Toroğlu “Bursaspor’un golünde faul yok!”

A Spor yorumcusu Erman Toroğlu, Bursaspor-Fenerbahçe maçı sonrası flaş yorumlarda bulundu.

Bursaspor kalecisi çok iyiydi. Adam 40 senedir oynuyor gibiydi…

Yusuf Erdoğan oyuna girdikten sonra Bursaspor daha farklı oynadı.  Bursaspor‘un golünden önce Valbuena‘ya yapılan hareket net faul değil.

Cüneyt Çakır bu pozisyonda akıllı iş yaptı. Yardımcısına sordu. Yardımcı o işte daha tecrübeli. Benim de en sevmediği iş yardımcı hakemlikti.

Kaynak
Ajansspor

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Yardımcıya o pozisyonu sormadı ne biçim maç takip ediyorsunuz.Yardimciya kale içindeki Ertuğrulun pozisyonunu sordu ofsayt mi değil mi diye.

  50
  1
 2. harbiden neresiyle izlemiş çoğu kişi şu maçı hayret edilecek bişi cüneyt varda faule baktı yok ya bu faul değil dedi kendi verdi kararı yan hakeme ofsayt mı değil mi diye sordu yardımcıda iyi süzdü pozisyonu çünkü net bişekilde buz gibi gol…

  30
  2
 3. HAKEMLER bzim ülkede verdikleri kararları yurtdışında versinler bir daha asla maç idare ettirmezler.

  29
  1
  1. @Gurbetçi bursasporlu yorumuna yanıt olarak

   Çünkü diğerleri hepsi fener yalakaları fark ettiysen sadece fenere yapılan haksızlıkları konuşuyorlar şimdiye kadar bize yapılan haksızlıkların %1’i kadar konuşmadılar

 4. İlk devredeki maçta BARIŞ ALICININ yaptığı faulü hiç ağzına almayanların bu şirinliklerine çadır tiyatrosunda gülmezler.

  1. @Hüseyin İlhan yorumuna yanıt olarak

   Aynen öyle. İlkmaçta Var’la nasıl canımızı yaktıklarını tekrar tekrar kafalarına gözlerine kakmak gerek.Hiç utanmadan akşam golümüzü dakikalarca konuştular sanki birşey varmış gibi.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu