kart sahibi dışındaki 4 adet bilet hakkı Passolig kart sahiplerine www.passo.com.tradresinden gönderilmesi gerekmektedir.

– Bursa İl Spor Güvenlik Kurulu kararı gereğince tüm ev sahibi tribün biletleri sadece Bursaspor Passolig kartlarına yüklenecektir.

– Bursa İl Spor Güvenlik Kurulu kararı gereğince misafir tribün biletleri sadece Trabzonspor Passolig kartlarına yapılacaktır.

– Bursa İl Spor Güvenlik Kurulu kararı gereğince TFF Passolig kartları ile diğer takımlara ait Passolig kartlarına bilet satışı yapılmayacaktır.  

– Engelli taraftarlarımız ve refakatçileri için ayrılmış olan tribün ve bölümlerin ücretsiz olarak yüklemesi 19.12.2014 Cuma günü saat 10.00 itibariyle başlayacak olup, müsabaka günü saat 12.00 itibariyle son bulacaktır. Engelli vatandaşlarımız Passolig kartı ve engelli kartları ile refakatçileri ise Passolig kartları ve kimlikleri ile Bursa Atatürk Stadyumu Ana Bilet Gişelerine başvurmaları gerekmektedir. Araç sahibi engelli taraftarlarımız engelli tribününe, araçsız engelli taraftarlarımız ile tüm refakatçilerine kapalı kale arkası tribününde ayrılmış olan engelli tribünü arkasındaki bölümden yükleme yapılacaktır.

– Passolig Bursaspor kart satışları ve kart başvuruları “Müsabaka Günü” Bursa Atatürk Stadı gişesi HARİÇ, tüm bilet satış noktaları ve www.passolig.com.tr üzerinden yapılabilecektir.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu