Trabzonspor, Emirhan ve Batuhan’ı resmen istedi!

Bordo-mavili kulübün, Bursaspor'un 2 yetenekli ismi Emirhan Aydoğan ve Batuhan Kör için Erkan Kamat yönetimine resmi teklif götürdüğü ve pazarlıkların başladığı bildirildi.

Bursaspor‘un iki gözde futbolcusu Emirhan Aydoğan ve Batuhan Kör’e Trabzonspor’un resmen talip olduğu ve pazarlıkların başladığı belirtildi.

“HEDEFTE 2 TİMSAH VAR”
Trabzon Karadeniz Gazetesi, bugünkü sayısında, Trabzonspor‘un, Timsah’ın 2 genç yeteneğini transfer etmek için girişimde bulunduğunu “Duble Timsah” ve “Hedefte 2 Timsah var!” başlıklarıyla okuyucularına duyurdu.

HABERİ MANŞETTEN VERDİ

Gazete, Trabzonspor’un, Erkan Kamat yönetiminin kapısını çalarak, sözleşmeleri devam eden iki başarılı futbolcu için maddi teklifte bulunduğu haberini manşetten verdi.

BURSASPOR TOPLAM 2,5 MİLYON EURO İSTEDİ

Karadeniz Gazetesi, Fırtına’nın teklifi üzerine, Bursaspor‘un 1997’li orta saha oyuncusu Emirhan Aydoğan için 1,5 milyon Euro, 2001’li forvet Batuhan Kör için de 1 milyon Euro bonservis bedeli istediğini yazdı.

TRABZON 2 MİLYON EURO+ PAY ÖNERDİ

Trabzonspor’un ise, uzun süredir scout ekibi tarafından izlenen ve teknik ekibin de alınması için onay verdiği belirtilen Vakıfköy patentli 2 futbolcu için toplam 2 milyon Euro bonservis ve bir sonraki satışından da oyuncu başına yüzde 25 pay vermeyi önerdiğini haberine yansıttı.

KÖR’ÜN TRABZON’DA DOĞDUĞUNU YAZDI

Trabzon gazetesi, Batuhan‘ın Trabzon‘da doğduğu ve Bursaspor’da 61 numarayı giydiği detayına da haberinde yer verdi.

45 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Batu 1 buçuk milyon euro + %20 pay sat gitsin emirhan lazım önümüzdeki sene en azından 1 sene daha kalması gerek

  106
  9
  1. @Bursaspor yorumuna yanıt olarak

   SÖZÜM BAŞKANA ,GİDER AYAK BURSASPOR,DAN FUTBOLCU SATAN HAİNDİR ZALİMDİR HAYSİYEYSİZDİR ŞAHSİYETDİZDİR ,, FUTBOLCU SATILACAKSA YENİ GELECEK YÖNETİM İSTER SATAR İSTER SATMAZ ,ÜÇ GÜN SONRA BAŞKANLIĞI BİTECEK ADAM FUTBOLCU ALMA ,YETKİSİDE ,SATMA YETKİSİDE OLAMAZ ,OLMAMALI ,

   24
   1
   1. @Panayırlı yorumuna yanıt olarak

    Kasada bir kuruş para yok… Yeni gelen başkan da bu satışı zaten yapacak, mecbur buna… Önemli olan değerinde satış yapmak ve mutlaka ve mutlaka sonraki satıştan en yüksek payı alabilmek.

    2
    3
  2. @Bursaspor yorumuna yanıt olarak

   Sezonun bitmesine şurada 1,5 ay kalmış ne adam satmasından bahsediyorsunuz.Bunu asla yapamaz.Ha çıkar aday olur kazanırsın o ayrı.Fakat gider ayak kurnazlık yapamazsın.Basının karşısına çıkmaya cesaret edemeyen adam zaten Başkan falan olamaz.Lobi falan hep hikaye.İki dönem tahta açamamanın bedelini ligde kalarak ödüyoruz.Süren doldu Kamat, resminde Özlüceye asıldı, artık yol alma vaktin geldi.Elwktrikleri sürekli kesilen bir kulüpte başkanlıktan söz edilemez.O topçuları gider ayak satarsan bunun bedelini kesinlikle ödersin.Kasaya resmî para girmeyeceğinden yine çekli falan işler olur.Buda kulübe sorun yaratır.

   24
   1
  3. @Bursaspor yorumuna yanıt olarak

   Batuhan 10 milyon euro edebilecek bir futbolcu. Kendisine nacizane tavsiyem kendisie yazık etmesin. Bursaspor onun için muazzam bir fırsat, sabırlı olsun ve kendisini geliştirsin. Acele etme, trabzonspor veya başka bir türk kulübünde en az 3-4 sene geriye gidersin, şans bulamazsın. Emirhanın bursaspor orta sahası için ne kadar öenmli olduğu son altay maçında gözüktü. Bu sene gördük ki, eğer bursaspor altyapı oyuncularına yeterli oynama süresi verildiğinde geliim kaydediyorlar ve bu sene yine gördük ki, bursaspor kendi futbolcuları ile yeterli bir kaç pozisyona iyi oyuncu transferi ile süper lige çıkar. Ben bursaspor altyapısında eğitim alıp bursasporda oynayarak kendilerini gelitiren bu oyuncuların, bursasporu süper lige çıkaracağına inanıyorum. Sabrın meyvesi tatlıdır. Bursa ve bursasporluların artık akıllarını başlarına almaları gerekir. Hepimizin ortak değeri olan bursasporun rtık soyulmasına göz yummayalım. İçimizden sağlam kendi insanımızı başkanlık koltuğuna oturtalım. Şeffaf olunan bir ortamda tüm şehir seferber olacaktır. Birilerinin devamlı soyduğu bir yere kimse katkı vermez. Bu algıyı artık yıkmamız ve içimizden dürüst insanların bu kulüpte varolmasını sağlamalıyız. Emin olun, bu işi erken kamat cebinden beş kuruş koymadan yapabiliyorsa, tüm bursasporlular yapabilir. Sadece şeffaf bir şekilde kulüp gelir giderini paylaşsın, yeterli organizsyonu sağlasın.

   26
   3
  4. @Bursaspor yorumuna yanıt olarak

   Batuhan’daki form düşüklüğü bu habermiş demekki! adam bilardo gibi şut çekerken birden durdu sakatlanmamak için olabilir!

   Sözler yetmiyor artık gözlerimizin önünde Bursaspor’un geçmişi Umut Meraş , Ertuğrul, Kaleci Muhamed, Aytaç Kara vs vs Birkaç Milyon Euro’ya Peşkeş Çekildi – Şimdide Geleceği İlk Ali Akman , Şimdide Bu Çocuklar Onlara Ismail, Burak Kapacak, Taha ve Furkan’ı vs Ekle 1-2-3 Milyon Euro’ya toplam yok ediliyor- Daha Adaylık Açıklamasıyla Futbolculara Gözünü Diken Edanur Farklı Olacağını Sanmıyorum – Öyle Gözüküyorki Burak Altıparmak vs Tecrübeli Futbolcuları Mustafa Er’ide İsteyen Çok Kamat ve Yönetimi Bu İnsanların Maaşlarını Ödemediki Şimdi Sen Durarmısın 3-5 Senelik İyi Para Getirecek Hayatının Bölümünü Bedavaya? Kamat Sesiz Sedasız Bursaspor’u Eskişehirspor’un Peşinden Sürüklüyor Gelecek Sezon İçin Kaç Futbolcu Kalacak Ataberk Zaten İmzalamıyor!
   Birde utanmadan şimdi Emirhan ve Batuhan’na BORÇLARIMIZ vardı ucuza vermek zorunda kaldık yoksa serbest kalacaklardı vs hikayesi okurlar veya Maaş Borcuna Karşı Kontratını Karşılıklı Fesih Etik – Ya Maaşlarını Ödemeyecektininiz Neyin Hizmetine Aday Oldunuz Yönetim Oldunuz O Zaman? – Bu Tamamiyle Planlanmış Kasti Bir Prosedür Gibi Gözüküyor Yazık Çok Yazık!

   27
   1
  5. @Bursaspor yorumuna yanıt olarak

   Ben defalarca buraya yazdım da beni deli yerine koyanlar vardı.

   Batuhanı Giresun maçından beri bilinçli gol atmıyor, sanki nefret var içinde .

   Bursa’da futbolu bırakmış hissi veriyordu bana… alın işte… bizler kör değiliz

   32
   8
  6. @Bursaspor yorumuna yanıt olarak

   Ben el sıkışilan hiçbir rakamın gerçekçi olduğuna inanmıyorum ! Büyük yolsuzluklar dönüyor bu transfer işlerinde ! Haram zıkkım olsun yiyene, yedirene !

   33
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Tabi ki futbolcu satışlarında menejerinden başkanına kadar büyük vurgunlar vuruluyor, el altından trilyonlar veriliyor.
    Ülkemizde kulüp başkanlığı yapmak maalesef bir rant kapısı köşe dönme yeri haline geldi.
    Nasıl mı yapıyorlar, çok basit; kulübü kendilerine borçlandırarak ve futbolcu satışlarından gayriresmi meblağları ceplerine indirerek.

    13
 2. Batuhan’ daki performans düşüklüğünün de sebebi belli oldu…
  Demek ki haberler gerçekmiş ?! Sana da yazık Kamat ! Gelen vurdu giden vurdu.. Bir kaç yerinde takviye ile superlige çıkmamız hiç te zor değildi ! Adamlar paralarını alamadıkları için isteksiz ite kaka oynadılar !

  37
  1
  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   Kardeşim bunlarda, Ali dedin zamanından beri devam ediyor…düşnemize değil süper ligtde üstlere oynamanıza sebep oldu… sonra süper ligtde düşmemize ve hala aynı yoldayız…Dir diyende Yok.. düşürme projesi var sanki!

   Hepside göz göre göre..

   14
   1. @YaVuzBu yorumuna yanıt olarak

    Aynen öyle bu at hırsızlarına dur diyecek bi kurum yok mu arkadas !? Takım oyuncuları bile çıkıp bildiri yayınladı, altlarına imzalarını attı… Kampanyadan gelen paralara sahip çıkın dedi, senetler karışıksiz çıktı 7 aydır ödeme alamıyoruz dediler ?! Başkan YouTube’ a çıkma serefinde bulundu ! Salladi da salladı iskembeden. Buna rağmen işlem yapan yok…! Kapatın kulübü gitsin bitsin bu dertler daha iyi ! Biz de çocukluk aşkımız Bursasporumuzu kalbimize gömelim… Sahipsizlik diz boyu ! Bu kadari fazla ! Gelen vurdu giden vurdu ! Şimdiden topçular 3-5 kuruşa elden çıkarılmaya çalışılıyor !

    9
    1
  1. @Şemsettin yorumuna yanıt olarak

   Topçu satılmasın demiyoruz fakat bunu kamat yapamamalı hem hiç birşeyi haketmedi hemde gelecek yönetim karar vermeli divan ihtiyar heyeti çıkın toplanın ve yeni yönetim gelmeden kimse gitmiyeceğini duyurun kulübün içi boşaltışdı şimdide kadroyu boşaltıyorlar

   7
   1
 3. Batuhan için 1-2 milyon eurolar iyi ama emirhanı seneye süper lige çıksak bile satmayalım hem iyi futbolcu hem çok olgun böyle aidiyeti yüksek futbolcular bizi eski günlere götürür

  23
  1
  1. @bursayildirim16 yorumuna yanıt olarak

   Aynen doğru diyorsun kardeş. Emirhan futbolculuğun ötesinde adamlığıyla da bu takıma lazım. Ama öbürünü sat gitsin. Zaten gönlündeki plakayı sırtında taşıyo. Bizde bi bok oynamaz bu saatten sonra. Ayrıca golcü olarak da bi cacık olmaz. İsmini anmadığımız A.A’nın dörtte biri kadar santrfor değil.

   11
   1
 4. kamat futbolcu satamaz. ne yapın edin yeni yönetimden önce futbolcu sattırmayın. bari bunu yapın. kamatın kamatlığı var galiba

  12
 5. yav bu gibi haberler tabiki yazılıp çilir, bence takım her haliyle başarılı oldu bu sene , evet lige çıkamadık ama kimsede ben dahil böyle bir performans beklemiyorduk. Aslolan bu oyuncular hakkında karar mercii mayısta gidecek olan başkan değildir. Kuruş dahi katkısı olmayan bu tipi tip kalkıp bu çocukları satarsa o zaman Bursaspoumuzun bir türlü ispatlanamyan !!! soyulma belgesini savcılığın eline kendisi verir.

  11
 6. Futbolcular ekonomist olmuslar piyasaya gore futbol, seyircilerde enayi yerinde, yoneticiler banker, ne guzel duzen, vurun kiliti kapilara gidip amator maclari seyredelim. Butun futbol ekonomisi halkla girgir geciyor. Reziller ordusu bir kurus sayginliklari kalmadi.

 7. Bu yönetim çakıl taşı bile satamaz.
  Asla Kamat’ın futbolcu satmasına izin verilmemeli.
  Sen yönetim olarak ne verdin ki şimdi giderayak futbolcu satıp para peşine düşüyorsun.
  İşte şimdi gerçek yüzünüz su yüzüne çıktı.
  Ayıp ayıp.
  İnsan da bi utanma olur.
  Birde Bursaspor’u sahipsiz bırakmamak için aday olmuşlarmışmış.
  Tahtayı açıcaz dediniz açmadınız.
  Futbolcu ve personel paralarını doğru dürüst ödemeyip bazı futbolcuları hedef göstererek kulübü küçük düşürdünüz.
  Taraftarı adam yerine koyup sezon boyunca açıklama yapma gereği duymadınız.
  Elektrik faturasını bile ödeyemeyecek acz içine düştünüz.
  Mustafa hocanın binbir emekle altyapıdan kazandırdığı gençlerle sözleşme yapma basiretini gösteremediniz.
  Kaç kez hakemler tarafından puanlarımız gasp edildiği halde gıgınız bile çıkmadı.
  Eeee şimdi giderayak futbolcu satıp Mamalanacaksınız öyle mi !
  Ne arsız insanlarsınız be !
  Bursaspor kimsenin köşe dönme yeri değildir yetti be.
  Altay maçından sonra benim mahallemde 70 yaşında ihtiyar adamlar ağladı gözlerinden yaş geldi.
  Genç çoluk çocuk ihtiyar perişan ettiniz şu insanları Bursaspor sevdalılarını.
  Yetti valla yetti, bıçak kemiğe dayandı.
  Ben üç kuruşa bakkaldan veresi bişey aldığımda kimsenin yüzüne bakamıyorken sizin suratınız deve tabanı mı nasıl bakıyorsunuz insanların yüzüne !
  Yazıcı başkandan sonra gelen tüm başkanlar; Bursaspor sevdalılarına çektirdiğiniz bu acıların binbeterini çekesiniz inşallah.

 8. BİRİLERİ BU GİDİŞATA DUR DEMELİ…YOKSA CISCIPLAK KALACAĞIZ…PARA VE MAL VARLIĞI ZATEN YOK FUTBOLCUMUZ DA KALMAYACAK…KAPATALIM ÖYLEYSE KULÜBÜ BİTSİN BU EZİYET.GÖZ GÖRE GÖRE SOYULUYORUZ..YETTİ ARTIK BE…BÖLÜKBAŞI NDAN BU YANA….

 9. Bu sezon bitene kadar ve önümüzdeki sezon bu çocuklardan biri dahi satılırsa bu büyük BURSASPOR Camiasına İHANET tir.Giderayak para kazanmaya çalışmaktır bu. YAZIK YAHU BU ÇOCUKLARIN ÇABASINA,BEŞPARASIZ OYNAMALARINA.

 10. Oyuncuları isteyen külüpler eğer doğruysa Erkan kamatla değil yeni gelecek olan yönetimle anlaşmaları gerekiyor.Eğer Trabzonspor Emirhanı Batuhanı şu anki yönetimden istiyorsa Trabzonspordada ahlak ve dürüstlük kalmamıştır.

  5
  2
  1. @CEBELLİ 1963 yorumuna yanıt olarak

   Trabzonspor Bursaspor her zaman yanıda ve çok değer verdiği kulüp dür yazıcı bize değer verdiği gün olay bitmiştir bu futbolcular a Trabzonspor ihtiyacı emin ol yoktur dosta destek amaçlıdır

  2. @CEBELLİ 1963 yorumuna yanıt olarak

   Bu ne saçma bir düşüncedir şampiyonlukta en büyük dostumuzu bugün düşmanımız yaptınız saçmalamayın Trabzonlular bizleri çok sever onlara böyle konuşmayın….

 11. Kulübün kurumsallaşması gerek. Peki bu ne demek? Bursaspor kulübü bir dernektir ve kulübün asıl kişileri yönetim kurulu değil, oy veren genel kurul (kongre) üyeleridir. Kulüp içerisindeki idari kadro aslında genel kurul üyeleri adına çalışırlar YANİ YÖNETİM KURULU ADINA ÇALIŞMAZLAR. Bu da şu anlama geliyor: yarın bir gün kulüp içerisinde yönetim kurulu kulüp aleyhine hareket eder ve kendi cebine bakarsa kulübün mali işler direktörü/ hukuk direktörü/ genel sekreteri bu duruma müdahale etmelidir ve genel kurul ve divan kuruluna şikayet etmelidir. Maalesef kulübümüzde böyle bir yapılanma olmamakla birlikte her gelen yönetim idari kadronun direktör pozisyonlarına kendi adamlarını yerleştirip, içerde her türlü yolsuzluğu rahatça gerçekleştirebilmektedir. Bu yapılan yolsuzluklar zaten kağıt üzerinde kılıfına uydurulduğu için (çünkü yönetimler bunu dikkat eder zira para kazanacaklardır) dışarıdan bağımsız denetçi firmalarla anlaştık deseler dahi bu denetçiler yapılan yolsuzlukları göremeyecektir.

 12. İsim farketmeksizin kulübümuz tabiki oyuncu satıp kar edicek alt yapıdan değerleri kulübe kazandırıp değerine değer katicak. Katmalidirda. Tüm kulüplerin ana felsefesi bu olmalıdır zaten. Ama bizi öyle bir hale getirdiniz ki kardeşim futbolcuya bir teklif gelse eyvah diyoruz. Sevineceğimiz yerde ne güzel futbolcularımız istediğimiz lige cikaramasalarda en azından para kazandıracak diye gururlanacagimiz yerde paralar ne olucak paralar kimin cebine inecek diye düşünmekten ne lige odaklanabiliyoruz ne de başarı sagliyabiliyoruz. Aslında hepimiz biliyoruz sekiz puan fark bu lig için kapatılmayacak fark değil ama siz beş kuruş maaşları bile ödeyemediğiniz için acaba futbolcu kalan haftalarda oynuyacakmi transferimi düşünecek yoksa bedavayami gidecek diye korkuyoruz.Tek istediğim ve dilegim bu kulübe gerçekten para yemiyecek cebini dusunmeyecek kulübün içine düştugu dar boğazdan çıkarmak için futbolcuları düzgün bir şekilde pazarlayabilen futbolcunun maaşını eksiksiz ödeyip kulübün ağırlığını futbolculara hissettirebilecek yöneticilerin gelmesi yoksa batan geminin malları bunlar diye akbabalar bagiricak yakın zamanda…

 13. Hedefe yürürken yarı sezonda takımını yarı yolda bırak yarım yamalak oyna neymiş transfer olacaklarmış alın size vakıfköy çıkmaları alın size bursasporu satanlar takımın ne olacak brak ta gitsin amatöre çok tin kapat gitsin transfer paraları gelmeden yok oluyor elektrik gaz bize kazık cepten ödeyelim beyler transfer keyfi yapsin

  2
  2
 14. Batuhan giderse hiç üzülmem zaten giderse nasıl bir karakter olduğuda ap açık görürüz. Altan daha sağlam birisi gelir zaten son aylarda futboldan ayrı başka birşey oynuyor. Emirhan giderse saygı gösteririm, yaşı ilerliyor, onunda hakkı daha bir üst ligde oynamak istemesi.

 15. 5milyon dan asagiya satma zaten sen satma hic bi sey yapmadin bide futbolcumu satcan milletin gelis amaci belli.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu