Toroğlu’ndan tartışılacak Boban Jovic yorumu!

Fenerbahçe maçın ilk yarısını Moussa Sow‘un 22. dakikasında attığı penaltı golüyle 1-0 önde kapadı. Devre arasını A Spor‘da yorumlayan Erman Toroğlu, Bursaspor’da Jovic‘in kırmızı kartını değerlendirirken, yeşil beyazlıların yeni transferini sert bir dille eleştirdi.

“FUTBOL GERİZEKALILIĞI”

“Mutlu Toplu sen kendi futbolcuna konuş. Futbolcun aptal aptal sarı kartı varken Lens’i güreş yaparken tutuyor. O yeni transferi mesela… Türkiye’de nasıl oynatıyorlar böyle oyuncuları?” O pozisyonda futbolcuyu tutarsan atılırsın. Mutlu Topçu devre arasında hakeme gitmiş. Sen takımına bak hoca. Soyunma odasında oyuncularınla konuş. Bursaspor doğru düzgün hücum yapamıyor.”

 

“HAKEM KÖTÜ YÖNETMİYOR”

“Hakemin kafasında şeytanlık yok. Bence kötü yönetmiyor.. Ben bu çocuğu beğeniyorum mesela. En önemlisi de o zaten. Kafasında şeytanlık yok.”

 

“SEYİRCİYE YAZIK.”

 “İlk yarı adına şunu söyleyebilirim. Bursaspor dışında Fenerbahçe de hücum yapmıyor. Kötü maç oluyor. Tribüne gelen seyirciye yazık.”

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu